0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimin yiğenlerini bugün gönderdik istediler çocukları getirin diye eşimde öğleden sonra götürdü ama şu 4 gün gerçekten o kadar zor geçtiki birde tek başıma değildim o halde gün içinde ne yapıcam nasıl oyalıycam çocukları onu düşünmek ne yiyecekler acaba düşüncesi birbirlerine zarar vermesinler diye peşlerinden koşmak gün içinde çok yordu ama değdi de o çocukların yüzündeki gülücük geri yerine geldi hiç göndermek istemedim ama 3-4 kere aradılar getirin de getirin diye arayan eltim değil kayınvalidem muhtemelen çocuklar işlerine yarayacak o yüzden istediler kaynım içinde 4-14 yıl hapis istemiyle yargılanıyormuş eltim değiştirmiş ifadesini ama savcı kabul etmemiş görgü şahitleri olduğu için mahkemede yine değiştirdiği ifadeyi verecekmiş ne olacağı belli değil 1 hafta sonra mahkemesi varmış bakalım Allah tek başına çok fazla çocukla uğraşan annelere sabır versin gerçekten çok büyük meziyetmiş

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Amin. Ya ben 2siyle başa çıkamıyorum. Burda bir kadın vardı 6. Mi 7. Mi neye hamileydi şok olmuştum 
tarafından
Onuda pek istedikleri söylenemez korudukları halde oldu daha çok küçük diğer ikisi
tarafından
Allah yüzüne baksın inşallah canım .
(2,838 puan) tarafından
Bacım 7.ye hamileydi  sgsg
tarafından
Ya kimdi o kadın hatırladın demi şok olmuştum hep de aralari azdi
(2,838 puan) tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
(7,224 puan) tarafından
Zor tabi bide emanet ay çıkmasin mumkunse bunu yapmadan önce dusunecekti eltinde ayri cins o adam cikinca aman karicim diyecek sanki

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 744 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,257 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 349 göst.
17 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 242 göst.