+2 oy
811 göst.
Diğer kategorisinde (178 puan) tarafından
Luks hayat yasiyorlar surekli parti veriyorlar tatillere gidiyorlar ama dr kocasinin ailesinin koyde gecekondusu var evlerinde cekyat bile yok divan falan var eltisigilinde hali vakti yerinde sunlara bi ev yapalim diyen yok iki de bir koye gidip salvar giyip cekim yapiyorlar o fakir goruntunun ekmegini yiyorlar maalesef bana boyle seyler zerre samimi gelmiyor altinda yuzlerce ayilan bayilan yorum gordukce insanlara hayret ediyorum neyse dedikodum geldi geve gece tovbe istigfar edip yatiim en iyisi:))

22 Cevaplar

0 oy
(13,613 puan) tarafından
Ne izlerin ne takip ederm 
-Reklam-
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Aşırı yapmacık ve aşırı saçma gereksiz insanlar yaa. İzleyenler onlara kazandırıyor işte havadan para. 
0 oy
(8,548 puan) tarafından
Ay evet yapmacık.   Geçen doğuma gideceği günlerden bahsediyo bi ağlama numarası yaptı zerre yaş gelmedi gözünden.   
(178 puan) tarafından
Son postunda da normal dogum yaptim diyo son dogumunu youtubeda yayinladi epidural taktirdi gider gitmez:))
0 oy
(148 puan) tarafından
Ya arkadaşlar su tıktogu bu venmı sacma bukuykrum millet sacma sapan video cekıyo  Bı suru yorum hayranları var biz zengin edıyoz bunları keyif yaoıyoalr bide reklam  ıvın storı flan atıyoalr İnternete yazkl
tarafından
Tiktokta da var da
Benn youtubeden gordum o hesabii
 Bemm de tiktogum yok
Artik yotubede tiktok gbi oldu ztn
(148 puan) tarafından
Instagramda takip etmediğim halde sureklı cıkıyo bana kalirsa hepsi yapmacık heryer deşer tıktok Instagram YouTube  nasıl bakıyoalr sasırıyorum
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Bir dönem bende takip etmiştim bana yapmacık gelen kadının konuşma tarzıydı hiç samimi gelmiyordu 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bende o kadını yapmacık buluyorum sadece instgramdan busra topan varya oğlu ile birlikte bi omu severek takip ediyorum 
0 oy
(2,900 puan) tarafından
Babaannesi ölünce çok üzülmüştü ve bu üzüntüyle ayrıntılı bir videoyla takipçilerine olanları anlatmıştı oyle düşünceli bir aile 
(178 puan) tarafından
:)) tayyar beyi de evet soyle oldu boyle oldu bebek avutur gibi anlatiyodu
(2,900 puan) tarafından
Keşfettime düşüyor ya izliyorum arada sonra kendime kızıyorum pirim veriyorum bunlara diye
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Vardır muhtemelen evleri, yada öyle mutlulardır evet yapmacıklar ama köy konusunu bilmiyorum 
0 oy
tarafından
İlk kez duyuyorum şu an. Birkaç fenomen dışında takip etmiyorum öyle embesilleri  :))
0 oy
tarafından

Kim kiz onlar :'(

0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bencede aşırı yapmacık ve iticiler ama minnak kızçelerine bayıldığımdan takip ediyorum 
0 oy
(2,981 puan) tarafından
Hiç bir fenomen gerçek değil canım inanan çok var hstta tuba diye fenomen bir takipçisine biz yeriz paraları siz sval aval bakarsınız gibi bişeyler demiş
(178 puan) tarafından
Taktir ettim durust sozluymus en azindan:))
0 oy
(996 puan) tarafından
Bir de eşine hep bey demesi çok saçma geliyor bana ya hayır köye gidip iki şalvar giyince geçmişini unutmamış olmuyor ki boy boy fotoğraf paylaştıgi süreçte gösterişten başka bir şey değil 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Dehşet verici şekilde yapmaciklar. Çocuklarını da bu sahteliğe zorluyor. Tiktiok kullanmıyorum instagramda sürekli önüme çıkıyordu o kadar sinir bozucu ki engelledim artık. Bi senaryo kurup kamerayı açıp oynadıkları o kadar belli ki...
0 oy
tarafından
Bazenn benim dee karsima çıkıyor  . Takip ettigim birisi degill amaa gercekten ddgn gbii asiri abartiyorlar. 

Her seyee parti veriyorlarr dogrus duzgun giydikleri elbise yok hepp tullu   taşlı tuşlu elbiseler .  Cok yapmacikk cidden 
(148 puan) tarafından
Gecen sey vardı eda kok kadın 10 yılık evli evlilik yıldonumunu dugun yapar gibi kutladı cok abartıyaolr herseyı ya gına geldı
tarafından
Evettt onu daa biliyorum  gercekten hayatlari oylemii acebaa cok merak ediyorumm ..  kameraa arkasindada bukdr mutlu vee her an partileyici  bir yaşam stilleri varsa biz yasamayalimm yani
(148 puan) tarafından
Paylastıkları vedolar falan ozrlerı yok herseylerı ortsds
tarafından
Aynenn oylee canim valla  bir de sey var asena kizilarslan bende ona sinir oluyorum yaa . Tamamen hayatni ozenti Üzerinee kurmus yaşıyor  millet ne yaparsa onu yapiyorr ..  nkdrr degisik bir toplum oldk ya
(148 puan) tarafından
He ya onuda bılıyom gıyınıdı falan cok acık sacları kadar elbise gıyıyot
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Bende sevmiyorum hamileligini bile abarta abarta sanki bi o hamileymis gibi yaşıyor 
0 oy
(17,639 puan) tarafından
Aynı fikirdeyim sevmiyorm ayyy
0 oy
(1,622 puan) tarafından
Kız okadr para gözlü insanlar ki başkalarına çöp bile vermezler sen ne diyorsun Hele annesi de kızı kadr itici ve annemle aynı köy lüler hiçbirimiz takip etmeyiz çünkü özlemin para için yapamayacağı hicbisey yok
(1,556 puan) tarafından
Diğer kardeşleri onun gibi değil heralde demi simge çok naif
(1,622 puan) tarafından
Onları bilmiyorum bazen görüyorum 1tanesi onun gibi ama
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Sürekli böyleler hangi ara bunlsr iş yapıyo aş yapıyo ne biliyim çok fazla abartı çok gereksiz geliyo bazen.keşfette Instagram'da karşıma çıkıyo.
0 oy
(341 puan) tarafından
Takip bile etmem böylelerini kesfette görürüm ama hicccc sevmem yapmacik

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 44 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 380 göst.
25 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (910 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 88 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 512 göst.
19 Eylül 2019 Diğer kategorisinde LMihrace (7,174 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...