0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar sorum yukarıda yardımcı olur musunuz 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Milletten eşya isteyeceğine sigarayı bırak . İstersen sigara parası gönderelim.

Ya insanlarla dalga geçmeyi bırakın artık 
tarafından
Sorum yukarda yazmışım ne yazmışım benim sorum ben içiyorum mu yazmışım
tarafından
Tekrar yazdığın yorumları oku başlığı ve soruyu görebiliyorum merak etme
(679 puan) tarafından
Bu kadar üstüne gitmeyin esya vermiyorsaniz azarlamayin Kuran'da sana elimi açana azarlama ona ihtiyacını ver veya güzel bı şekilde geri çevir buyrulmakta
tarafından
Hadi ya ciddi misin hiç bilmiyordum. Ya siz burda insanlar böylelerine kanıyor haberiniz var mı??.
(679 puan) tarafından
O zaman önce onları uyarın
-Reklam-
0 oy
(435 puan) tarafından
Valla bacim hamile kaldim kizim 8 aylik olna kadar nerdeyse 1 bucuk sen3 icmedim ama sonra tekrar basladim
tarafından
Ay ay napicaz
(435 puan) tarafından
Bende hic bilmiyorum ates pahasi oldu 28 tl ye aliyorum paketi he az iciyorum evet ama illaki icicem yani
(1,375 puan) tarafından
Benim gibi bende hamile olduğumu öğrendim bıraktım doğum yaptım kızım 5 aylıkken başladım yine aklıma edim :/
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Valla öyle bir yöntem bilen varsa banada söylesin 
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Aç kalican canm acken canın istemez ve her kriz geldiğinde ise saldır ütü yao cam sil disleini fircala
tarafından
Acikinca da yiyorum bu sefer toklasinca geliyor istek
0 oy
(996 puan) tarafından
Sigarayı bıraktırma hattını ara yüksek derece de bağımlı olduğunu belirt nikotin bantı veriyolar eğer Bi sağlık problemin yoksa tabi bu som çare eğer kendi iradenle bırakamiyosan
tarafından
Nasıl bir şey canım bu ücretsiz mi
(996 puan) tarafından
Evet ücretsiz bildigin yapışkan bir bant koluna yapıştiriyosun bant nikotinli olduğu için insanın sigara içme ihtiyacı olmuyo sigara istemiyo daha doğrusu 171i ara ama öyle az sigara içtiğini söyleme o zaman vermezler günde iki paket içiyorum ama bırakamıyorum her şeyi denedim vs de sigara içmeyince basım dönüyo falan de öyle verirler
0 oy
(35 puan) tarafından
Eczaneden nikotin sakızı aldım her sigara krizi geldiğinde çiğnedim 3 günde bıraktım inşallah sende bırakabilirsin 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 671 göst.
0 oy
5 cevap 130 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,079 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
22 Aralık 2023 Aile kategorisinde 3mhnads (1,915 puan) tarafından soruldu