0 oy
117 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar yaklasik 2 3 yildir surekli agdayla aldim ama vucudumda hep batik oluyo bacaklarım koltuk altim bikini bolgem kesede yapiyom banyoyudu hergun yaparim ama ndn oluyo bilmiyom artik bu ay jilet vurmak zorunda kaldm bikackere daha vurup kuafore gidecem baska ne yapabilirim bilmiyom

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tek çözümü lazer 
(4,389 puan) tarafından
gittiğiniz yer pek iyi bir yer degil demekki. sirf para almak icin yapanlar var
tarafından
Ben gitmiyorum ki gitsem dedim canım normalde herkes lazer batiklari gideriyor diyor ya o yüzden şaşırdım neden batik olan yeri yapmıyorlar diye
(4,389 puan) tarafından
gittigim yerin instagram adresi var, ama benim oldugum sehirde degilsinizdir. fakat arayip sorabilirsiniz  . yani o kadar emin konustunuz ki ben de gidiyorsunuz sandim=) daha once baska yerlere gittim, orda mahvettiler beni.  o yuzden giderken, secimin iyi olmasi lazim.ve oyle yerlerinde dogal olarak ucreti yuksek olur
tarafından
Emin konuşmadım ki batiklari gideriyor diyorlar dedim gideriyo demedim her neyse canım bende gidince anlayacağım 2 ay sonra başlamayı düşünüyorum
(4,389 puan) tarafından
peki=)
-Reklam-
0 oy
(3,635 puan) tarafından
Lazer yaptır kurtul bence geçmiyor kese yapio nemlendireceksin sürekli bir hafta yapma diğer yapma yine çıkar ama lazerde komple çözüm 
(1,235 puan) tarafından
Cevremdeki kimse lazerden memnun dgl

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
2 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde RSA1994 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 248 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Nur_lina (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
25 Kasım 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Mklc00 (28 puan) tarafından soruldu

382,069 soru

11,438,832 cevap

35,007 kullanıcı

...