0 oy
617 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
Kızlar eşim dun gece arkadasi dugunu olacagi icin tatli ikram etmek amacli tatli yemeye giturdu saat gece 3te geldi. Sinirlendim neyse dedim sorun cikmasin. Bugun oglen yine gitti gezdi 3 saat kadar aksam da çıktı yine 1 saat sonra gelirim dedi 1 saat sonra aradim acmadi aradim acmadi inadina arayip durdum bazen mesgule atti birkacinda da açmadı hic cevap vermedi. Eve geldi suratimi gordu sana noleu dedi. Ben senin neyinim de telefonlarima bile cevap vermiyosun dedim. Farkinda misin ben senin karinim dedim. Bana kene gibi yapisiyon dedi o kadar zoruma gitti ki ben asla oyle bi insan değilim hatta bana hep diyorlar kocan cok geziyor diye. Cogu kisi kocasina boyle yapmaz gercekten oyle kisitlayan biri asla ama asla degilim nereye isterse gider. Bu sozu soylemesinin sebebi de benim onu merak edip aramam oldu. Aglamaktan mahvoldum ben her seyi yapmasina izin verirken o böyle söylüyor. Sanki o beni istemiyor kaciyor da ben onun uzerine dusuyormusum gibi. Artık o sozden sonra hicbir sey yapmam onunla. Bir soz söylüyor dovse daha az acirdi diye dusunuyor insan.

17 Cevaplar

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Izin vermekle hata yapmışsın şımarmış 
-Reklam-
0 oy
(765 puan) tarafından

Üzüldümm yani:ermm:

0 oy
tarafından
Niye ağlıyorsun? Kendi suçlu seni suçlu psikolojisine sokuyor izin verme. Bk mu varmış da açmamis telefonu ? Evli bir erkek karısı aradığında açamayacak nerde ne yapıyor olabilir?
(79 puan) tarafından
Yok canim eminim kotu bir sey yapmiyor hemen yandaki parkta arkadaslariyla oturuyordu ama ne olursa olsun acmamasi ve bu sozu soylemesi beni cok kırdı.
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Fazla tolerans böyle yapar canım. Bn aynj durumda olsam. O çıktı mı bende çıkarım. Hakedene hak ettiği gibi. Bn eşimsiz bir yere gitmiyosam o da gidemez. 
(79 puan) tarafından
Cocugum var o cikinca ha deyince bende cikamam ki. Bu durum çok canımı sıkıyor. Cocuk onum da cocugu ama o istedigi her yere gidebiliyor. Fedakarlik yaptigi yok
(1,103 puan) tarafından
Ver eline işim var de çık valla. Yaşadığını yaşat canım. Kendine değer ver.
(1,024 puan) tarafından
Maddi sıkıntın yoksa sennde çık canm illa cafeye gitme al çocuğu gecede olsa parka çık çayını kahvemi al iç ben öyle yaparım yoksa evvfe kaldıkça insan kafayı yer cidden:)ayarla kendini eve tıkma psikolojininbozarsin
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Boşver tatlı canını sıkma hiç sorma arama hatta o aradığında  hiç cevap verme duymamışım de o seni merak etsin kendini bişey sanıyorlar böyle yapınca kısıtlamıyorsa sende gündüz gez dolaş kafanı dağıtırsın Rabbim yuvanıza mutluluk huzur sağlık versin 
(79 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Bak canım terazi gibi olacaksın o sana nasıl davranıyorsa sende ona öyle davran zaten biliyorsun değil mi sen ne kadar arasan ne kadar gelmiyormusun ne zaman geleceksin hadi gel desen o saatini yani canının istediği zamanı doldurmadan gelmez.sende arayıp sormayı bırakacaksın kendine kendi alanını yaratacaksin.bak söylediği söze sen bunu kendine yakıştıramıyorsun yani öyle bir insan olmadığını biliyorsun ama o yakıştırmayi şap diye sana yapıştırdı 
0 oy
(48,735 puan) tarafından
bazen bu eslerin dillerinin kemigi olmuyo boş boş konuşuyorlar
0 oy
(1,030 puan) tarafından
3 yıldır evliyiz çocuğu bir kaç kere parka götürdü onun dışında hep gezmeye birlikte gideriz hem bensiz gezmeye çıkacak hemde meşgule atıp laf soyluyecek çok yüz vermişsin bacım Allah yardımcın olsun 
0 oy
(632 puan) tarafından
Kendine o lafi soyletme yuzunu vermissin bacim acilen iliskinde guncelleme yapip ayarlari duzelt
0 oy
(1,014 puan) tarafından
O kene gıbı yapıstın sozunu ona ıade edene kadar burnunu surterım. Al cocugu cık parka merak etsin arasın acma. Sonrada sorarsa kene yapıstın de. O lafı senden duymasa seni ne kadar uzdugunu anlamayacak hıc. Ve defalarca soyleyecek sana 
0 oy
(2,316 puan) tarafından
Evli birinin ben o kadar gezmesini doğru bulmuyorum, bence çok yüz vermişsin ondan oluyor bu.
0 oy
(13,314 puan) tarafından
Suçlu psikolojisi erken davranıp seni suçlu çıkarmak için öyle demiş yerinde olsam o lafı yutup özür dileyene kadar Allahim selamını bile esirgerdim ondan göz yaşlarına yazık ağlama değmez ya 
0 oy
(45 puan) tarafından
Sen de yüz verme canım çok üstlerine düşünce öyle oluyor sen de çık gez ararsa nerdesin diye ilkin açma sonra dee aaa unutmuşum seni geri aramayı kızarsa da ee söyle hayatım sen de öylr yapıyorsun problem yok yani:)) 
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Bence suç senin her gidecem dediği zaman tamam demeyeceksin bı süre sonra ucunu alamazsın 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Çok serbest bırakmışsin şimdi üzerine düşünce öyle olur 
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Erkek adamın yada kadının, geceye kadar oturacagı görüşecegi arkadası olmaz, bekar arkadası olmaz. Evli bir insan eger zaruri nedenler yoksa. Yani iş mesaisi hastalık gibi eve 11 den once gelmeli. Bunlar yazılı olmayan evlilik kurallarıdır. Uyamıyorsa problem ondadır. Bir zahmet arkadadı ile oturacagı vakti karısı ile gecirecek. Vallahi billahi biz kadınlar cok sabırlı varlıklarız. Bunu biz erkeklere yapacagız seksen kere aldatır
0 oy
(13,105 puan) tarafından
Sanki bekar     

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 174 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 478 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eymen6 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 521 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,966 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 354 göst.
5 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cinarinanasi2 (1,988 puan) tarafından soruldu

381,229 soru

11,412,781 cevap

34,956 kullanıcı

...