0 oy
657 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından

Son zamanlarda başımıza çıkan yeni icatlardan bekarlığa veda partisi :))) arkadaşımın haftaya bekarlığa vedası var şunlar nasıl ya bi el atın

image

image

....elbise kızın üstünde durduğu gibi duruyor bende de biraz göbek var onu kamufle ettiği için bunu giymek istedim ayakkabı hangisini tercih etsem bilemedim sizce?image

13 Cevaplar

0 oy
(197 puan) tarafından
Alttaki ayakkabı bence. Diğeri, buhar oluo çok 
(1,787 puan) tarafından
Yok kız bende olmuyo hiç ama bende alltakini düşünüyorum sadece çokmu siyah olur diye düşündüm
(1,054 puan) tarafından
Alttaki bence
(197 puan) tarafından
Yok yok demirleri varya. Daha asil durur bence
(1,787 puan) tarafından
Anladım canım teşekkürler ❤️
-Reklam-
0 oy
(2,293 puan) tarafından
Herkeste var pisti olursun alttakini giymelisin
(1,787 puan) tarafından
Elbise mi herkeste varrr :((((
0 oy
(937 puan) tarafından
Şeffaf olan ayakkabıyı hiç beğenmedim diğerleri güzel 
(1,787 puan) tarafından
Teşekkürler ❤️
0 oy
tarafından
Ben 2 diyorm açık olan canm
(1,787 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(428 puan) tarafından
Nasil ya bekarlığa veda partisinde siyah elbisemi matemi tutacaksin canim sen o renk olnmazzz
(1,787 puan) tarafından
Konsept siyahhhh :/ herkes siyah giyerken ben beyaz mı giyem kizzzzzz
0 oy
(592 puan) tarafından
Ayakkabilarin ikiside olurda ben elbiseye taldim yaz gunu civil civil renkler varken neden siyah kız
(1,787 puan) tarafından
Kız konsept öyle ☺️ herkes beyaz giyecekti bulmakta zorlananlar olduğu için herkes siyah giyecek :/
(592 puan) tarafından
Bari yakaniza da evlenen arkadasinizin fotosunu takın :D saka bi yana elbiseyi begendim
(1,787 puan) tarafından
Aynen yaa bari lila falan olaydı tam yazlık cıvıl cıvıl olurduk
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Siyah ayakkabı güzel 
0 oy
(644 puan) tarafından
Siyahi kesinlik.giymelisin
0 oy
tarafından
elbise çok saten ayakkabilar çok transparan 
(1,787 puan) tarafından
Bu kadar parlak değil burda ışıklardan dolayı öyle çıkmış mat saten. Ayakkabıda daha kapalisi çok boğar kız biraz ayak görünsün istedim baştan aşağı kapalı zaten
tarafından
Tesettür ile bağdaştıramadım. Sadece kız kıza olcaksanız bi mahsur yok ama oraya böyle gideceksen muhafazanAllâh yazmaya hâyâ ediyorum lâkin gördüğümdeme sessiz kalarak mesûl olmamak için yazıcam ; her yer cinsi sapkın insanlar ile dolu ayak fetişcilerinin dikkatini celb etmesi için iki ayakkabi da ayaklarını teşhir ediyor. Açıktan daha çok kapalıya bakıyorlar çünkü kızlarımızın çoğu kadınliğını ön plana çikaracak gibi giyinerek ve koyu mat ruj sürerek tesettürü bi aksesuar bi obje olarak görüyor. Allâh bu zümre içerisinde olmaktan seni muhafaza etsin ve bu yolda sen de gayret gösteresin. Namahremin kötü nazarından korusun.
(1,787 puan) tarafından
Yazının sadece başını okumam bile yetti ben millete göre giyinmiyorum yok ayak fetisi bilmem ne fetisi. Sapık olan çarşaflı kadına bile bakıyor bugün iki sokak ötemde Afganlı iki ******** küçük kızı taciz ettiler onun neresine kalkmış acaba şeyleri? Küçücük kızdan bahsediyorum kardeşim ve arkadaşları alıp dövmüşler ortalık ayağa kalktı haberlere çıktılar. Yani onlar serefsizz diye ben kiyafetimi değiştirmem yeteri kadar kapalı zaten her yerim. Tam tesettürlü de değilim zaten keşke Allah nasip etse ama işte
0 oy
tarafından
 Renkli bir elbise gitsen daha iyi olur sanki cnm
(1,787 puan) tarafından
Konsept siyah canım herkes siyah giyiyor
tarafından
O zaman güzel cnn
0 oy
(530 puan) tarafından
Mankenin ayakkabisi gibi bul bence
0 oy
(5,902 puan) tarafından