0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde (983 puan) tarafından
Kızlar zümra 25 aylık oldu 2 hafta önce tuvalet egitimine başladık ilk günler günde 3 veya 2 kez altına yapıyodu sonra 4 gun falan hic kaçırmadan tuvalete yaptı son günlerde wcye gitmek istemiyo günde 4,5 kez altına yapıyo acaba ara mı versem ne yapmam gerek çok sinirlerim bozuldu 

9 Cevaplar

0 oy
(191 puan) tarafından
Canim biraz sabırlı olmalisin bu konuda birde böyle alkış yaparak yada suyla oynayalim diyerek o şekilde sevdirebilirsin ben öyle yapmıştım 
(983 puan) tarafından
Hic soylemiyo canim bastan alkis yapiyoduk el sallama falan simdi gitmek bile istemyo dun yenu lazimlik aldik kendi secti belki yapar diye ama yapinca soyluyo
(191 puan) tarafından
Canim benim ki 31 aylık şükürler olsun hemen öğrendi konuştum anlattim  istersen biraz daha dursun belki ilerleryen zamanda daha kolay olur
(954 puan) tarafından
Benimki kendim götürünce yapiyor tuvaletini ama söylemiyor yaa ama kendim takip ederek götürünce hiç yapmıyor altına ne zaman söyleyecek acaba yaa
(191 puan) tarafından
Kaç gün oldu baslayali birde belli bı mutdet sen takip etmelisin sonra kendi de alışıyor saten kaç aylik bebek
(954 puan) tarafından
30 aylık gece hiç yapmıyor altına mesela gündüz de öyle söylemiyor ama tutuyor tutabildigi kadar 1-2 ay oldu
-Reklam-
0 oy
(116 puan) tarafından
Valla canım çok zor bir süreç seni pes ettirmeye de çalışıyor olabilir. Allah yardımcın olsun alışana kadar. 
(983 puan) tarafından
Valla artik aglayacam sinirden
0 oy
tarafından
Çok zor Bi süreç canım ben 2 kere denedim ikisinde de pes ettim arrk 3 üncüsünde yeter dedm ne zaman denesemde aynı süreç olacak eger çok yıprandıysan bırak bence sen üstüne gittikçe çocuk inatta yapabilir havalarda dçsogudu artık Allah korusun bu süreçte hasta olursa daha çok kötü olur bnm oglum 28 aylık 2 ay önce faln denedim bende ama bizde de gerileme başladı önceden çok güzel alıştı söylerdi ama son Bi haftadır altına kaçırmaları çok sıklaştı 
(983 puan) tarafından
Devam edeyim diyorum simdi birakirsam iyice kafasi karisacak insalla seninkide alisir cok sabir isteyen bir surec
tarafından
Hemde çokkkk
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kesinlikle ara verme 15  gün uğraşmasın şimdi baglarsan bez havalar soğuyor kışın yapamazsın yaza kalacak yaşı 3 olcak o zman da tuvalet eğitim sürecinde 2-3 gün çocukların altına kaçırma durumu bekleniyormus kızıma 22 aylıkken başladım 1.5 ay cisini kaçırdı kaka kaçırdı şimdi 24 aylık kakasını hep tuvalete yapıyor ama çişini bazen kaçırıyor oda olsun zman geçtikçe aliscak sabretmwk lazim
(983 puan) tarafından
Evet canim devam edicem kafasi karismasin simdi bez baglarsam insalla ogrenirler kacirmamayi bizimki kakasini wcye yapiyo sorun ciste
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Tam alışması icin lazimlik kulan ali-şir  yani bende öyle yaptm hoşuna gitti hep oturdu yaptı öğrendi çok şükür daha bugüne kadar altına yapmad i
(983 puan) tarafından
Lazimligi var canim klozete koymayada aldim
0 oy
(417 puan) tarafından
2 bucuk yasına kadar bekleseydın keske canım yazın öğretirdin bazı cocuklar gercekden alısmak istemeyınce alısmıyor yakınım 2 yasında basladı egtime  heryerde keci bku gbi afedersin bırakıyordı 1 sene surdu öle 3 ysına kadar yapdı cocuk saga sola hıc sölemedi annesine gerci oda umursamadı ama 2,3 yas dönemınde altına kacırmada olabılıyor
(983 puan) tarafından
Bezi istemiyo artik canim basta kac gun hic kacirmadi gidiyodu tam alisti derken kacirmaya basladi buyugunu wcye yapiyo sorun ciste
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Ama bu gayet normal canim gerileme dönemi elbette oluyr olacak pes etmemelisin ilk 6 ay normal bu durum. İnan yaşadım söylemesi kolay değil ama sabırlı olmazsan olmaz. Benimki de 26 aylık şuan ilk başladık 3 günde işi kaptı altına yapa yapa anladı sonunda 2 ay süper gittik. 2 ay sonra hop başa sardı altına yapınca söylüyordu sadece pes etmedim kızmadım bak bizim altimiz hiç ıslak değil kuru çünkü biz hep tuvalete gideriz diye emin ol tam 1 ay anlattim sabırla şükür bu ara iyiyiz söylüyor bide aferin bana diyo zilli :)
(983 puan) tarafından
Cok sagol ya tek benimki degilmis demek boyle pes etmemek en iyisi bende devam edeyim yine bu sabah lazimliga yapti bakalim insalla alisir
(1,072 puan) tarafından
Pes etme annesi zorlu bir süreç malesef ama oluyor
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hazır değil demekki zorlamak dogru değil 
(983 puan) tarafından
Bezide istemiyo alisti rahata
0 oy
(17,659 puan) tarafından
O değilde hamile olduğun günleri hatırlıyorum duygulandııım zaman ne çabuk geçmiş ya 
(983 puan) tarafından
Kız valla ne cabuk buyudu bende anlamadim zaman cok hızlı okula yazdırdık hatta şaka gibi
(17,659 puan) tarafından
Öyle valla

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 195 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Dilberkaya (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 145 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde kertenkelebek (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
0 oy