+1 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (5,405 puan) tarafından
Kızım 2 yaşında kızım var yakın zamanda taşınacağım inşallah çalışmak istiyorum korkuyorum nebilm iyi bakarlarmi yemek veririlermi bazen kizim evde kahvaltı yapmıyor orda veririlermi bide kızım  9 10 da uyanıyor gündüz peki sabah erken nasıl kaldcam aklımda delice sorular gönderen varsa lütfen bilgi versin

3 Cevaplar

0 oy
(13,724 puan) tarafından
2 yaş bana göre çok hazır olunan bir yaş değil.

Valla hastane için bıraktm 2 3bdefa 40 defa arkamda kaliyo aklm acaba huzursuzluk etti mi braktigim kişiye diye..

Bilemedim 
(5,405 puan) tarafından
Ayy o çerkez köy organize başındaki itfaye yerinde mi calisyri orayı taniyirum fabrikalarin ilk girs olduğu yer itfaiyeciler var :) vala ben çok özledim inşallah gideriz Pendik buralr pahalı boş vala
(13,724 puan) tarafından
Çok istiyorum ben de buralardan gitmek.
Keşke Van a gitsek vannolmasa çerkeze gtsek :/
(5,405 puan) tarafından
Bende iki sene Van'da kaldım oralar da bende yaşamak isterdim biliyormusun çok özledim okul hayatımi arkadaşlarımi hergun gezerdik falan süperdi buraya gelin geldim çok sklyorum pişman oldum resmen ev bulamadık ev bulsaydik  mayısta eşim Tanzimat aldı ama maalsef bulamadık ev adam Şubata çıkın demiş bakalım ya nasip inslaah gideriZ burdan hergun sıklyorum
(13,724 puan) tarafından
Gitsen de haberleselm belki oralarda kavusurz :)
(5,405 puan) tarafından
Olur canım benim bana dua et Allah'ına:)❤️
-Reklam-
0 oy
(5,090 puan) tarafından
Bende burada bekleyeyim ikinci dönem bende göndermeyi düşünüyorum 
(5,405 puan) tarafından
Yılbaşında daha zam geleckmis kireslrere bnde eyer başlarsam Aralık gbi baslarim
(5,090 puan) tarafından
Aralıkta kayıt almıyor benim baktıklarım. Ocak sonu ikinci dönemleri başlıyor o zaman alıyorlar
(5,405 puan) tarafından
Hadi yaa:( daha zam gelecek desene bide ben aradım bitane dyirdu Haziran'da bika tane de dyridu gelin yüz yüze konuslaim fuyat vermiyirdu
(5,090 puan) tarafından
Evet hepsi öyle genel olarak. Çünkü onlar da çocuğu gözlemliyorlar.
0 oy
(4,426 puan) tarafından
2 yaşı kreş değilde gündüz bakım evi alir canim onda da ayrı ilgi ve alaka oluyor birde çocuk kalabalık ortamda birileri yemek yiyince hevesleniyor yemek yiyor uyuyunca uyuyor ya da oynuyor falan eğer çok aktif bir hayatınız yoksa kızının sosyalleşmesi için iyi olabilir 
(5,405 puan) tarafından
Cnm saatelri kaç kaç acaba bide fiyatı kıreşe göre daha pahalı mi
(4,426 puan) tarafından
Tam gün ve yarim gün şeklinde oluyor genelde canım ve tabi fiyat farkı olur kreşler genelde yarim gün diye biliyorum ama yanılıyor da olabilirim bizim evimize çok yakın bir kres ve gündüz bakım evi var bir esnaf arkadaş çocuklarını oraya yolladı yarim gün iki çocuk 2500 tl ödedim dedi aylık suan da fiyatlar nasıl bilmiyorum işte yerine göre ve saatine göre farklılık gösteriyordur mutlaka
(5,405 puan) tarafından
Oo çok pahalı ben geçen kıreş aradım 2 500 ama eyer bı yerde calsyorsan 2 250 dedi
(4,426 puan) tarafından
Gideceğin yerde bi araştır bak daha olmadı eve bakıcı alırsın canım
(5,405 puan) tarafından
Saol.cnm ben bakıcı pek güveniyorum bakalım nasp

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 109 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 165 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,405 puan) tarafından soruldu
0 oy