0 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar sorum yukarıda yardımcı olur musunuz 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Milletten eşya isteyeceğine sigarayı bırak . İstersen sigara parası gönderelim.

Ya insanlarla dalga geçmeyi bırakın artık 
(7,036 puan) tarafından
İçimdeki ses sendisn seymaaaaammm
tarafından
Ahhh işte içindeki sesi çıkardım sksksk. Yok valla ben bazılarını gerçekten çözemiyorum ya
tarafından
Çok yanlış bence bu yaptığınız,bir ay önceki posta gidip azarlamaniz.yanlis buluyorsaniz istemesini o posta yazsaydiniz
tarafından
O posta da yazdım canım sen merak etme. Burda yanlısı doğruyu mu öğreteceksin bana. İnsanlardan dalga geçer gibi isteyenlere birşeyler öğret bence.
tarafından
Bende doğru bulmuyorum buradan bir şey isteyenleri,ama tutupta milletin eski postlarına gidip o zaman şunu alacağına bunu al demiyorum.adim gibi eminim "yeni bir kahve makinesi aldım nasıl"diye post açmış olsaydı ona da yazardiniz.acik aramak sizin derdiniz, milleti uyarmak değil
tarafından
Eski post dediğin bir ay öncenin postu. Kadın yıllardır eşya alamadım diyo. Napalim bende yeri geliyor bebeğime gerekenleri alamıyorum ve Allah şahit burdan bebeğime bez alıp göndermek yardımcı olmak isteyen oldu ama kabul etmedim. Hiç kimse kolay kazanmıyor parayı. Sigaranın en ucuzu 20-25 tl olmuş sence mantıklı mı ona para verip evine tabak çanak almamak
(7,036 puan) tarafından
Açık aramak değil zelisim  sigara en ucuzu oda kaçak 20 TL'den başlıyor o sigara parasını bir köşeye atsa zaten haftada 1 tabak çanak alır onu demey çalışıyor seymada
tarafından
Yok valla ben anlatamam bosver ya millete kendini acindiranlar haklı...
tarafından
Ben zaten burada böyle yardım isteyenlerde mantık aramıyorum.ama 1 ay önce 1+1 evde yaşıyormuş, halısı falan yetiyormus demek ki o zaman bilemicem.
tarafından
Aşkım bende diyorum ki bir ayda belki düzeni birden değişti,eşi battı bir şey oldu.bu haklı kılmıyor tabii ki buradan yardım istemesini ama eski posta gidip o zaman onu almasaydin demek bana manasız geliyor
tarafından
Kız yok bacım yok inanma herkese. Millet şimdi ki durumuna bakıp acıyacak ben öyle değilim valla burda neler neler gördüm. Kadın istedi istedi yardım edenlere de enayii dedi hepsine şahit oldum
tarafından
Ayy yok ben buradan kimseye inanipta yardım göndermem,akillandim şükür :)
tarafından
Sogarayi kendim içmiyorum eşim iciylr diye sormuştum niye anlamadan konuşuyorsun sen
tarafından
Kız sen dalga mı geçiyon. Yorumda kendi içtiğini yazmışsın ya.
Hem ne fark eder ha eşin ha sen???
tarafından
Sorum yukarda yazmışım ne yazmışım benim sorum ben içiyorum mu yazmışım
tarafından
Tekrar yazdığın yorumları oku başlığı ve soruyu görebiliyorum merak etme
(679 puan) tarafından
Bu kadar üstüne gitmeyin esya vermiyorsaniz azarlamayin Kuran'da sana elimi açana azarlama ona ihtiyacını ver veya güzel bı şekilde geri çevir buyrulmakta
tarafından
Hadi ya ciddi misin hiç bilmiyordum. Ya siz burda insanlar böylelerine kanıyor haberiniz var mı??.
(679 puan) tarafından
O zaman önce onları uyarın
-Reklam-
0 oy
(435 puan) tarafından
Valla bacim hamile kaldim kizim 8 aylik olna kadar nerdeyse 1 bucuk sen3 icmedim ama sonra tekrar basladim
tarafından
Ay ay napicaz
(435 puan) tarafından
Bende hic bilmiyorum ates pahasi oldu 28 tl ye aliyorum paketi he az iciyorum evet ama illaki icicem yani
(1,375 puan) tarafından
Benim gibi bende hamile olduğumu öğrendim bıraktım doğum yaptım kızım 5 aylıkken başladım yine aklıma edim :/
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Valla öyle bir yöntem bilen varsa banada söylesin 
0 oy
(3,649 puan) tarafından
Aç kalican canm acken canın istemez ve her kriz geldiğinde ise saldır ütü yao cam sil disleini fircala
tarafından
Acikinca da yiyorum bu sefer toklasinca geliyor istek
0 oy
(996 puan) tarafından
Sigarayı bıraktırma hattını ara yüksek derece de bağımlı olduğunu belirt nikotin bantı veriyolar eğer Bi sağlık problemin yoksa tabi bu som çare eğer kendi iradenle bırakamiyosan
tarafından
Nasıl bir şey canım bu ücretsiz mi
(996 puan) tarafından
Evet ücretsiz bildigin yapışkan bir bant koluna yapıştiriyosun bant nikotinli olduğu için insanın sigara içme ihtiyacı olmuyo sigara istemiyo daha doğrusu 171i ara ama öyle az sigara içtiğini söyleme o zaman vermezler günde iki paket içiyorum ama bırakamıyorum her şeyi denedim vs de sigara içmeyince basım dönüyo falan de öyle verirler
0 oy
(35 puan) tarafından
Eczaneden nikotin sakızı aldım her sigara krizi geldiğinde çiğnedim 3 günde bıraktım inşallah sende bırakabilirsin 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 674 göst.
0 oy
5 cevap 131 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
22 Aralık 2023 Aile kategorisinde 3mhnads (1,945 puan) tarafından soruldu