0 oy
99 göst.
Aile kategorisinde (609 puan) tarafından
Kızlar kısa ve öz soru sorucam bebeğim doğduğunda ilk benim kokumu içine cekti yani omzuma koydular kokumu cekti eve geldik hep kayınvalidem baktı çoğunlukla hep ağladığında falan sen uyu dinlen ben bakarım dedi 

Soru su yeni doğan bebek çoğunlukla başkasında olursa anne kokusunu unuturmu o kişiyi anne bilir mi bebeğim 51 günlük durum bu 

Süt sağıp veriyorum emmiyor cunku reddetti memeyi sütüm gelmedi biberon verdik mecburen mama ile süt besliyoruz 

Eds aldım emzirme destek sistemi bununla demiycem emer insallah ama beni unutmusmudur 

6 Cevaplar

0 oy
(513 puan) tarafından
Hayır canım unutmaz o senin kokunu bilir 
(609 puan) tarafından
Ayy insallah insallah unutmasın benş de sevsin yeter ya
(513 puan) tarafından
O nasıl cümle benide sevsin :) tabii sevecek senden başka kimseyi tanımaz ki o tek bildiği sensin canım sonuçta 7 24 dinleniyor veya uzak kalıyor değilsin ya emzirmesende al kucagina sarıl kokla
(609 puan) tarafından
Öyle yapıyorum ama korkuyu yenemiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niye unutsun canım sonuçta aynı evin içindesiniz 
(609 puan) tarafından
Öyle ama çoğu zaman kayınvalidemde
tarafından
Canım sende o zmaan ilgilen bebeğinle al kucağına sıcak temas kur
(609 puan) tarafından
Ben cok endişe ve telaslıyım o zaman daha cok ağlıyor su sıralar geceleri bende oluyor gündüz ama öyle işte unutur diye korkuyorum
0 oy
(618 puan) tarafından
Cnm karnında 9 ay tasimissin kokuyu bırak senin kalp atışından bile tanır kaynanan ne güzel yardım ediyor takma öyle şeyleri kafana 
(609 puan) tarafından
Bana gelince çığlık çığlığa cunku ona gelince susuyor bugün bile şimdi bende uyudu ben yatırdım tekrar ağlamaya başladı bugün fazla uyumamıştı kayınvalidem aldı zor zar susturdu ona sımsıkı sarılarak uyudu :(
0 oy
(39 puan) tarafından
Bence bakabildin kadar kendin bakmaya çalış.. Hem başına kalkıyorlar sonra bide cocuk hep ikilemde kalıyorum sonraları  . En güzel senin bakman
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Seni bilir canm ama yinede sen daha çok temas etmen lazım 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Sen doğurdun bacım niye unutsun :))) sakin ol relax ol. Benim bebeğimde meme reddi oldu hep sağarak verdim. Ama hep onunla vakit geçiren bendim. Dolaba stok yapıyordum. Tabiki gelen giden oluyor. Anane babane dede ama en çok vakiti sen geçir. O senin yavrun. Zaman çok hızlı geçiyor. Bir bucuk yasında şimdi. Çok hızlı büyüyorlar bebeklik kokusunu bol bol al. Bol bol dua dinle oku.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 255 göst.
0 oy
20 cevap 244 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 237 göst.
0 oy
2 cevap 49 göst.
27 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,735 soru