0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Demiştim burda gorumcem arkadaşımı kıskandı diye sonra da arkadaşın gelince benide çağır diye neyse 

Bugün o arkadaşıma konuyu sölicektim gorumceden uzak dur kıskanç insan diye baktım telefonla konusuyodu 

Telefondaki arkadaşı da bana yolarım onu demis şok oldum naptim da yolarım onu diyo bana dedim şaka yapiyo dedi öyle şaka mı olur değişik insanlar gerçekten 

Bende o arkadasada mesafe koydum artık mesaj attım evde temizlik yemek işlerim oluyo dedim gelmek istersende müsait değilim ev işleri var yazdim iyi akşamlar yazdim kadına sizce iyi yapmış miyim 

4 Cevaplar

0 oy
(10,973 puan) tarafından
İyi yapmıaaın etrafın manyak dolmuş bacım 
(228 puan) tarafından
Valla ya şizofren midir hasta mıdır nedir bende mi var tuhaflık nasıl oluyo anlamadım
-Reklam-
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Ya gerçekten ergenliktsn cıkamamaış insanlar var yuva naıs kuruyolar anlamıyprum. Bu muhabbetleri ben lisedeyken arkadaşlar yapıyodu kıskandıklarında falan.hiç bi zaman böyle ***** saçma hareketlsr yapmadaım şükür 
(228 puan) tarafından
Aynen ya böyle insanlar çok tuhaf davranıyolar kadın sürekli zaten beni kıskandığı için her şeye karışmaya calisiyo gercektende ergenlikten cikamamis
0 oy
tarafından
Valla ben olsam senin yerinde gorumcedende o arkadastanda uzak dururdum
(228 puan) tarafından
Artık zaten gorumceye mesafe koymuştum şimdi o arkadasada yazdim müsait olamam diye haberin olsun yazdim inşallah beni görürse konuşmaz benle diye dua ediyorum
tarafından
Uzak dur canım valla ergenler mi ne:D
(228 puan) tarafından
Aynen mesafemi koydum ikisinede kız =)
0 oy
(1,569 puan) tarafından
ikisinden de uzak dur canım 
(228 puan) tarafından
Aynen ikisinede mesafe koydum artık

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 188 göst.