0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından

Kızlar hayırlı geceler. 2 Ay sonra oğlum 4 yaşına girecek ve büyüdükçe fark ettiğim bir durum var. Her iki elinin serçe parmağı ***** şekilde ilerliyor İnternetten araştırdım biraz başka bir sorun yoksa yani mesela kulaklarda düşüklük yüzde herhangi bir farklı görünüm gibi bir sorum teşkil etmediği yazıyor ama benim içim hiç rahat etmedi. Böyle bir durum yaşayan var mı diye sizden bilgi almak istiyorum sonrasında bir ortopediye götürüp içim rahat etsin istiyorum.  Yardımcı olursanız çok sevinirim. Fotoğrafları aşağıya bırakıyorum...

image

image

2 Cevaplar

0 oy
(106 puan) tarafından

En İyi Cevap
Y a m u k yazmıştım sansürlenmiş kızlar 
-Reklam-
0 oy
(1,895 puan) tarafından
Bence doğuştan kuzum yaa benimde oğlumun ayak baş parmağının yanındaki parmağı boyle tekinde var doğduğunda farkettim büyüdükçede öyle eğimli oldu... bence takılmayın genede içiniz rahat etsin diye doktora sorun ama birşey olmaz bence sağlıklı olsun önemli olan o
(106 puan) tarafından
Cevabın için çok teşekkür ederim canımm. Bende doğuştan olduğunu düşündüm el becerisinde vs bir sıkıntı yok çok şükür gelişimi herseyi gayet güzel sadece kafamı kurcalamıştı. Dediğin gibi sağlıklı olsun cümlemizin evlatları canımm dermansız dert vermesin Rabbim
(1,895 puan) tarafından
Aynen mis gibi yavrunuz birşey yok onda hiç birşeyine engel olmaz o egimden sağlıkla büyütün...anne karnında yatış şeklinden oluyor genelde kuzular yerleri dar napsin elini ayağını koyacağı yer kısıtlı:)) 2 oda bir salon degilki durduğu yer minicik anne karnı:)sizde güzel günlerde büyütün mis gibi koklayın ellerini parmaklarını
(106 puan) tarafından
Cok teşekkür ediyorum gerçekten içime su serptiniz rahatladım. Herşey gönlünüzce olsun inşallah ❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 114 göst.
23 Eylül 2022 Aile kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 267 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ecrin6516. (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 810 göst.
0 oy
3 cevap 113 göst.

397,319 soru