0 oy
87 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi
Saat 5 gibi pembe leke gordum gorunce cok korktum onun öncesinde elimde bacaklarımda bir titreme vardi kizlar hastaneye gttim hmn kndi dojtrum olmadığı için baska dokt.gorundum bkti klpatisi iyi dedi igne filn yapmadı yerleşme kanamasidir dedi szce böylemi oluyr yada bu zamndami oluyor kizlar hic bilgim yok bu konuda sadece Protestan yazdi bnde alıp hmn ağızdan içtim normalde fitil olarakta kullaniluyrmuş szce nasil kullanayım hangi türlü faydalı birde birsey olurmu kizlar cok üzgünüm daha kndime glemedim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Takip et mutlaka ama yerlesme kanamasi olabilir bende o sekilde olmustu sakin ol canim 
tarafından
Yarin kndi dok.gdecem pki fitil olarakmi daha faydali
-Reklam-
0 oy
(417 puan) tarafından
2 aylık cocukda yerlesme kanaması olmaz olursa 3,4 haftada olur bide devlete git canım oraya söyle stres yaptıysan ondan kaynaklı bir kanamada olabılır sakin olmaya calıs ama bide devlete görün derim
(417 puan) tarafından
Eczacı agızdan alınıyor demedimi
tarafından
Sabah aksam tok dedi doktorun yanındaki kiz fitil olarak alin dedi isterseniz
(417 puan) tarafından
Agızdan alınıyorsa agızdan al kuzum lekelenmen  olmus zaten hastanede kanaması olana fitil yapıldınıda verıldınıde duymadm  iğne yada hap biliyorum
tarafından
Tesekkur ederim yarin doktora sorayım insAllah birsey olmaz
(417 puan) tarafından
İnsallah sen içini ferah tut
0 oy
(41 puan) tarafından
Yerleşme kanaması adetten bir hafta oncesi olur. Hamilelik belli olduktan sonra yerleşme kanaması olmaz diye biliyorum
0 oy
tarafından
Benm düşük tehlikem olduğunda 1 gün ağızfan 1 gün alttan alıyodm canm ilacı doktorum öle söylemişti
tarafından
Yani canim gunde iki kere ya sabah akşam ogun sabah aksam hep alttan diger gun ağızdan mi ikisi
0 oy
tarafından
Ciddiye almalisin bende düşük yaptım yerleşme kanaması deyip gönderdiler Allah bildiği gibi yapsın onları hakkımı helal etmiyorum bebeğimi kaybetmiştim 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 321 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Bernaaa (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 359 göst.
5 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.