0 oy
906 göst.
Diğer kategorisinde (659 puan) tarafından
Kızlar annenızle kaynananızı cekıstıryormusunuz  ben yapıyorum valla yapmıyorum dıyende yoktur sanırım 

25 Cevaplar

0 oy
(1,151 puan) tarafından

7 24 kulagini cinlatrm :D o cekistirmiyo mu sanki 

(659 puan) tarafından
Ben tum sulalesını konusuyorum valla annemle haklı sebeblerım var
(1,151 puan) tarafından
Yaptgi harktlere sinir olurm agzinda kufur eksk olmz ya
(659 puan) tarafından
Kotuymus bosver kotu soz sahıbıne yakısır
(1,151 puan) tarafından
Kac sefr uyrdm esimde kizdi onun yaninda kufur etme ben bile etmyrm dedi ama nerde cay koyacak esime cay icen mi lan diyo esimde sen birak esim koysun der bide abdest alip namz kiliyo ne isi yariyo anne derm konusmz benle tripli
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çekiştirmiyorum. Dertleşiyorum. Sonra da dakikasında pişman oluyorum çünkü üzülüyor anlıyorum. 
(659 puan) tarafından
Valla benım annem dogumumda geldı gordu oda bana hak verdı bebek yıkanıyo kaynanam tablette oyun oynuyo du annem yaptı ordu dıktı o guttı yıyenının eskılerını getırdı tek evlat ılk torun belkıde son torunu ama gorsenız her seyı yaptı benımannemın 6 torunu
tarafından
Haksız olduğumuzu düşünüyorum zaten
Ama sonra o kadınlar için kendi canımız annemiz üzülüyor ya canım yanıyor. Sonuçta büyükse de doğursak da biz anamızın yavrusuyuz. İşin kötüsü işte bu kadınlar için demek ki evlatları can değil mal. T
0 oy
(460 puan) tarafından

Ben de yapmaya çalışıyorum da annem sağolsun dedikodudan hiç hoşlanmadığı için içimde patlıyor. :D

(659 puan) tarafından
Bıze anlat sende ıcınde kılo yapmasın
(460 puan) tarafından
Şu an bizdeler biriktiriyorum.  Gitsinler de anlatmaya başlarım. :'D
(22 puan) tarafından
:) ellerjnden operim annenin
:)
(460 puan) tarafından
İletirim teşekkür ederim. :)
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Uuuufff hemde nasıl ☺️☺️☺️ konusup konusup amaaan gunahi boynuna diyoz bide gunahini almakda istemiyoz ☺️☺️
(659 puan) tarafından
Hahahabahhha
tarafından
Hahaha ya aynı bizde öyleyiz akhdkdjf
(659 puan) tarafından
Oyle valla anneye anltmazsak kıme anlatcaz derdımızı anne saklar sakınır yol gosterır arkandan vurmaz
(119,287 puan) tarafından
Etle tirnak cunku herkes herseyi yapar ama anadan babadan kotuluk gelmez
(22 puan) tarafından
:) alemsiniz :)
0 oy
tarafından
Şu aralar sıklıkla cekistiriyoruz:D
(659 puan) tarafından
Sıkıntı var dmekkı sık sık olduguna gore
tarafından
Olmaz mı  :))))
0 oy
tarafından
Ben kaynanamla annemi :) yemin ederim kaynanam annemden daha iyi 
(22 puan) tarafından
Katiliyorum :) ama sadece kaynanam annemden daha iyi kismina :)
tarafından
Valla dedikodusunu yapmıyoz ama gerçekten benim kaynanam annemden daha annedir .bu bir gerçek yiğidi öldür hakkını yeme demişler ...benim annem öz annem kaynanam kadar yakın değil bana
(22 puan) tarafından
Aynen cok sukur
0 oy
tarafından

Her ikisinle de dedikodu yapıyıyorum 

Kaynanamda benle bir olup görümcemi çekiştiriyoz :):D

0 oy
(9,209 puan) tarafından
Hahah bu da soru mu şmdi :D hmde ne çekiştirme :Dd

Ama çekiştirilecek çok şeyi var, durduk yere armutun sapı uzumun çopu diyerek bahane bulmuorz tabi ki..
0 oy
tarafından
Annenizden başka kimimiz var Bi o bizi dinler eşimede diyom valla annesini hep napim onlar la konuşmicam kimle konuşayım 
0 oy
(22 puan) tarafından
Ben yapmiyorum cok sükür yapanada saygi duyuyorum  :) kotu bisey olsa bile aileme iyi anlatirim onlar birbirinden sogumasin dye :) 
(307 puan) tarafından
Aynen bende aynıyım iyi şeyleri anlatırım genelde soğumasınlar diye :)
0 oy
(536 puan) tarafından
Eee yaparız arada
0 oy
(5,323 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İkisinide çok seviyorum  canım ❤ kayınvalidem anne gibi yaklaştı hep. Düşün doğumumda altıma kadar temizleyen kadın. Allah ikisinide başımdan eksik etmesin 
0 oy
tarafından
Her gitgmde muhakkak :))) 
0 oy
tarafından

Vallah bende yapıyorum :)

Birde eltimin çocukları kaynanamın adını tahta bitti koymuşlar ;) :) çocuklar onu gördüğü zaman tahta bitti geldi diyor o derece 

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yapmıyorum kaynanamın çekiştirilecek bir yanı yok çok şükür
0 oy
(532 puan) tarafından

Telefonda konusurlen annemle yapmiyoruz  onun dedikodusunu  cunki hamile oldugum icin surekli  bebisi konusuyoz  benim belim agriyo onu konusuyoz ama bir araya gince illaki   konusuyoz gevurun kizini 

:D:D
0 oy
(12,856 puan) tarafından

Valla ikisiyle de birbirini çekiştiriyorum :D

0 oy
tarafından
Yapmıyorum valla Allah var neden böyle laf taşıyan kadınlar gibi olayım ki ne yaşanırsa arada kalır kimseye belli etmem iyi yanından derim 
0 oy
tarafından
Vallahi bı ablama bı anneme yaparım bayada yaparım napıcan yoksa patlar ölürüz:)
0 oy
tarafından
Ben yapıyorum ama kötü niyetle değil iyi şeylerini konuşurum annem bazen derim senden iyi bakıyo diye Allah razı olsun ondan hiçbir kötülüğünü görmedim 1.5 senedir çok severim kaynanamı ❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 136 göst.
9 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikii (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 195 göst.
0 oy
6 cevap 99 göst.
22 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 430 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...