0 oy
426 göst.
Aile kategorisinde (3,529 puan) tarafından
Kızlar herkese iyi akşamlar en son 3.5 sene önce Ecem Linam da doğum postu açıp sizlerden dua istemiştim şimdi tekrar dualarınızı istiyorum ❤

Pazartesi günü doğuma alınıyorum 37 haftalık oluyoruz suyumuz azalmış. Kalp rahatsızlığım nedeni ile normal doğum riskli sezaryen olacağım ve ilk doğumum da olduğu gibi belden uyuşma olacak ama uyuşma olmuyor dozu arttırıp 3 defa denemek zorunda kalıyorlar genel anestezi uygulanamıyor uyanmama ihtimalim var kalp doktoru istemiyor geride bir kız çocuğu bırakarak doğuma gideceğim karnımda ki prensime kavuşmak için lütfen dua edin hiç bir sorun yaşamadan doğumu atlatayım ❤

18 Cevaplar

+1 oy
(4,426 puan) tarafından
Saf salim hayırla kavuşun inşallah canım benim kötüyü duusnme ilki gibi olmaz ilk seferde doğru dozu verirler uyuşmak için çok çabuk bitecek inan bana sonra da iki çocuklu bir anne olarak musmutlu yaşayacaksın bebislerinle ❤❤❤❤❤
-Reklam-
+1 oy
(6,053 puan) tarafından
 rabbim sag salim kucagina almayi geri kizina kavusmayi nasip etsin canim seni eskilerden biliyorum o guzel kalbine gorw wersin rabbim ❣
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Sağlıkla kavusun insallah:)

0 oy
(796 puan) tarafından
ALLAH yardimcin olsun canim sagsalim bebegini kucagina alirsin insALLAH 
0 oy
tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
0 oy
(633 puan) tarafından
Allahım sağ sal8m kucağına almayı nasip etsin canm inşallah sanada bisey olmaz²
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
(2,831 puan) tarafından

Rabb'im saglila kucağına almayı nasip etsin cnm inşallah doğumdan sonra da post açıp mutluluğunu paylaşırsın

Bu arada bende kalp hastasıyım bir kızım var kalbinde ne sıkıntı var cnm 
0 oy
(827 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım sağlıkla kucagina alirsin isallah
0 oy
(4,912 puan) tarafından
Kazasız belasız inşallah gelirsin cnm . Dondugunde döndüm postu aç  sonra çıkıp senin adına post açmayalım ;)
0 oy
(9,491 puan) tarafından

Sağ salim kavuşun inşallah sağlıkla büyüt canım sende bana dua et hamileyim <3

0 oy
(7,402 puan) tarafından
Canimin ici lenam can bacimm. Dualarım sizinle. Yine dogum sonrası  All is well postu bekliyorum senden. InsaAllah ecem linayi kucagina aldigin gibi oglusunuda alip bizle paylasacaksin. Rabbim kolay dogumlar nasip etsin canim. Dualarim sizinle olacak hep❤❤❤ 
0 oy
tarafından
Rabbim ikinizide sağ salim kurtarsın canım sağ salim kucağına almak nasip olsun amin
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Sağlıklı gir çık inşallah ❣️ güzel haberlerini bekliyoruz
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Rabbim kolaylıklar versin canım. İkiniz de sağlıklı şekilde gidin evinize. Ablam da su an hastane de dogum için sen de dua et olur mu.
0 oy
(7,542 puan) tarafından
O geride bıraktığınla ilgili bir vicdan azabı duyuyorsun dimi niye öyle oluyor ki sanki ona ihanet ediyormuş gibi analık işte bu arada Allah bir avazda kurtarsın inşallah canım.
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Rabb'im seni kızına oğlunu da sana bağışlasın ins sağlıcakla geçer 
0 oy
tarafından
Saglikla al kucagina insallah

İlgili sorular

+2 oy
11 cevap 436 göst.
26 Eylül 2022 Aile kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 667 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Selimin annesi (8,974 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 277 göst.
30 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 361 göst.
5 Eylül 2018 Aile kategorisinde Nagehan (137 puan) tarafından soruldu

378,159 soru

11,318,227 cevap

34,765 kullanıcı

...