0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Kızlar oğlum aralikda 2 yaşına girecek yine aralik sonu da kizim doğacak kizim doğmadan oglumu tuvalete alıştırmak istiyorum sizler nasıl bi süreç izlediniz NASIL yaptiniz bi yol gösterebilir misiniz 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende bekleyim surda benimki de 2 hafta sonra girecek 2 yaşına 
(97 puan) tarafından
Lazimlik aldim ben tuvalete gittiğimde onu da yanima alıyorum hadi annecim çiş yapalim diyorum oturuyor sadece ciss dior yapmiyor bi kere yapsa heveslenir gibime geliyor
-Reklam-
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Ben daha eğitim vermedim ama lazimlik aldım oğluma anlatıyorum sürekli yakında buna yapacaksin diye oda alıştı şuan çişini nereye yapacaksın dediğimde lazimliga götürüyor beni bu kadar başka ilerleme yok az daha büyümesini bekliyorum :D en azından korkmuyor oturuyor üstüne ama henüz yapmadı tecrübeli birisi yazar şimdi sürekli lazimliga goturcen işte 
(97 puan) tarafından
Ben dünden hazirim
(14,030 puan) tarafından
Helal olsun sana valla bide hamilesin
(97 puan) tarafından
İlk gebeligim deki gibi ağır değilim çok şükür bu gebeligimde çok rahatım 26+6 yim şükür öyle bi skntim yok yani oglusa yeterim yeterki alışsın tuvalete
(14,030 puan) tarafından
Ağırlıktan değilde hamileyken insan daha bı hassas sabırsız olabiliyor
(97 puan) tarafından
Evet bazen çok agresif oluyorum ama onu da çocuğa yansıtmam
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Kizim dogmadan oglum alissin diye baski yapma bence onumuzdeki yazi bekle benim kizim 27 aylik olacak hazir hissetmiyorum kendimi 
(97 puan) tarafından
İlla doğumdan önce olsun demiyorumda yapsa alissa fena olmaz yani başlamak lazim aklina koymamiz lazim diye dusunuyorum
(2,291 puan) tarafından
Benim bir arkadaşım diger cocugu dogmadan alissin diye biraz baski yapmis cocukta gece terörü falan baslamis
(97 puan) tarafından
Ben baski yapmıyorum ya biliyorum baski yapsam olacaklari benim oğlan çok inat belki doğuma kadar basaririm
(2,291 puan) tarafından
Kolay gelsin cnm
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım ben oğluma 3 yaşını geçince öğrettim çok da kolay oldu şükür. Çünkü aynı senin gibiydim 2 yaşına gelmeden kardeşi oldu. Ve o süreçte kardeşinden etkilenip süreci uzatabilirdi. Kardeş dolayısı ile gerileme olabilirdi. Ama bebişin hazırsa sana sinyal veriyordur zaten o zaman öğretebilirsin. Ama herhangi bir sinyali yoksa bence bebek doğduktan sonraya ertele. Kardeşine alışsın evde yeni düzene uyum sağlasın hele. 
(97 puan) tarafından
Yani sinyali benle beraber tuvalete geliyor lazimliga oturuyor cis dior bi tek yapmasi kaldi
(3,162 puan) tarafından
Koltuğun arkalarına kaçıp yapmaya başladı mı canım. Sen yavaştan beynine yer ettir ama bence doğumun da yakınsa kendine yük etme daha erken 2 yaş bile değil.  Kardeşi olunca o bezlenirken kıskanıp tekrar geriler ve sende yorulur gerilirsin o süreçte bence 2 buçuk yaşa kadar bekle. Acelesi yok ya. Şimdi benim ufaklık 2 buçuk tam hala öğretmedim ben. Bundan sonra üstüne düşecem biraz. Kitap okuyorsan bebişin teonun kaka kitabı var onu alabilirsin bu süreçte ilgisini çekiyor
(97 puan) tarafından
Aa aliyim o kitabi
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Kızım 27 aylıkken başladım . 2 hafta geçti maşallah ogrendi. 3 gün sonrası yoluna giriyor yavastan
(97 puan) tarafından
Darisi basimiza inşallah

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 312 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 146 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde kertenkelebek (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
0 oy