0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (7,447 puan) tarafından

Evet yaş oldu 28..14 aylık bir oğlum var dünyalar tatlısı şimdi bir oğlum daha oluyor 20 haftalık hamileyim iki çocuklu bir anne olmak nasıl olcak bakalım burda beni tanıyan var mı bilmiyorum ama yorum yapabildikçe yapıyorum ve çok güzel kalpli insanlar gördüm burda iyi ki varsınız hem kendi hem kalbi güzel anneler dualarınıza beni de ekleyin sağlıkla kucağıma alayım oğlumu :)

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Nice sağlıklı mutlu yıllara canım oglunla sağlıkla kavuştursun rabbim ☺️❤️
(7,447 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :)
-Reklam-
0 oy
(350 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun canım nice mutlu yıllara olsun 
(7,447 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım :)
0 oy
(3,597 puan) tarafından
Yeni yaşın sana mutluluk şans sağlık getirsin ailenle birlikte nice yaşların olsun doğum günün kutlu olsun 
(7,447 puan) tarafından
Teşekkür ederim ki amin inşallah :)
0 oy
tarafından
Rabbim saglikla almayi nasip etsin ❤☺️ iyiki dogdun 
(7,447 puan) tarafından
Teşekkür ederim amin inşallah :)
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım seni tanımıyorum ama doğum günün kutlu olsun bebişini de sağlıkla al kucağına inşallah. İki çocuklu hayat zor ama güzellikleri de çok :) Seninkilerin yaşları yakın olacak mutlaka çevrende destek olacak birileri olsun yoksa da imkanın varsa en azından ev işleri için yardımcı al sen sadece çocuklarla ilgilen. Allah kolaylık versin şimdiden:))
(7,447 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için :) ev işlerini hep eşim yaptı zaten ama iki çocuklu hayattan sonra yardımcı alırız genel temizlik için iyi olur dedi detaylı temizlik için :) evet bende öyle düşünüyorum zor olcak ama güzellikleride çok olcak diye düşünüyorum :) ne güzel yazmışsın desteğin için teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından

Doğukan günün kutlu olsun evlatların ve eşinle beraber mutlu huzurlu senelerin olsun inşallah <3

(7,447 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ki :)
0 oy
(3,253 puan) tarafından
Nice mutlu yıllar dilerim
(7,447 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(2,317 puan) tarafından

İyi ki doğdun, yeni yaşın mutluluk, sağlık getirsin inşallah. Bende kasımda 28 oluyorum ve kızım o zaman 15 aylık oluyor. Aynı sıralarda anne olmuşuz. :)<3

(7,447 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım amin inşallah :)  evet çok az var aralarında  :)
0 oy
tarafından
Iyiki doğmuşsun canım nice mutlu huzurlu yılların olsun sevdiklerinle beraber. Evlatlarınla nice musmutlu yıllar versin Rabbım.
(7,447 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim :)

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 267 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde caglat (7,447 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 100 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde caglat (7,447 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 311 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Tospik (3,729 puan) tarafından soruldu