0 oy
671 göst.
Aile kategorisinde (84 puan) tarafından
Ayy kızlar yemin ederim bıktım yaa. Ya oturma odasında TV izlerken elinde telefon oluyo sosyal medyada yada oyun ( Mobilegans) mi ne oyunun adı yada Nescafe çay vs içerken mutfağa gidiyor resmen 10 saat sigara içiyor onla üst üste 2 tane hayır anlamıyorum ben s.alak mıyım tek başıma çocukla oturuyorum TV izliyorum insna 2 sohbet eder iki konuşur ne telefonmus lanet olsun yemin ederim bir gün kiricam elindeki telefonu ama yeni aldık daha taksidi bitmedi o derec sinir basıyo ya. Sizin eşler de böyle mi kızlar gerçekten çok sinir bozucu.

28 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bazen öyle bazen değil genelde ben telefonu bırak dersem bırakır 
(84 puan) tarafından
Benimde bazen ama genelde hep böyle
(7,791 puan) tarafından
Bnmkide oyke
-Reklam-
0 oy
(119,346 puan) tarafından

benimki kendini kitaplara verdi durmadan kitap okuyo :ermm:

(84 puan) tarafından
Ne kitabı yüzünü bile açmaz o telefon bı derdi başka hicbisey değil
0 oy
tarafından
Yüzde doksani böyle sakin ol canım 
(84 puan) tarafından
Ayy yemin ederim delirmek üzereyim artık ya her gün her gün sıkılır insan telefondan
tarafından
Sıkılmiyor onlar
(84 puan) tarafından
Aslaa hemde
0 oy
(250 puan) tarafından
Benimkide lanet olasıca tiktok meraklısı 
(84 puan) tarafından
Ayy dur dur onu saymadim bile gece yattinca 10 saat elinde telefon dalana kadar izler uyur elinden alırım
(250 puan) tarafından
Seninki telefon ile aşk yaşıyor resmen :))
(84 puan) tarafından
Onun ben aşkına ..... Tibe tobe :)
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Taksidi bitince kır canim 
(84 puan) tarafından
Az kaldı 3 ay sonra öyle olucak zaten
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Cok şükür bizde böyle bi sorun yok
(84 puan) tarafından
Ne güzel canım
0 oy
(3,836 puan) tarafından
canim o oyunlar bağlılık yapıyor valla. ben bekarken hamileyken oynuyordum ama bütün günüm çöp oluyordu resmen. esim de su an oynuyor MLyi pubg de var tabi. 
(84 puan) tarafından
Oncedne pubg şimdi mobile legans diye bişi var o birinden kurtulduk biri çıktı sinirlerim zıpladı ya
(3,836 puan) tarafından
aynen o oyun var ya felaket. ben pek takılmıyorum kafam atmadikca oyununu oynamasına birsey demem
(84 puan) tarafından
Ayy yok kız oynasın da b..okunu çıkarana kadar değil
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Sakin ol canim çogu boyle benim esimde dahil 
(84 puan) tarafından
Tek değilmişim:(
(4,237 puan) tarafından
Degilsin canim kizinca bide derki bende insanim isten eve evden ise sanki bi hayatimmivarda der☺☺☺☺☺
(84 puan) tarafından
Aha benim adamın aynısı oda öyle
(4,237 puan) tarafından
Sanki biz insan degiliz robot olduk resmen korona cikali calisirken yine insan goruyoduk apartmanda ruh gibi yasiyom kimse yok
0 oy
(4 puan) tarafından
Valla bende ayni durumdayim mutfaga kovuyorum en azindan gozum gormesin sinir oluyorum
(84 puan) tarafından
Kız bir bardak Nescafe ile 2 tane sigara içilir mi tiktok izleyerek Allah'ım sinirler tavan
(4 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Aynisindan bende var balkondan atasim var
(84 puan) tarafından
Bide sesi son ses insan kısar lanet olasıca sağır mısın
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Benimkide öyle kuzum
(84 puan) tarafından
Ayy nasıl duzelcdk bunlar yaa
(3,167 puan) tarafından
Bir sopa alacaz elimize vur babam vur anca akillanirlar
0 oy
tarafından
Ayy o oyun çok güzel ama bağımlılık yapıyor :) 
(84 puan) tarafından
Kız tamam bende oynuyorum ama o kadar değil işten gelihi yemek vs bı giriyo 7 8 gibi gece 11 çıkış kör Olcan mübarek insan kör
tarafından
Evet ama işte bak sende biliyorsun valla insan yapışıp kalıyor komşuya falan gidin 2-3 gün üst üste bir aktivite yapın azıcık uzaklaşsın oyundan
Ben sırf bu oyuna girmemek için 3 gündür uyuyorum :)
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Benimkide ayni halt anca oyun 
(84 puan) tarafından
Tiktok da var
(2,722 puan) tarafından
Yok allhtan sagdece oyun
0 oy
(1,297 puan) tarafından

Benimkide kinght zikkimini oynuyo:angry:

(84 puan) tarafından
Ay kircam da valla az kaldı
(1,158 puan) tarafından
O knight oyununu allah nasil biliyosa oyle yapsin esimde malesef oynuyo ve basindan asla kalkmoyor db malisli magiler geldin kacin diye diye beynimin etini yiyorr
(1,297 puan) tarafından
Hahahajajaj valla diyom bari banada ogret oynuyalim:Ddd
(1,158 puan) tarafından
Basta sevgiliyken evlenince ogreticem sana demisti bileydim boyle basindan kalkmiycagini hic oynatirmiydim bi ara satti ohh be rahatladim dedim tekrar satin aldi basa sardik
(1,297 puan) tarafından
Valla ayni benimkide satti biseylerini yok daha oynamicam dedi yine oynuyo
0 oy
(386 puan) tarafından

ayyy benim eşim bana kızar bırak şu teli benimle ilgilen diye tırip atar:ermm:

(386 puan) tarafından
daha önce görmedim seni yenimisin
(84 puan) tarafından
1.5 yıl falan olucak oğluma hamile iken üye oldum şimdi yine hamileyim ama diğer anne sayfasına burda pek aktif değildim diğer sayfada baya aktiftim
(386 puan) tarafından
anladım canım burası daha eylenceli bence
(84 puan) tarafından
Eveet bilseydim burayı ilk kesfederdim :) yeniydim.bilmiyodum karıştıra karıştıra buldum burayı da :)
(386 puan) tarafından
iyi yapmışsın :)))
0 oy
(75 puan) tarafından
Valla ben kırdım yeni evliyken arkadaşlarıyla gece yarılarına kadar konuşa konuşa PUBG oynardı sofraya otururduk yemek yemez oynardı bide bana bagırırdı dur ölcem diye face dolaşır on saatte tuvaletten çıkmaz sigara içer yarım saat bi ara bende onunla oynadım madem beraber olsun diye yok olmuyo gece 2sinde geldiler bana aldım kırdım ondan beridir evde PUBG oynamaz teli bırak dediğimde bırakır olan paraya oldu ama akıllandı benim ki artıkaynı evin içinde yalnız kalmıyorum 
(84 puan) tarafından
Buda iyi fikir ama akillanmaz yine oynar benim ki
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Ayyy mobile legendsi bizde oynuyoruz eşimle çok heycanlı ama insan bırakamıyor ki
(84 puan) tarafından
Kız tamam bende iynuyirum ama 10 saat değil b..okunu çıkarana kadar mı oynar insan 7 8 de girip 11 de çıkıyo işten gelincd
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Aynı bugün sözde yardm edicek bosbos şeylerle uğraşıyor Allah'ım deli edio:angel:

(84 puan) tarafından
Hee bulasik yıkıcam sonra yıka der bişi yapcam sonra de ama asla yapamam o işi
(3,921 puan) tarafından
Buda oyle. Sonra diyo cocuga bak azıcık diyom. Onada zorsunuyo.
(84 puan) tarafından
Valla ben diyorum bak çocuğa biraz anca 15 20 dk sonra annesi bak oğlun seni özlemiş diyo :)bide hamileyim ben 23 haftalık
(3,921 puan) tarafından
Hamileysende Zor olur bacim Allah yardımcın olsun inşallah bizim kide öyle aynısı ya annesi özlemiş diyor bırakıp gidiyor:))
(84 puan) tarafından
Hahahh valla bazen sebepsiz yere tavır koyuyorum geçmiş gunlr hayrına diyo neyin var yok bişey oyununu oyna diyorum oda oynamıyo anliyo hralde :) :)
0 oy
(239 puan) tarafından
Benimkide aynı valla cnm 24 saat calisiyo sabah gelir kahvalti yapar yatar sonra kalkar yemek yer pubg yada okey oynar mutfaktan hic cikmaz sigara telefon bende biktim valla galiba yapcak bisey yok 
(84 puan) tarafından
Ahhbacim ahh kafayı yicez valla
(239 puan) tarafından
Aynen valla yaa
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Sigara haricinde malesef benim esimde boyle bizimki bi bilgisayarin basina gider sonra yanimiza gelir ama telefona bakar bize ilgi sifir sonrada yatar zibarir evin icinde yabanci gibiyiz laf soylemekten sıkıldım artik ne hali varsa görsün 
(84 puan) tarafından
Haa aynı ben benimkinin derdi de telefondur yatarken bile deli eder beni tiktok izlerken öyle uyur ben alırım telefonu kapatırım
(1,158 puan) tarafından
Allah akil fikir versin ne diyelim valla bana gina geldi soylenmekten
(84 puan) tarafından
Banada banada artık yeter diyorum sus ne hali varsa görsün
(1,158 puan) tarafından
Bosuna agzimizi kendimizi yoruyoruz valla sabir tasi olsa catlar bizim yerimizde
0 oy
(365 puan) tarafından
Geçen balkondan firlattim sonrada uyudum sabah baktım telfon sapa sağlam ağaç yavaslatmis 4.kattan attım çizik yok
(84 puan) tarafından
Şanslıymş hee

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 689 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 470 göst.
9 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 109 göst.
0 oy