0 oy
819 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (5,108 puan) tarafından

Kızlar 5 gündür yediklerime dikkat ediyorum ve spor yapıyorum. Gaza geldim sağlıklı bir kek yapayım dedim kafama göre koydum tüm malzemeleri. İçinde kuru kayısı, kuş üzümü, fıstık ve çilek var. Az bir şey de bitter damla çikolata. 

Gel gelelim ki tadım aşamasına şeker yerine bal koydum sadece karbonat tadı geliyor  :)) bilseydim tuzlu bir şey yapardım boş yere gitti malzemeler bilmiyorum soğuyunca belki güzel olur ama görüntüsü fena değil gibi :d.

Sizce görüntü mü önemli lezzet mi?

image

13 Cevaplar

0 oy
(5,108 puan) tarafından

En İyi Cevap

.            .image

(119,267 puan) tarafından
kalip guzelmis kiz aslinda ama olan malzemeye olmus
(5,108 puan) tarafından
Aynen öyle sağlık olsun bir daha bildiğim tariften şaşmam artık
-Reklam-
+3 oy
(1,995 puan) tarafından
Çok güzel olmuş bir daha olmasın :dddd
(5,108 puan) tarafından
Umarım bir daha olmaz normal tatlılara devam :Ddd
tarafından
Ahahahwhaja çok güldüm yoruma
+1 oy
tarafından
Lezzet daha önemli damak tadıma uymuyorsa yemem 
(5,108 puan) tarafından
Katılıyorum canım bence de lezzetli olması önemli
+1 oy
(3,259 puan) tarafından
Karbonat yerine keşke kabartma tozu kullansaydın en azından kokusu gelmezdi 
(5,108 puan) tarafından
Kabartma tozu koydum canım ama karbonat tadı geliyor :/ soğuyunca tekrar deneyeceğim
+1 oy
tarafından
Bence görüntüde önemli ama lezzet daha önemli çikolata sos yap tatlandir ziyan olmasını istemiyorsan
(5,108 puan) tarafından
Kuzum kayısı baya kötü yapmış tadını ekşi değişik bir şey olmuş şimdi tekrar tattım keşke kurtarabilseydim en azından eşim yerdi üzerine çikolata sosu döktükten sonra
tarafından
Neyse sağlık olsun birdaha her zamanki yaptığın tarifi yaparsın:)
+1 oy
(13,821 puan) tarafından

Tadı güzel olsun önemli olan o:Deline saglik

(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bence de tadı önemli :; acaba dışarıya çöpün yanına koysam kediler yer mi
(13,821 puan) tarafından
Bilmiyorum ki hiç tadı cokmu kotu
+1 oy
(6,512 puan) tarafından
Böyle bol mazlemeli keklerin harcı cıvık olacak canım

Ama güzel görünüyor yinede kız 
(5,108 puan) tarafından
Aslında çok katı yapmadım canım ama güzel olmadı ilk defa :d daha önce yulaflı hurmalı kurabiye falan yapmıştım çok lezzetli olmuştu içinde şeker olmamasına rağmen neyse en azından bir deneyim oldu benim için
+1 oy
(4,939 puan) tarafından
Bence bu kekin üzerine ya çikolata sos yada krem şanti dök en azından çocuklar kocan falan yer bir şekilde kurtarmış olursun
(5,108 puan) tarafından
Yenebilir olsa hemen şimdi yaparım çikolata sosunu ama kayısı çok ekşi bitirmiş tadını canım şimdi sos da boşa gitmiş olur :d
0 oy
tarafından

Benim kekim gibi kabarmamış:D

(5,108 puan) tarafından
Haha görsel ekle bakalım :d kız zaten malzemesi azdı kafama göre ekledim normalde bu kalıpta kek yapınca çok güzel kabarır
0 oy
(119,267 puan) tarafından
bunun kalibi nasi foto eklesene
(5,108 puan) tarafından
Şimdi mutfağa gideceğim ekleyim )
(5,108 puan) tarafından
Ekledim ☺️
0 oy
(341 puan) tarafından

Kiiizzz git umrantonun kekine bak sonra kendinkine bak . :D Ne demek istedigimi anlarsin:D

(5,108 puan) tarafından
O kim kız nerden bakayım :Dd
(341 puan) tarafından
Umrantoo instagramdan :-)
(7,410 puan) tarafından
Hahahaha sen deyince gittim baktim kiz:D hatta ss alip umrantoya attim:D bu saheseri gebelik sitesinde duyup geldim diye
0 oy
(127 puan) tarafından
Nacizane bir tavsiye bal ve pekmez pismez sağlık için çok çok zararlı 

İkinci önerim Hurma yada elma konstresi kullanabilirsiniz
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim öneri için canım normalde ben de tatlandırmak için hurma ya da hurma özütü kullanırım balla ilk defa denedim ama hiç duymamıştım bunu ben kendime kahve yaparken de arada bal koyarım acaba sıkıntı olur mu
0 oy
tarafından
Instagramdada  çok güzel diyet tarifler var yulafli tost yapıyorum mesela süt yulaf kakao az bal.karistir pişir puding gbi oluyor öyle siteler var takip et kuzum.bununda şekerli olması için içine bir tane muz ezecektin  yinede ellerine sağlık üzerine pudra şekeri az madem yazık olmasın tarçınla  dök ye tadı değişsin 
(5,108 puan) tarafından
Bakıyorum canım yulaflı tiramisu, krep kurabiye. Hurmalı cezerye gibi tarifleri yapıyorum bunu kafama göre yaptım ilk defa denedim ama düzelecek gibi değil :d pudra şekeri olabilir. Evet muz olsaydı iyi olurdu gerçekten

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Linammmm (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 141 göst.
6 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 372 göst.
14 Şubat 2022 Aile kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 622 göst.
23 Mayıs 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,693 puan) tarafından soruldu

379,416 soru

11,357,201 cevap

34,835 kullanıcı

...