0 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde (1,925 puan) tarafından
Petekler iyi ısınmıyorda bakım için usta çağırsam ne tür bir işlem yapyolar bilgisi olan varmı. Sadece suyunu akıtıp yeniliyormu yoksa başka işlemdemi var. Ve ücretler ne kadar acaba

2 Cevaplar

0 oy
(2,746 puan) tarafından
Bizim ev sahibi yaptırdı bugün. Banyomun ağzına s.çtı ustalar. Atık su borusu kullanmamışlr. Annemlerde yaptırırdı tertemiz yapardı adamlar. Banyodaki havlupan a atık gider borusu bağlıyorlar. Basınçlı su veriyorlar. Bütün petekler temizleniyor. Kış öncesi yaptır derim. Sonra ev daha güzel ısınıyor haberin olsun . Verdiğin paraya değer. Bir de çok pahalı değil bilidğim kadarıyla zaten 15 20 dk lık bir iş
tarafından
Canim yanlis anlamazsan kombi petek bakimini ev sahibimi yaptiriyor kiracimi merak ettim
(2,746 puan) tarafından
Bizim ev sahibimiz yaptırdı ama normalde nasıl olur bilemem
(2,746 puan) tarafından
Kendimiz istesek biz ödersik ama ev sahibine öde demezdik banane der çünkü. Ama Allah razı olsun Bizim ev sahibimiz o konuda iyidir yani
tarafından
Benim bi kombi bozuldu bi ara ana kartindan sorun varmis ev sahibi sen yaptircaksin die diretti ama ben daha bi kiş oturmuşum yaptirmadim kendisi yaptirdi hatta yapmaya gelen adam buda surekli boxuluyor die bi cumle kullandi demekki ayni sorunu yapiyo surekli ayni kisiyi cagiriolar merak rttimde ondan sordum ben
(1,925 puan) tarafından
Canım petek neysede ama kombiyi ev sahibi yaptırması lazım. Mesala bizim kombi bozulmuştu ev sahibine ulaşamadık kendimiz yeni alıp taktırdık sonra parasını kiradan 3e bölüp kestik. Hiç bişey dememişti. Napalım kışın ortasında donalımmı. Çünkü çok eski kombiydi sürekli arızalanyodu.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Temizleyip gittiler konbi petek su ilac koyular galiba bakmadim pek

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
8 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Sevda01 (837 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (930 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 134 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
8 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Canım oğlum (185 puan) tarafından soruldu

385,640 soru

11,530,667 cevap

35,200 kullanıcı

...