0 oy
66 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
Hiç sebze yemekleri yediremiyorum yemek şeklinde yapmadan mücveri olsun koftesi olsun o şekilde yapıyorum yine yemiyo hemen atiyo ağzından yediği şeyler çorba pilav makarna patatesi kızartma şeklinde yiyo sadece diğer hiçbir şeyi yemiyo doğru dürüst çok yemek seciyo napacam bu çocukla hiçbirşey yemiyo vitamin alamiyo hep hasta oluyo sizinkiler yiyo mu yiyorsa nasıl veriyorsunuz 2 buçuk yaşında benimki

4 Cevaplar

0 oy
(13,935 puan) tarafından
Benimki patlican hariç diğer sebzeleri yiyor. Patlicanin tadina hiç bakmadi ama sevmiyorum diyor. 
(771 puan) tarafından
Yok ya benimki alışmış hep aynı şeyleri yiyo diğer şeyleri hiç yediremiyorum alsa bile atiyo ağzından hemen
(13,935 puan) tarafından
Heralde kizartma seviyor. Kabak falan kizart kahvaltida yer. Ben bol yağda değil, tavaya azicik yağ koyup izgara yapar gibi kizartiyorum kabaği. Kahvaltida peynirle yiyor. Sebze yemeklerini de sever genelde.
-Reklam-
0 oy
(10,448 puan) tarafından
Siz yıyor musunuz peki genelde çocuk anne babayı örneklıyo yemek konusunda. Bizim kız bi taze fasulyeyi sevmıyo onu da hatrım için bir iki çatal alıyo. Yoğurt severse yogurt ile dene
(771 puan) tarafından
Babası da sevmiyo sebze ama ben severim her sebzeyi anlamadım ki babasına mi çekti ne
0 oy
(331 puan) tarafından
Allah nazarlardan korusun benim 1 buçuk yaşında ki kızım hiç yemek secmiyo sebze türü olsun diğer türlü çorba tarzı herşeyi hiç secmeden yiyo sürekli yemek yemek istiyo bı maşallah de kız 
(771 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bozmasin:)
(331 puan) tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
(636 puan) tarafından
Bizimki yer ama öyle pilavı makarnayı yediği iştahla yemez.. Kabağa bayiliyo. Patlıcanı pek iştahla yemez sadece yemeğini 2 kaşık yer. Fasulye yi de sever. Karşısında siz iştahla yerseniz çok güzel olmuş falan diyerek yine mi yemiyo
(771 puan) tarafından
Yok valla daha anlamiyo öyle şeyleri yada işine gelmiyo çizgi filmle zar zor ben yediroyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 208 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 448 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde iki bebek (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sihirlieller2020 (8 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,446 cevap