0 oy
127 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (232 puan) tarafından
Kızlar fırında patlıcan közleme nasıl oluyor 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Patlıcanları tepsiye koyup sür fırına işte böyle oluyor :) 

(232 puan) tarafından
Deldim ama hata mı ettim acaba
tarafından
Yol canım bişey olmaz
(13,202 puan) tarafından
Delersen patlamaz zaten fırın pislenmez
(232 puan) tarafından
Ya patlarsa diye yapmıştım:)) demekki ihtimali varmış
-Reklam-
0 oy
(216 puan) tarafından
Patlicanlari yikayip firin tepsisine diziyorum canm 280 derecede iyice pisene kadar bekletiyorum sonra cikariyorum soguyunca kabuklarini soyup fogruyorum kirmizi kapya biberi de aynj sekilde yapiyorum ikisini bir dolap posetine koyup atiyorum buzluga 
(232 puan) tarafından
Ya biz kapya hiç tuketmiyoruz o yüzden biber yapmadım hiç
(216 puan) tarafından
Bence ikisi çok guzel oluyor yiyeceğimiz zaman da üzerine  sarımsaklı yoğurt az sa zeytinyaginda ceviriyorum patlıcanla biberi ayy suan bile canm cekti :)
(232 puan) tarafından
Deniyim bi ben de o zaman
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Bugün yaptım inanır mısın.. Fırında kozleyip  kabuklarını soydum poşete koydum buzluğa attım.. kışın çok güzel oluyor vala sarımsaklı yoğurt dok varsa zeytinyağı da ekle süper oluyor.. bazen kıymalı da yapıyom
(232 puan) tarafından
Aynen bende seviyorum yoğurtla ama fırında yapmamıştım hiç daha önce. Yaptım ve bitti ama şansıma patlıcanlar çok çekirdekli çıktı
0 oy
(266 puan) tarafından
Kaynanam hep yapar hamileyim diye seviyorum biliyor. Patlıcan catalla delik aç diz tepsiye koy fırına zaten olunca anlarsın.  Anneem yanına patates de koyar çok güzel sagkikli besleyici yaa.
(232 puan) tarafından
Maşallah kaynanana benimki hayatta günahını vermez düşün kurban keser hepsini saklar:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 100 göst.
2 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,772 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,035 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 135 göst.
1 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Cerenin Annesi (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Imagineperest (1,448 puan) tarafından soruldu

379,199 soru

11,351,205 cevap

34,822 kullanıcı

...