0 oy
264 göst.
Aile kategorisinde (221 puan) tarafından
Şimdi olayı oldu gibi anlatiom gerisi size kalmış kızlar

Eski postlarada bakın derim neyse

Sürahi ariyo nerde die bna sordu bilmiyorum dedim  sonradan dedim o kırılmış olabilir heralde kırılmışti bunu dedim baktım dolabı kapati diğer dolablari açtı açtı kapattı sertçe sonra söylenerek mutfa giti hem kırıyor hem yerini soylemior ariom Dior  çünkü bu evde bişe kırılmıcak kırılınca laf edio zaten neyse soru size bunlar olunca nasıl tepki verirdiniz 

Bn nasıl tepki verdim bu öyle söyleyince çok sakinim ama aşiri sakın bı şekilde ellerine elimi koydum senin malın senin bnm malım bnm bunu haaa diceksiniz niye öyle dedin cunku herzamn senin bnm malım lafı eder kadın bn bigun olsun denedim.....neyse bn bunu dedim kadın coştu oğlumu arıcam sn bni ittin 

resmen iftira şok oldum bagirdum iftira ation  dedim neyse aradii ition demedi heralde ama saydırdı gel al babasına götür dedim snmi karar veriyon 

Mendebur suratlı diyoo....herkese giybetini yapiom içimi yaktın dio 

Milete suspus bna gelince dilin bukadar dio saydirio

Sonra bnde anlattım eşime kendimi izah ettim msjda 

Ve sonra kadın geldi gel barışalım diye dedim yok biz anlasamioz kötü anlama ama bizde mesafe olsun dedim kuste değiliz dedim  bu sefer de sn bnle helalesmion dio dedim n alaka biz küs değiliz ki zaten barışak bn arya mesafe koyalım dedim neyse yarı buçuk konusuyoz akşamda eşim geldi normal davrandı hiç konuyu açmadı bizimki bu saatte yanımızda yattı yalandan  konusmuoda kimseyle doru düzgün eşim bna söyleseydi kizsaydi yatmazdi ama 

6 Cevaplar

+1 oy
(13,702 puan) tarafından
Neredesin nokta virgül neredesin..

Israrla okumaya çalıştım ama vallahi olmuyo sonu gelmedi
(221 puan) tarafından
Canin saolsun
-Reklam-
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Okudum beynim yandı anlamadim
(221 puan) tarafından
Nedenkiiiiii
0 oy
(513 puan) tarafından

Hiç birşey anlamadım ben:ermm::D

0 oy
(6,362 puan) tarafından
O bunu dedi bu bunu dedi sjsjsj kız daha acıklayıcı yazaydın ya

Anladgm tek sey su kaynanandan korkulur :D
(221 puan) tarafından
Vala bn yine baktım sürükleyici bi şekilde okudum,:)
0 oy
tarafından
Açılın açıklamaya geldim :) evde sürahi arıyormuş kayinvalidesi gelinine sormuş nerede diye ,gelin de bilmiyorum demiş,sonra galiba kırılmıştı sürahi demiş.kayinvalide de dolapları falan açıp kapamış sert bir şekilde söylene söylene.sonra gelin de ellerini kayınvalidesinin elinin üstüne koyup senin malın senin,benim malım benim demiş.kayinvalide hep böyle diyormuş çünkü.gelin böyle yapınca kayinvalide dellenmis, oğlumu arayacağım sen beni ittirdin falan demiş,gelin de bağırmış ben seni ittirmedim iftira atıyorsun diye.sonra kocasına mesaj atmış olayı anlatan.kocasi da eve gelince hiç lafını açmamış olayın,kayınvalide de gelinine gel barışalım demiş.gelin de ben seninle küs değilim,arada mesafe olsun istiyorum biz anlaşamıyoruz demiş.BİTTİGGGG :) 
(6,512 puan) tarafından
Aahhahahhahaha ulan yaaa
tarafından
Amme hizmeti yapayım dedim akshsk :)
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun sinirli davranma sakin hep sakin ol

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 182 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu
0 oy