0 oy
749 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün kaynımın hapse girdiğini söylemiştim eşim gece aradı annesigil oradaymış oda gitti sabah haber verdi 3 çocuğuda bir haftalığına buraya getiriyormuş orda çocukların halini görünce kızmış eltime oda şikayetinden vazgeçince zaten sinirli gitti eşim oraya orda annesigilde abisinin peşine düşmüş nasıl çıkarırız diye bakmış çocukları düşünen yok verin çocukları ben götürürüm demiş eltimde iyi olur bizde mahkemeyle uğraşırız diyip eşyalarını hazırlamış hemen şimdi yoldalar 3-4 saatlik yolları kaldı bende onlara hazırlık yapıcam nasıl olacak 4 bebekle bilmiyorum ama olacak bir şekilde kardeşimi çağırıcam gün içinde yanıma yardımcı olması için eşim 1 hafta demiş ama sanmıyorum 1 haftayla kalacağını elinden geldiğince göndermez eşim çünkü orda kimse ilgilenmiyormuş çocuklarla 9 aylık bebeğe bile adam akıllı yemek vermiyorlarmış nasıl hapisten çıkarıcaz diye uğraşmaktan

28 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Ne kadar zalimsiniz. Ortada zaten zor bı durum varmis. Keyifden getirmiyor ya. Herkes nasıl bakican demiş. İyi kötü olduğu kadar bakar yani. Ne yapsın. Esin seni düşünmüyor diyen de var. Pes gerçekten. Zor tabiki. Ama yapicak bişey yok. İnsanlık hali
tarafından
Bir yerde haklısın tamam. Ama o adam karısını dövdüğü çocuklarıyla zorla kilitli tuttuğu için içeri alınmış. Sence burda zalim olan kim? Yediği dayağı çocuklarına yaşattığı o korkunç şeyleri bir kenara bırakıp şikayetini geri alan çocuklarını bile gözü görmeyen o kadın mı yoksa burda söylenenler mi? Evladını düşünen bir anne olsa ona ve çocuklarına bunu reva gören adamı içerden çıkarmak için uğraşmaz tam tersi dönüp bakmamasi lazımdı.
(1,169 puan) tarafından
Kadın zaten kapısını açmış kim olsa yerinde gözü korkar bi endişe duyar kendi çocuğuyla birlikte 4 küçük cocukla baş edebilir miyim diye
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sevaptır. Elinden geldiğince yardım et yavrulara. Yardımda ederler diyorsun madem. Herşey bizler için. 
tarafından
İnşallah canım
+1 oy
(3,552 puan) tarafından
Allah senden razı olsun ne diyim 3 sabinin sevabını alacaksın 
tarafından
İnşallah canım amin hepimizden
+1 oy
(1,169 puan) tarafından
Valla eltinin anneliğine tüküreyim.  Şiddet gördüğüm adam için cocuklarimi ortalıkta sersefil edip hapisten çıksın diye uğraşmazdım. Büyük sevap canım yaptığın inşallah kolaylıkla kalkabilirsin altından.
0 oy
tarafından
Bu çocuklar kaç yaşlarında 
tarafından
3yaşında kız 1.5 yaşında erkek 9 aylık kız
tarafından
Aaay eşin seni hiç mi düşünmüyor Allah yardımcın olsun nasıl güveniyorlar küçücük çocukları Bir hafta anlamıyorum ben anneme bile o kadar uzun birakamazdim galiba
tarafından
Eşim bana yardımcı olacaklarını biliyor annemgilin kız kardeşlerimin o bebekleri ellerinden kurtarıyor şu anda hiçbiri dönüp bakmıyormuş çocuklara en büyük ablalık yapmaya çalışıyormuş
0 oy
(2,829 puan) tarafından
Ay gelecek olan çocuklarda küçük okumuştum postunu sana çok zor olacak. Yazık çocuklara valla anneleri madem böyle yapacaktı hiç baştan o işlere girmeseydi. 
tarafından
Öldüresiye dövmüş can havliyle o an yaptım diyormuş aldattığını görmüş niye konuşuyorsun demiş bu yüzden dövmüş sabah
(2,829 puan) tarafından
Şimdi de şikayetinden zaten vazgeçti de içerden de çıkarsın daha beterlerini yaşamak daha çok aldatılmak için. İşte böyle işleniyor o kadın cinayetleri. Aklım almıyor malesef ya.
tarafından
Eşimde aşırı kızdı pisliğinizde boğulun ikinizde dedi bir daha beni sakın kendi derdin için arama dedi çocuklar için para mı lazım o zaman ara veya abim çocuklara mı el uzattı o zaman ara seni öldürsün artık umrumda değil dedi
(2,829 puan) tarafından
Yazık o 3 tane çocuğa eşin napsın elinden anca çocukları almak gelmiş. Allah yardımcın olsun 4 tane bebek daha hepsi de.
tarafından
Amin canım teşekkür ederim
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Valla helal olsun herkes yapmaz çok sevap Allah senden razı olsun 
tarafından
Amin hepimizden razı olsun
0 oy
(111 puan) tarafından
Canım sabret Allah kolaylık versin tabi kolay değil. Kendi çocuğuna yeri geliyor laf geciremiyorsun kaldiki baskasinin çocuğuna bakmak büyük sorumluluk ama çok büyük sevaba giriyorsun 3 tane meleğin duası sana yeter emin ol. Rabbim seni evladına bağışlasın 
tarafından
Zaten çok baskılanmış çocuklar hal ve hareketleri bile yaşıtlarına göre aşırı geride belki kendilerini toplar çocuklar burda inşallah Allah kolaylığını verir eşim bende gitmem işe yardım ederim sana dedi
(111 puan) tarafından
İnşallah herşey en kısa zamanda yoluna girer
(385 puan) tarafından
Canım se i tebrik ediyorum Allah katında mükafatını alırsın her yoruma bakarım yaparım diye cevap vermişsin Rabbim kolaylaştırın inşallah
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ay çok küçükler rabbim sabır versin ama 9 aylık da olsa 3 yaşındaki de olsa annesini ister niye annesini bırakıp getirio ki eşin kızsaydı bak çoçuklarına deseydi bu arada 1 hafta değil baya uzun süre kalır gibi 
tarafından
Anneleri koca derdine düşmüş nasıl çıkarırız hapisten diye onun için polis karakol mahkeme avukat ne bulursa geziyormuş s.alak o kadar dayak yemiş daha akıllanmamış o kadar aldatılmış neden konuşuyorsun hala diye sordu diye öldüresiye dövülmüş daha koca peşinde çocuklarını düşünmüyormuş
(6,441 puan) tarafından
Ay böylesine afedersin ama müstahak devlete versin o zman çocukları pis
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Ayy canım çok zor 4 bebege birden bakmak annelerini isterler ki. Altta yorumlari okudum Rabbim yardımcın olsun kardeşin  sadece gündüz degilde gece de yanında kalsin bence çünkü erkekler ilgilernir ama bi kadin, anne gibi ilgilenmezler
tarafından
Kardeşimde evli evli olmasa kalırdı yanımda eşimle idare edicez mecbur bir hafta geceleri kendimiz
(3,950 puan) tarafından
Hmm anladim canım
0 oy
(378 puan) tarafından
Ya kalsin hapiste niye cikariyolar cikip yine dovsun mu karisini
tarafından
Bu sefer daha fazlasını yaptırmak sanırım
0 oy
(199 puan) tarafından
Ben olsam kabul etmezdim. Çok büyük sorumluluk.heleki sizinde bebeğiniz var. Eltinin yokmu anne babası. 
tarafından
Babası çok önceden ölmüş anneside hasta
0 oy
(3,342 puan) tarafından
Rabbim sana o çocuklara bakmak için bol kuvvet güç versin canım dün postu okuyunca çocuklar için İçim gitti

Bir caniyi içerden çıkarmak için uğraşsınlar dün öldürüsüye döven adam yarın çeker bıçağı öldürür..
tarafından
Amin canım çıkınca ilk işi kadını bir daha dövmek olacak içeri girmesine neden oldu diye
(3,342 puan) tarafından
Aynen öyle olacak o kadın çok pişman olacak ama iş işten geçmiş olacak
tarafından
İkisinede gram acımıyorum ama o çocuklar ne olacak arada bilmiyorum
(3,342 puan) tarafından
Çok küçükler daha Rabbim bundan sonraki süreçte çocuklara güzel günler göstersin inşallah
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Ayy allah kolaylik versin herkes kabul edemez allah razi olsun canim ya cocuklarin yaslari çok kucuk çünkü
tarafından
Amin canım ama burda en azından bakılacaklar orda ihmal edilmiş çocuklar hep
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ay allahım 3 yaşında ki de bebek birde o ablalık yapıyor muş demissin nasıl cigerim sızladı =( vence esin en iyisini yapmış allah bir kolaylığını verir sen merak etme bir şekilde bakılır önemli olan karbonları üstleri başları değil önemli olan ruhlarının psikolojilerinin durumu ben olsam herhald ebende aynı şeyi yapardım bırakmazdım onları bir başına 
tarafından
O çocuğun erken büyümesine neden oldular kendilerine sahip çıkamayıp
0 oy
(1,634 puan) tarafından
9 aylık bebekleri var ve sen mi bakicaksin
tarafından
Evet kendi bebeğimle birlikte ilgilenicem onunlada
(1,634 puan) tarafından
Nasıl başa cikabiliceksin
0 oy
(510 puan) tarafından
Helal olsun sana hiç kendini bozmuyorda kız 9 aylık baskasinin bebeğine nasıl bakacan valah bakamazdim ben direk eşime derdim getirme banami kaldı ee kayganana gotursun esin daha iyi
tarafından
Kaynanamda ordaymış ama bakmamışlar oğullarının peşine düşmüşler
0 oy
(9,579 puan) tarafından
Vallahi kaynına gı üzğlmüyorum dövdüyse çeksin cezasını anası da ne b.k yemeye çocuklarına bakmıyor anlamadım yazık o çocuklara ya koca derdine düşmüş 
tarafından
Onlar gram umrumda değil olan çocuklara oldu arada
0 oy
(598 puan) tarafından
Bence kaynın hapiste kalmauadevam etmeli yoksa çıkınca yapacağı iş eltimi öldürmek olacak. Allah eltine yardım etsin. Böyle bir durum çok zor. Allah yardımcın olsun çocuklara bakmak da zor olacaktır eminim 
(598 puan) tarafından
Eltinde de var kabahat adam belli dövüyo sürekli ne diye 3 bebe yapar ki
tarafından
En başında bırakıp git seni saymamış güyya konuşarak severek evlenmişler hemen çocukta olmamış o zamanlardada dayak varmış kaç kere evin önünde saçından tutup yerlerde sürüklemiş bu adama bide 3 çocuk veriyorsun ard arda
(598 puan) tarafından
Aynen öyle valla hadi birinciyi istedi ikinci yanlışlıkla oldu üçüncüde önlem niye almadılar?
tarafından
Üçüncüde kaza olmuş aldırmaya çalıştı kaynım sürekli düşsün diyede dövmüş ama onunda rızkı varmış demekki
(598 puan) tarafından
Yazık günah ya. Bunlar dövüşmüşler dövüşmüşler barışmak için sevişmişler
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Kaynanan yok mu cani m
tarafından
Var ama oda oğlunun peşine düşmüş çocuk düşünmüyor hiçbiri
(1,439 puan) tarafından
Olan çocuğa oluyor ya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 207 göst.