0 oy
927 göst.
Aile kategorisinde (966 puan) tarafından
Kızlar mahkeme sürecindeym ihanet aldatmadn dolayı . Neyse karşı tarafın şizofren falan iddiası yüzünden in gündür heyetlerle uğraşıyorum sıra bekle cart curt artık gerçekten bu duruma düşürdüğü için daha da bı kinleniorum . Neyse bugün son olarak psikiyatri hocasıyla görüştüm imza için .hocada baba biye bosaniosn dedi anlattım ihanet ettiği için dedim oda bana dedi ki bn boşanma kararıni yanlış buluyorum dedi gormiycn duymiycn senin çocuğun var dedi ona babasından daha iyi baba olacak olmaz dedi adam kötü de olsa kötünün iyisi olarak düşüncen dedi bnde pismanluk yok suçunu kabul etmiyor dedim oda dedi kabul etmez kim olsa etmez dedi asıl ederse sorun dedi. Yani bana ayrılma Dior görme duyma diyor . Bu hocanın böyle demesiyle siz ne düşünüyorsunuz. Ben doğru yaptığımi düşünüyorum dedim ama hoca yanlış buldu 

29 Cevaplar

+7 oy
(350 puan) tarafından

Uzaktan egitimle psikiyatri olmuş sanırım :angel:

(1,210 puan) tarafından
Katılıyorum
tarafından
Keşke artı verebilsem
-Reklam-
+3 oy
(119,154 puan) tarafından
demekki oda aldatiyo
+2 oy
(7,768 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kız doktor izinlide yerine deli mi oturdu ki Kemal SUNAL’ ın filmi gibi
(2,355 puan) tarafından
Ya Allah seni çok güldüm bunaaa:))))))
(966 puan) tarafından
Vala görünce hademe sandım ama doktormus :D
(7,768 puan) tarafından
Alisimm aklı olan demez kız bunu bide doktormuş
Ela sen doktoru dinleme bir gün bu cümleyi kuracağım aklıma gelmeZdi
(2,355 puan) tarafından
Valla bende çok şaşırdım nasıl böyle bir akıl veriyor diye:))
+1 oy
tarafından
Aynı şeyi ben yapsaydım ve size gelen eşim olsaydı onada aynı tavsiyeyi verirmiydiniz deseydin 
(966 puan) tarafından
Vala soramadım heyetci diye :D
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Aklınca yuva kurtarmaya calısmış. 
(966 puan) tarafından
Yok canım doktorla görüşmesi imkansız o başka şehirde askeri personel görevde .sonuç iyi sıkıntı yok da değerlendirip mahkemeye göndercz dediler .
(17 puan) tarafından
Ne bileyim doktor mantıklı konuşmamiski eşini savunacak şekilde konuşmuş benim aklıma böyle geldi canım onun hakkında hayırlısı olur ins
(17 puan) tarafından
Tamam canım hayırlısı olsun senin için ins eğer sana sahip çıkan ailen varsa hiç arkana bakma
(10,784 puan) tarafından
Bizde pedegogla görüşmüştük o donemde. Ne nerede ne zaman asla soylemediler. Hatta ne kpnusuldu ondan bile haberi olmadı
(966 puan) tarafından
Allah razı olsun kizlar teşekkür ederim:) ♥️
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Adam kendi de mi yapıyor ki öyle demiş kişi kendinden bilir işi demisler
(966 puan) tarafından
Adamın yaşi büyüktü baya hülya Avşar dan örnek veriyor o bile aldatildi o kadar güzel olmsna rağmen diyor
tarafından
Karısı onu aldatinca oda gormuyecekmiş duymuyacakmiş allahin gavatı
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Arkadaş özel üniversite baba parasıyla mezun oldu sanırım 
(966 puan) tarafından
Sanırsam canım :D
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Uzaktan eğitimin hazim sonu şikayet et beyinsizi 

(966 puan) tarafından
Adam yaslicaydi mezun olalı yıllar olmuştur :D ama herkes şaşırdı yani hocanın bu tavsiyesine
0 oy
(435 puan) tarafından
Kafayi siyirmis glb oooo ama kisi kendinden bilir isi 
(966 puan) tarafından
Ewet canım saçmaladı
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Ne saçmalıyosa yazık kafasına
(966 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
(12,791 puan) tarafından
psikiyatriste başka bir psikiyatristin kartını götür bir daha ki gidişinde 

Na alaka rüşvet falan mı aldı hayırdır çok saçmalamış hocam siz de bir psikiyatriste görünün hasta tavsiyesi deseydin 
(966 puan) tarafından
Psikiyatrilerin psikolojileri iyi değil bence hastanedeki ler çok tuhaftı
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Hiçbir psikiyatr bu şekilde konuşmaz.mahslle teyzeleri gibi.

Diploması sahte bence. Ya da rüşvet almış.

İlk defa duydum böyle diyeni de
(966 puan) tarafından
Bende ilkkez denk geldim devlet Hastanesydi kuzum
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ömrünün sonuna kadar aldatılmak kandırılmak ve daha fazlasını istiyorsan o psikiyatriste İnan canım
(966 puan) tarafından
Yok katlanamam canım tabiki
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Psikolog psikiyatri bu gibi branşlar direk yönlendirme yapamaz şunu şunu yap diye. Derhal şikayet et bence o adamı.
0 oy
(598 puan) tarafından
Siz de aldatıyorsunuz herhalde hocam derdim. Ben sırf bu aldatan insanlara hakkında kötü konuştuğum için işe alınmadım
(966 puan) tarafından
İşle ne alakası. Var mis kuzum
(598 puan) tarafından
Şöyle eşimin halası aldatıldı kadın da boşandı neyse kadın bana iş buldu git görüş benim akrabam dedi neyse gittik konuşurken konu halanın aldatılmasına geldi adam başladı niye boşandı işte sonuöta döner gelir falan filan saçmaladı tabi ben susar mıyım hemen carladım aynısını sizin eşiniz yapsa kadını ahlaksız ilan edip öldürmeye kalkarsınız her gün görüyoruz haberlerde ama yapan erkek olunca nolcak nasılsa döner gelir diyorsunuz erkekler olarak dedim adam baktı benim sesim çok çıkıyo biz size haber veririz deyip gönderdi :D
0 oy
tarafından
Kafayı yemiş heralde kendisi ne genişmiş
(966 puan) tarafından
Baya canım böyle dediğine göre
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Sıkıntılı bir psikiyatri bence değişik gerçekten evet uzaktan eğitimle psikiyatri olmuş bir doktorumuz daha kendini belli etmiş durumda:D

(966 puan) tarafından
Hoca bıkmış bence hastalardan tersini soyluo herlde:D
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Kendi yaşamıyor senin yaşadıklarını  uzaktan öyle söylemesi ne kolay .doktor da olsa yanlış bir düşünce .oldu canım benim ***** yerine koyacak ihanet edecek bende sırf çocuğumun babası diye görmezden gelecem .
(966 puan) tarafından
Görmezden gelinmez tabiki kim susar adam aldatacak bnde boşver mi diycem iş olsun işte
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Ben evliliğinin 3. Ayi eşime uzaklaştırma aldim eşim yolda beni gördü yanıma geldi git diyorum gitmiyo tartıştık baya yüksek sesle çevreden biri geldi böyle babayiğit.  Gençler Bi sorun mu var kimliğim bu ben bilmem nerede baş komiserim dedi.esim de dediki benden ayrılmak istyo eğer bugün benimle konuşmasın onu da kendimi de öldürürüm yemin ederim ki bu yüzleri unutma dedi. Adam da bana dediki kızım bak şurda postane var ne olur yarım saat eşini dinlesen. Abi uzaklaştırmasi var ben istemiyorum ayrılacam dedim. Hep sen ve senin gibi dik düşünenlerin sonu haberlerde dolu kadın cinayeti sonra niye öldü diyorlar dedi. 

Sen beni korumakla sorumlusun şuan seninde Allah belanı versin dedjm aglayarak eşimle minibüse bindim var böylesi görevini yapmayan reziller
(966 puan) tarafından
Yaaa peki şuan nasılsnz canım :/
0 oy
(340 puan) tarafından
Bunu diyem Z hiç bir psikiyatrist yasal deyil
(966 puan) tarafından
İlkkez gittim heyet için canım geldi konuştu vala bnde şaşırdım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 23 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pembemantoluleyla (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 384 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kubrabas (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 14 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 151 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,155 puan) tarafından soruldu

378,392 soru

11,326,086 cevap

34,778 kullanıcı