0 oy
232 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
43 günlük bebeğim var ama bir türlü uyumuyor dun saat aksam üçten gece 1 e kadar uyumadı uyuyamadigi için sürekli ağlıyor ve sürekli sallanarak uyumak istiyor yapabilirim uyuması icin

13 Cevaplar

0 oy
(119,349 puan) tarafından
kolik sanirim dimi
(6 puan) tarafından
Galiba ya
(6 puan) tarafından
Ama haftada bir kere veya iki kere düzenli uyuyor diyer günler uyumakta güçlük cekiyor
-Reklam-
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Gazi vardır kolik bebektir belirli saatlerde ağlar sabaha kadar sallardik bizde doktora görün damla Alcan gerçi biz her şeyi denedik ama o geçeceği zaman geçiyor 
(13,825 puan) tarafından
Uyumayan bebek demek☺️
(6 puan) tarafından
Valla sorma gitsin hamileleigim boyunca sürekli uyuyordum bu niye uyumuyor anlamadim
(13,825 puan) tarafından
Daha xok değişirler benimde ikincim yedi ay uyudu son bir aydır acısını cikariyor disti atakti
(6 puan) tarafından
Allah kolaylık versin sana da canim
(13,825 puan) tarafından
Cümlemize ☺️
0 oy
(56 puan) tarafından
Yeşillerinize dikkat edin bebek uyumuyorsa mutlaka bir sıkıntısı vardır gazdan olabilir ortamdan olabilir farklı şeyler deneyin hep uyutmak için 
0 oy
(873 puan) tarafından
İlk 3 ay siz ona ayak uyduracaksınz size bağlı ve öyle veta böyle uyumasında bir düzen beklemeyın sonra eğitim vs verebilirsiniz. Şu an size ihtiyavı var bol bol temas 3 İlk
(6 puan) tarafından
Canim benim ki uyuyamıyorum nedense gaz olayimiz yok doktora gittim gazi yok diyor yinede yazdı vermek isterseniz verin diye bizde veriyoruz uyku düzeni de beklemiyorum ama dun saat aksam 3 de uyandı gece 1 e kadar uyumadı bugünde öğlen 1 de uyandı akşam 7 ye kadar anca uyudu o da sürekli başında oturdum salladim
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Gaz masaji yap internetten bakın 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
GaZı vardır sabsimplex kullanabilirsin ama saati saatine hatta dakikası dakikasına vermelisin veya doymuyor olabilir
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Ilk  3 ay öyle oluyor. Gazı vardır ondan.. masaj yap beşikte salla belki uyur 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Büyüdükçe düzelir kuzum Allah kolaylık versin 

Bu devirde bebelerin ağlamaları da bi tuhaf
0 oy
(473 puan) tarafından
Karnının doydugundan eminseniz , gazı olup olmadigina bakın.Masaj yapabilirsiniz , gaz damlalarından faydalanabilirsiniz .Bir tavsiyem de hamak tipi salıncak , bebekleri çok rahatlatıyor .
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Gazı var biogaia gaz damlası ve metsil kullandım sürekli karnına YouTube den gaz çıkarma videoları izle masaj yap bacaklarını kaldır 10 sn bekle makatını hafif aç gazları çıkar
0 oy
(657 puan) tarafından
İlk oğlumda bende sen gibiydim her yolu denedim niye uyumuyo diye çok kafama takardım gaz bitti herşey bitti büyüdü uykuyu bi sevemedi uykuyu sevmeyen bi çocuk 3yaşında gece kalkar ağlar 2.3kere uyanır artık boşverdim şimdi ikinciyi sallıyorum sabaha kadar ayaktaydım başımın ağrısı dişime vuruyor deli gibi uykun var uyuyamıyorum gündüz de yatamıyorum kısa kısa uyuyor 15.20dk da bi uyanıyor artık kafa kaç gündür uykusuzluğa dayanamadı zonkluyor annelik çok zor Allah yardımcımız olsun 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Kolik bebek sanırım canım nternette kolik bebekler için sesler var inaltı açıp dinleyebilirsin yağmur sesi anne karnı sesi kalp atışı süpürge fon makinesi gibi gibi sesler genelde rahatlatır birde kundak yap öyle sıkı sıkıya değil yarim kundak da yapsan yeterli olur bir de ayaklarının altına sıcak su torbası koy pamuk gibi olur inşallah ")
0 oy
(3,182 puan) tarafından
Burda Bi arkadaş da açmıştı post uyumuyor diye anason cayı verin demiş denemiş uyumuş sende Bi ögren dene istee canım 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 121 göst.
23 Eylül 2022 Aile kategorisinde Anne33 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 211 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
18 Ekim 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 186 göst.