0 oy
151 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

kizlae eşim gitmiş bunu almış ve bu çok sesli bı süpürge benim eski supurgem boylefiydi dua ediyordum bozulsun diye bozuldi gitmiş bunu almış danışmadan 3tane bebeğim var sesinden korkuyorlar okadar baş bas dedim böyle alma alırken foto at şimdi getirmiş ben arnika. Sesizden istedim şimdi bunu almış kavga etik götürüp iade de etmiyor utaniyirmus ben iade ederim dedim yok diyor bunu ya kırarım ya fakir birine verim diyor sende süpürge unut diyor siz olsaninz ne yaoardiniz

7 Cevaplar

0 oy
(6,233 puan) tarafından
Hiç dinleme onu götür sen olmadığı bir gün geri iade et 
tarafından
Nereden aldinini demiyor
-Reklam-
0 oy
(4,390 puan) tarafından
makina iyi cekiyomu ona bakin bence. gerisi önemli değil 
0 oy
tarafından
Ne kadara almış bunu canım eşin 
tarafından
Bin iki yüze almis
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Belki fiyatı daha uygundur,bütçesi byna yetiyordur. Ama yine de sana sormalıydı yaa
0 oy
(2,466 puan) tarafından

Benimkinin aynısı 

Evet sesi çok ama 

Çekimi harika çok memnunum 

Halıyı havaya kaldırıyor valla:)

0 oy
(1,925 puan) tarafından
Canım sen götürüp bebeklerim korkyor çok sesli iade yada değişim istiyorum desen yaparlar bence anlayış gösterirler.
0 oy
tarafından
Senin sessizlerden istediğini bile bile bunu alması saçma olmus. Sonuçta sen kullanıyorsun. Kütük gibi bunlar hem sesi çok çıkıyor hemde ağır.

Millet uzaya çıkıyor bizim kocalar hala yeni şeylerden haberleri yok. 

Fiyatı uygun diye almasıda saçma zaten sen eskisini sesi çok çıkıyor diye istemiyormuşsun.

Bence sen hiç kullanmadan iade et sonra çok pişman olursun süpürge çok önemli bir evde.

Benim Arnica var hiç supurmuyor. O kadar zorlanıyorum ki supuremiyorum çekmiyor. O yüzden ben supurmuiyorum eşim supuruyor.

Bende o yüzden robot süpürge alicam. Valla benimde param yok ama dediğim gibi süpürge çok önemli. Napim çeyrek fln bozdurup yine alicam
tarafından
Aynen canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 548 göst.
16 Aralık 2020 Aile kategorisinde Zeynep.Suzan (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 740 göst.
18 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 658 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu