0 oy
117 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kahve, çay bu tarz fikirler istemiyorum onun dışında en etkili ne yaptınız da verdiniz? 

Sürekli diyete girip veriyorum sonra tekrar yemeye başlıyorum bir türlü başaramadım 82 kiloyum boyum 165 civarı aynaya baktığımda hiç mutlu olmuyorum her yerimden yağlar fışkırıyor resmen mesela gecelik, böyle düz kalıp elbiseler giymek istiyorum ama yakışmıyor eşimin yanında asla soyunup giyinemiyorum utanıyorum kilomdan dolayı :( 

4 Cevaplar

0 oy
(2,746 puan) tarafından
Boy 165 kg şu an 73 

Önceden çok kolay kilo verirsim. Sporla. Şu an hala spora devam ediyorum ama veremiyorum. 4 gün oldu diyetisyene başlayalı bakalım fayda ederse yine yazarım. 9 aylık bebeğim var emziriyorum
tarafından
Kız benimkinin adıda Büşra :) bende zorlanmıyorum valla doyuyor insan dediğin gibi saatinde yiyince insan çok rahat oluyor
(2,746 puan) tarafından
Ayyy dimi tam midem kazınıyor. Hoop ara öğün saati gelmiş. Yani zaten çok acıkmaya fırsat olmadan azcıkda yesem doyuyorusun. Sen kaç kilo verdin
tarafından
Perşembe günü gittim doktora haftalık takip edecek ilk haftaydı işte 3 kilo vermişim :) evde yaratılmayı yasakladı bana onun için evde tartılmıyorum bakalım her perşembe gideceğim
tarafından
Özele mi gidiyorsunuz?
tarafından
Evet özel canım
-Reklam-
0 oy
(504 puan) tarafından
Spoooorrrrr egzersiz yürüyüş kardio çay istemiyorsan bunları dene bide boğazını tutuyosun tabi
tarafından
Önereceğin bir spor egzersiz uygulaması varmı ?
(504 puan) tarafından
Leslie ile barla yavaş tempoda sonra vücudunun spora alışmasından sonra daha ağırlarına geçersin.
0 oy
tarafından
165 boy kilom 68bde kaldı 78 den verdim yemedim kahve cok severim su octim bide dukan birası diye bisey yaptim soda limon yesil cay
tarafından
Soda limon yeşil çay karışımı mı yaptın?
tarafından
Evet canim iki paket yesil cay bir soda limon sıkıp akşama kadar 3 bardak cikiyo ic istah kesiyo
(1,239 puan) tarafından
Emzirirken içilirmi canım
tarafından
Deniycem çok teşekkür ederim
tarafından
Bilmiyorum canim ben emzirmiyorum kii
0 oy
(5,108 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Yemeden kesmeden olmaz canım bence sağlıklı beslenmek diye düşün. Cümlenin başında diyet yazınca bir soğuma oluyor istemsizce. Ama sadece sağlıklı beslenmekle olmuyor spor da lazım yoksa kilo versen dahi vücudun sarkar. Spor şu açıdan da çok faydalı şimdi ben yakın zamanda spora başladım. Ve fazla kalorili bir tatlı veya yiyecek yemek istesem hemen düşünüyorum spor yaparken o kadar efor sarfettim boşa gidecek :) yemiyorum onun yerine hurma yiyorum ya da fıstık ezmesi, tahin pekmez veya pekmezli yoğurt bunlar tatlı krizlerine iyi geliyor. Ama sporu gerçekten de oneririm ben hamilelik öncesinde sık sık yapardım kesinlikle faydasını gördüm çok güzel sıkılaştım. Bu arada sabah kalkıyorum hafif bir kahvaltı yapıp sporumu yapıyorum artık oğlum ne zaman uyursa veya durursa ona bağlı sabah insan daha enerjik oluyor.
tarafından
Teşekkürler bende spora başlıyım o zaman
tarafından
Sağol

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 161 göst.
14 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 187 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (895 puan) tarafından soruldu
0 oy