0 oy
102 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar galiba grip oluyo şimdi burnu tıkalı uyandı bu yüzden geri de uyumuyo burnunu temizledim ama bişey gelmiyo ağlıyo önlem amaçlı grip için zatiten damla vereyim mi emin olamadım ya 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
O ilaç alerjik akintilat için olmalı yanlış yönlendireyim ama burnu akıyorsa bennkizima iburamicold  grip ilacı gbi veriyormuş hem ateş düşürme etkiside oluyor kaç aylık 
tarafından
1yasinda 7 gün sonra 13aylik olucak geniz akıntısı var onun için vermişlerdi önceden gene aynısı oldu
tarafından
Ver o zaman önceden kullandiysa kuzum varsa evde minik kaşıkla agri kesici ateş düşürücüde ver yarın da duruma bakarsın inşallah düzelir
tarafından
Inşallah canım 4damla verdim şimdi uyudu inşallah düzelir bizden bulaştı galiba eşimde benimde burun akintimiz var öksürük var havalarda buz gibi burda
tarafından
Çok geçmiş olsun canım hepinize ıhlamur falan kaynat baktın devam ediyor en kötü ihtimalle pazartesi sağlık ocağına git yine ne olur ne olmaz tedbir al iyi geceler
tarafından
Sağol canım bakicam duruma göre hareket edicem teşekkür ederim yardım ettigin için
-Reklam-
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Grip ilacı değil ki o ben kızıma alerji için kullanıyorm 
tarafından
Geniz akıntısı için verdi doktorumuz önceden ve soğuk algınlığı için şimdi gene aynı olduk ondan sordum versemmi diye
(1,375 puan) tarafından
Hmm bilmiyorm ben aylardır kızıma alerji damlası olarak kullanıyorm
0 oy
(2,851 puan) tarafından
Ben zaditen veriyorum iburamin zero bir de burnundan iliadin sprey.. hemen toparlıyor 
tarafından
Kaç damla veriyosun zatiteni
(2,851 puan) tarafından
Kiloya bir damla ama 10 vermem gerekiyorsa 7 veriyorum yine de

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 116 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
26 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 021821 (1,410 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 73 göst.
13 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cgdmgnn (80 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...