0 oy
265 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Canlar 3 bebek annesiyim ve gündüz çok yoruluyorum 1ci çocuğum 3yasinda 2ci çocuğum 1bucuk 3cude 2aylik ve ev iş kosturmaca derken bide koca derdi ayrı hepsinden büyük ve gündüz işlerimi yarısını yaoabiliyorum geceye biratigim işi yapayım derken bel boyun kas heryerimin haşat olmasından baygınlık gecerecem gibiyim akşam olur olmaz çocuklar uyuduğu gibi bende uyuyorum :sleeping:

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canim 
(119,133 puan) tarafından
sjsjsjsjs tek cocukla olunca hayatin 10 numeroo demiii
tarafından
Çok şükür vallahi canım Allahtan dicoşun gece uykusu iyi yoksa ben mahf olurdum
-Reklam-
0 oy
(7,659 puan) tarafından
Ay maşaAllah sen yine iyisin. Tek çocukla bana akşam olur olmaz bir uyku çöküyor
tarafından
Vala canim yorulluyorum uykumdan bişey anlamiyorum bile gece kalkıyorum emzir bez degistir üstlerini ört su icir
(7,659 puan) tarafından
Allah sabır kolaylık versin sana
tarafından
Teşekürler Allah razı olsun
(7,659 puan) tarafından
Senden de ❤️
0 oy
(350 puan) tarafından
Uyuyabiliyorsan gene iyi bacım benim de iki aylık bebek var sütüm yok üstüne bide kolik kendime hiç vakit yok üç çocuk uyutmuyor
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Allah kolaylık versin inşallah 

Bu akşam bende öyleyim yedim eşime dedim çocuğu yedireyim ben yatayimmi diye

tarafından
İyi canim ben şuan bile küçüğünü emziyorum bezi değişecek kundaklanacak
0 oy
(453 puan) tarafından
:))) sen bensin benimde 2 yasinda kizim 7 aylik ikiz ogullarim var hava kararmaya baslayinca gozum dört oluyor çocuklar hemen uykusunda bende uyuyum die mesela şuan cocuk sallıyorum ve aklımda sadece uyumak var 
tarafından
Aynı ben eziyorum ikisi uyudu kucunu emziyom
(453 puan) tarafından
:)) yaa bazen diorum ki bi igne olsa geceden bana vursalar sabaha kadar hicccc çıt çıkarmadan uyusam sonra gece cocuklar uyanirsa perisan olurlar kim bakacak diorum annelik zor zanaat boşuna cennet ayaklarına serilmedi
tarafından
Bakıyoruz şimdi yasladigimida hastansak  bir bardak veren suyumuz olmucak
(453 puan) tarafından
:)) ayyy ben kizim için değilde ikizlerim bana yaşlanınca bakmazsa çok üzülürüm hepsine emek verdim ama ikizlerimin hamileliginden itibaren cekmedigim eziyet kalmadı yani resmen kapıdaki kopek benden iyi durumdaydi hastaliklar iğneler ilaçlar riskli hastane yatislari riskli dogum ananmdan emdiğim sut burnumdan geldi
tarafından
Allah hayırlı evlat büyümeyi nasıl etsin canjm
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Ah canım ne acelen vardı peş peşe yaptın, vallahi çok zor Allah kolaylık versin ben de aynı durumdayım iki çocukla
tarafından
Eşim istiyordu canim yaptım
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Ev işi bitmez canım bol bol dinlen yapacak bir şey yok 
0 oy
(13,630 puan) tarafından
2 çocukla ertelemeden yapabiliyorsam yapabiliyorum.

Ertelersem kalır diye o an yapiyrm vallahi.

Hele hele 3 çocuk. Allah yardımcın olsun bacım 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ahahhahha benden bir tane daha varmış ya burda Allah yardımcın olsun cnm 
0 oy
(974 puan) tarafından
Bacım bende de üç cocuk var büyüğü 13 yaşında diğerleri Küçük buyugunde okul stresi küçüklerin iş güç inanın bazen buyukle daha çok uğraşıyorum alışverişi o busu ev çoluk çocuk çok zor oluyor sizi çok iyi anlıyorum 
0 oy
(5,305 puan) tarafından
Dimi bnmde bir kızım var bnmde akşam yemeginden snra hemen ayy bı üykum geliyor akşam saat 9 gbi ozellkle:( bekarken byle değildim 
0 oy
tarafından
Bnmde 3 ve bir bucuk yasında kızlarım 4ay sonra üçüncü gelecek simdide uyku yok o zmn uyurgezer gibi dolanıcam sanırım
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Oo maşallah kız seninkiler küçükmüş yorulursun tabi benimkiler biri 6 yaşında biri 3 buçuk biri 7 buçuk aylık anam
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Peş peşe neden çocuk yapıyorsun o zaman ne acelen vardı bacım. Bari aralarında 3  4 sene olaydı.Ben de bi tane var. Akşam olusjn da uyutayim da ben de uyuyayım diye bekliyorum hep. Allah yardımcın olsun. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 476 göst.
17 Haziran 2020 Aile kategorisinde Melike☺️ (1,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,469 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 119 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.