0 oy
159 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Günaydın hanımlar nasılsınız 

Napıyorsunuz ? 

Bende diyet yapanlar kervanına katıldım buna nasıl mı karar verdim eşimin yanında çıplak duramıyorum anca karanlık olacak dün üstümü giyinirken aynada kendimi gördüm resmen iğrendim her yerim yağ içinde 28 yaşındayım 165 boyum ama kilom 85-86 vardır tartılmaktan korkuyorum en son ki kilom buydu. 

Dedim böyle olmaz ağzını tutacaksın bu sefer son kararım. Öz güvenim kayboldu çekiniyorum dışarı çıkmaktan zayıf biri görünce imreniyorum resmen. Bu arada kilosu olan arkadaşlar siz eşinizin yanında rahat giyinebiliyor musunuz? 

10 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşimin yanında her zaman rahat oldum ben canım. Zamanın da 23 kilo vermiş bir kadın olarak söyleyebilirim ki kilo gerçekten kötü bir şey. Hem sağlık açısından hem görünüm açısından. Tebrik ederim verdiğin karar için.
(171 puan) tarafından
Nasıl bir diyet yapıyorsunuz canm
tarafından
İşte bende ilk evlendiğimiz zamanlar giyiniyordum ama git gide kilo aldım her yerim eşit kilo alıyor yağım çok öz güven eksikliği yaşamaya başladım eşimden çekinmeye başladım
(7,118 puan) tarafından
Halledersin sen inanıyorum :)
tarafından
Ayyy inşallah canım benim.
-Reklam-
0 oy
(6,251 puan) tarafından
Herzaman rahat giyindim ama o gittikten sonra aşırı bir kilo aldım hamilelik vs şuan gelse öyle giyinebilirmiyim düşüncesi beni bu yola soktu aslında ben daha rahat bir hayat için kafamda bitirdim kıyafetler kötü duruyor diye 

Kafanda bitirdigin an zayifliyorsun
(6,251 puan) tarafından
Sabahtan beri 1 bardak limonlu su
1 bardak normal su
1 yemek kaşığı sirke ve su
1 bardak acı kahve
1 bardak karbonatli su
Midemmmmm kalktı en son dün 4 de yedim
(4,176 puan) tarafından
Tek ogun mu yapiosun. Ben oyle dayanamiyorum yaa bende bende kabizlik var . Tek ogunle kitlenip kaliyorum. Dun mesela. Ayiptir soylemesi supangle yaptim. Aksam tatli yicem diye aksam yemegi yemedim. Tatliyla aksam yemegi yemis gbi oldum. Hani yemekten kistim tatliya verdim hakkimi:) ama suan kup gibiyim kilitlenmis durumdayim yemek yemessem calismiyor hicten bagirsak
(6,251 puan) tarafından
Evet tek öğün yapıyorum caspiriye çoğu kişi böyle güzel sonuçlar almis
(4,176 puan) tarafından
Aynen leptin aciga cikiyor  insulin dusuyor yag yakimi oluo ama iste okadar zaman ac kalabilmek helal olsun . Zor.
(6,251 puan) tarafından
Aralıklı oruçla başladım 19 saat açlıkla smdi 23 saat ile devam ediyorum
0 oy
(4,231 puan) tarafından
1.60 boyun da 62 kg yim . Hedefim 6-7 kg vermek. 

4 eylulde basladim 1 kg vermisim. Daha once de baslamistim ama hep bozuldu. Bi de bayram,tatil vs denk geldi. Simdi onumuz kis hic hi bahane de yok. 

Kendimi bu beden de bu kiloda begenmiyorum. Hic bi kiyafetim olmuyo. Kendime yeni bisey almiyorum,surekli ayni seyyleri giyiuorum . Surekli evde pijama,disarda swet,esofman vs. 2 senelik dogum iznindeyim. İznim bitiyo bi kac aya guzelim kiyafetlerim olmuyo o kadar para verdim onlara :D ayrica ise baslicam alisverise falan cikmak istiyorum. Ama zayiflamam lazim.

Dun aksam misafirlikteydik sadece cay ictim. Onumem kek,kuruyemis ,borek vs geldi ama yemedim. 5 ten sonra bisey yemiyorum. 
tarafından
Bende senin gibiyim eşofman, kot pantolon tişört hep bu tarz çünkü kilodan başka modeller yakışmıyor
0 oy
(4,174 puan) tarafından
Aynı durumdayız bende halimden memnun değilim bı başlayıp bırakıyorum 
tarafından
Kız bu kaçıncı diyet kararım bir bilsen sayamıyorum bile akşam karar veriyorum sabah başlayıp öğlen bozuyorum ama artık bitti ben kendimi aynada öyle gördüm ya bitti yani tutucam kendimi
(4,174 puan) tarafından
Ya ben 2.dogumda cok aldım 87 ile diyetisyene basladım 76 kiloya dustum 2,5 ayda suan 83 kiloyum tkrr aldım boy 165. Kardesımde diyetisyen ahh bana çare yok.. Basladım 1 ayda 5 kılo verdım sımdı 1 hafta yatilı mısafırım vardi bı kac almısım tkrrdan 81 dım. Yine baslıycam 70 olsam yeter ya 3 ay idare etsem yetecek aslında bıktım kilolardan ağlıyorum artık. Yemek cok az yerim ekmek hıc yemem ama tatlıya dayanamıyorum o bana kılo aldiriyor
0 oy
tarafından
Bende vermek istiyorum ,10 kg fazlam var
tarafından
Benim rahat 15-20 kilom var ya
0 oy
(4,176 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Yukardaki resim biyutu buyukmus bu sekilde yuklendi . Ama o foto ile yuzlestim

Kendimde . Kendimden tiksinmistim. Kizimin 1 yas dogum gunuydu demekki hep selfi cekince farkedememisim . Disaridan bir gozle ilk girmusum kendimi   

(327 puan) tarafından
kız en son fotoda fıstık gibi olmuşsun kaçtan kaça düştün bide nasıl verdin tüyo versene
tarafından
Fotoğrafta çok zayıf çıkmışsın nasıl verdin
(4,176 puan) tarafından
57 ile evlendim 67 oldum 1 yilda hamile haldim 87 ile dogurdum. 75 civari iste kizimin bir yas dogumgunu. 160 boy. Sinra. 55 e dustum. Yillardir koruyordum be hedefim 49 50 idi benim omrum diyet az ipin ucu kacsa hemen alirim:) .  Kazayla ikinciye hamile kaldim 56 ile. 66 ile dogurdum. İste suan 49 lara dusmeye calisiyorum suan 55 kusurlerdeyim. Hergun sabah rutinimdir vc gder tartilirim istisnasiz . Hastaliktan geberio bile olsam usenmem tartilirim.
(4,176 puan) tarafından
Suan zayifim sukur:) ama etliyim yinede manken gibi yagsiz degilim. Ben mankenimsi bir vucut seviyoru’:m o yuzden benim omrum diyet.    Bugun kusana kadar yesem bile sinraki uc dirt gunde onu tolere ederim basla birak diyete asla yapmam. Yasam stilimi degistirdim diyet mantigi kafamda yok rutin beslenmem nasilsa  omur boyu o dur benim icin diyet yok    Her istedigimi dengeler yerim. Hatta hi resim daha eklim bulursam du dogumun 12. Gunu ikinciyi digurunca eski halime gelmistim
(4,176 puan) tarafından
Siyahli dogumdan bir gun once 38+4.  Pembe tsortlu oldugum dogum sonrasi 12. Gun.   :) diyorum ya kendimden okadar tiksinmistim ki. Takinti kaldi bak bebegi kucagima alip spor yapiyorum kanimjn son damlasina kadar emek veriyorum. Okadar  emege zahmete manken gibi olmam lazim ama degilim
0 oy
tarafından
İdal kilon 62.63 senin 

73 dum  aynaya  baktim  bu ney kiz dedim  58 dim kizken  öğün yemek  karar  verdim  dolabımda hicbirsey olmzdi  73 den 58 düştüm  suan  61 im hedefim 57 faln   beyinde bitrmsn olmaz. 
tarafından
Evet ideal kilom yazdığın gibi
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Kıyafet bulamayınca artık yeter dedim en güzel kıyafetler hep s m l bn XXL giyiyoduk ve bulması zor oluyodu. 70 kiloydum diyete başladığımda şuan 57 kiloyum. Tuğba hanimla başladım ben aylık 100 lira ve çok memnunum iyiki tanımışım hem arkadaş edindim bir sürü hem de hevesle kilo veriyorum. Sana da urlsini atıyım düşünürsen diye  https://instagram.com/tugba__soykok?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Ben bekar iken hiç 65 in üzerine çıkmadım,ama evlendiğim gibi 72 kilo oldum, ozamanlar da diyet yapıyordum ama 72 ile hamile kaldım 90 ile doğuma gittim hep ödem tutmuştum 77 ye kadar kendi kendime kilo verdim sonrasını ben verdim 2 sene sonra 72 ile tekrar hamile kaldım 87 ile doğuma gittim şuan 2 ay 10 gün oldu doğum yapalı 80 kiloyum elbiselerim hiç biri olmuyor zaten eşimde zayıf olduğu için benim odam buramla dalga geçiyor oyuzdnen dikkat edip vermeye çalışıyorum kilomu ama emzirdigim için biraz zorlanıyorum 
tarafından
Dalga geçmek nedir ya sinir oluyorum bu adamlara
(2,052 puan) tarafından
Hiç deme yaa
0 oy
(2,415 puan) tarafından
Geçen LCW de ürün denerken baktım olmaz böyle katıldım kervana şimdiden çok iyi hissediyorum inşallah inşallah veririm yaaa çok istiyorum 
tarafından
Ayyy evet birde gidip deneyince olmuyor ya dahada üzülüyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 114 göst.
24 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
12 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Slmcnm (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 185 göst.
16 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 220 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,046 soru

11,376,534 cevap

34,862 kullanıcı

...