0 oy
215 göst.
Aile kategorisinde (183 puan) tarafından
Böyle muskul durumdayım ya 3 ay oldu istemiyor beni çocuklar küçük bide maddi manevi çekmiş elini diye halam ara orayı dedi bakalım ne diyorlar dedi bende bilmiyorum valla aradım durumu dedim yarın gelin yüzyüze konuşalım dediler bana ne yapabilirler durumum için acaba bilgi verin ben pek anlamam

3 Cevaplar

0 oy
(6,440 puan) tarafından
Ya dava etsene nafaka davası açsana canım sen seve seve ödeyecek tazminat davası en sonda boşanma davası aç
(183 puan) tarafından
Ben eşimle konuştum benle uzlaşmaya varmadı sen yalancısın iftiracisinndiyor her kadında sürekli bana yazma diyor engelliyor yaaa engelledikten sonrada 3 defa aradım açmadı sonra annesine mi demiş artık ne annesi bizim tarafa bu kız hep oğlumu arıyor sürekli rahatsız ediyor insan biraz ağırbaşlı olur demis
(6,440 puan) tarafından
Ayy pislik öbür dünyada çeksin inşallah vallaha benim eşimin boşanma davası 4 yıl sürmüş kadın baba evine gider gitmez nafaka davası açmış 4 yıl nafaka ödemiş sonra dava sonlanmış tazminat aldı nafakada arttı
(183 puan) tarafından
Akıllı insan ben aptalca bekledim yuva kurtarmak için bı de
(6,440 puan) tarafından
Ya o kendi gitmiş kaynanam gitme demiş ee bu da kalkmış canım ben gidiyorum o benim b.kumu yiye yiye gelip alacak demiş ee bunuda haberlemiş görümcem eşimde getirmemiş çocuk için çok beklemiş eşimde düzelsin falan diye hep kaynanam araya girmiş hatta ben nişanlıyken hala arabaya binmeye çalışıyormuş kızı alırken ama akıllılık yaptı baktı ki dönüş yok evden herşeyi almış hemen dava açmış
(2,055 puan) tarafından
Ailen hata  yapıyor  sen  davayı  aç bak  kocanın  etekleri  nasıl tutuşup  Yusuf Yusuf edip ayagina  geliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun.  Senin bosanmana musade etmeyenler karşılamak zorunda ihtiyaçlarını. Allah karşına söyle hepsine ben böyle yaşayamam ayrilicam bakın bir kişi değilim 3 caniz böyle olmuyor de bir şekilde anlatmalisin
(183 puan) tarafından
Söyledim bugün dün defalarca bekle bekle bekle inan ki ben çok yıprandım yaa
tarafından
Hangi sehirdesin sen canım
(183 puan) tarafından
İstanbul
0 oy
(4,643 puan) tarafından
Cocuklar icin sed yardımı  verirler ama tabiki bosandiysaniz 2 bin kusurat aliyor kiz kardeşim esinden ayri ama o

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 112 göst.
31 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (745 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde clk38 (1,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 702 göst.
21 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Özlemm ❤ (923 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 356 göst.
6 Nisan 2020 Aile kategorisinde Ayasa (1,240 puan) tarafından soruldu

385,044 soru

11,516,133 cevap

35,176 kullanıcı

...