0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (375 puan) tarafından
Okula başladı bu yıl gitmicem etmicem yazmıcam vs.. bi inadı başladı öğretmenede böyle yapıyormuş geçen hafta burnu tikaliydi cuma okuldan gelince akşamına ateşlendi  dünde acile gittik ilaçlarını vermeme rağmen dün gece bi dk uyumadı ne beni ne babasını uyuttu yanımda durun kulağım ağrıyor karnım ağrıyor burnum akıyor yok susadım yok çişim geldi daha neler  ağlayacak bi bahane buluyor ve hala ağlıyor birde bebeğim var nasıl olcak böyle bilmem nasıl yaklasacagimızı şaşırdık uykusuz sabah ettim

9 Cevaplar

0 oy
(3,605 puan) tarafından
Dikkat çekmek için nazlaniyor 
(375 puan) tarafından
Yani daha çok öyle oluyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlgi bekliyor kardeşi kıskanıyor yanında sevmeyin ilginizi arttırın 
(375 puan) tarafından
Onada olgi gösteriyoruz hatta en çok ona ama yetmiyor sanırım
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Bi pedagoga mi gitseniz acaba canım faydası olur 
(375 puan) tarafından
Düşünüyorum canım zaten birazda hassas bir çocuk herseye üzülür
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Okula alışma süreci 3 ay kadar sürebilir. Anlayışlı ama kararlı olun. Sakin dikkat çekmek istiyorsun falan demeyin ona yaninda olun.
(375 puan) tarafından
Maalesef bazen diyoruz galiba aklı orda takılı kalıyor iyide konuşsak anlamıyor
0 oy
(482 puan) tarafından
Kardes kaygisi olabilir. O okula gidiyor kardesi sizle  kaliyor diye kiskanclik yapiyor olabilir 
(375 puan) tarafından
Diyor zaten oda okula gitsin ama 10 aylık küçüğüm
(482 puan) tarafından
Kardesini onun yaninda abartili sevmeyin cocugunuzu surekli olumlu davranislarda ovun opun koklayin bebegin bakimiyls korumasiyla ilgili sorumluluk verin ve ikisini yalniz birakmayin
0 oy
(198 puan) tarafından
Kardeşi yeni doğduysa tepkileri normal bizim kardeşimize alışmamız 5/6 ayı buldu daha sonra alıştı. Ona biraz daha ilgi gösterin bsbeği doyurun baba baksın siz benim oğlum hasta olmuş benim onunla ilgilenmem lazım deyin kucağınıza yatırın sevin öpün onu çok sevdiğinizi söyleyin. Kardeşin okuldayken seni çok özledi falan deyin okuldan aldığınızda. Benim kızım 5 yaşında bazen ksrdeşi gibi kucağımda olmak istiyo bende senin bebeğinim dimi diyo göğüsüme başını koyuyo yatıyo bazen açıkça kıskanıyorum diyo
(375 puan) tarafından
10 aylık bebeğim ama aşırı kıskanç büyüğü her tavrıyla belli ediyor sıktırır bazen yavaştan olsa vuruyor inan hrseyi denedik güzel konusmaklada anlamıyor
(198 puan) tarafından
Valla bizimde başta ciddi sıkıntılar vardı azda olsa alıştılar birbirlerine sıkıntı hala var ama bezdirecek kadar değil
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Uykuda konuşma terapisi öneririm. Muhtemelen okula gitmek istemediği için hastalandı.. ınstagram yenialmantıbbı sayfasını incele nasıl yapılacağını daha net anlatıyor postları da. 2 3 gece uykusunda konuşarak çözebilirsin bu sorunu 
(375 puan) tarafından
Olabilir  ama duan ortalıkta salgın var zaten ama tabi nazlanıyor dediğinizi bi araştırayım teşekkürler
(1,246 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Yaşıda büyükmüş uyum sağlaması gerekiyor okula aslında. Bence pedogog ile görüşün 1.sınıfta harfler çok hızlı ilerliyor. İpin ucunu kaçırırsa toparlaması çok zor olur. 
(375 puan) tarafından
Okuma yazma biliyor çok şükür ama harfleri cizgilerin üzerinden giderek yazmak istemiyor
(1,928 puan) tarafından
Okuma yazmayı siz mi öğrettiniz. Keşke öğrenmeseydi bildiği için sıkılıyor hevesi yok demek ki
(375 puan) tarafından
Evet pandemi döneminde ilgiliydi kendiside öğrettim bende
(1,928 puan) tarafından
Maalesef ters tepiyor bu durumda

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 62 göst.
8 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 486 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 334 göst.
8 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,753 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 266 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...