0 oy
600 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Arkadaşlar babamın yerinden kendisi rahmetli 60 gr bilezigim var ve bizde tofas var sürekli çürüyor yaptırıyoruz diye bıktım bide ardarda yolda tekeri çıktı tampon kırıldı sonra üzerine çatıdan tahta düştü korkuyorum bela olcak diye eşime araba alalım dedim arabayı takas karşılığında tempra baktık bir tane var adam takas kabl. Etmiyor nakit 72deb 65e düşüyor ve araba güzel eism baktı bana dedi ki bilezikleri bozduralim arabayı alalım kendi arabamız satışta onu satinca hemen bilezikleri alalım sana dedi sizce napim 

22 Cevaplar

+2 oy
(2,746 puan) tarafından
Ben evlenir evlenmez daha 2 ay bile olmadan verdim tüm bilezikleri araba aldık. 100 bine şu an 300 bin hsjsjsjsjsjsjs bileziği takmıyorum zaten ama arabayla gezmediğimiz yer kalmadı. Ayrıca evlilikte mallar ortaktır. Çokta kaybetmiş gibi davranmaya gerek yok
tarafından
Öylemi dersin cNim
(4,668 puan) tarafından
Ben de altını bozdurup araba alanlardanım. Asla pişman olmadım. Bence sen de olmazsın.
-Reklam-
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Ben vermiştim 6 bileziğimi birden 3 sene önce golf almıştık hiçte pişman değilim eşin kadir kıymet biliyorsa bozdur ver düzgün arabaya binersiniz en azndan Tofaş'ın derdi bitmez 1 sene kullandık illallah etmiştim
tarafından
Dimi yaa tempra iyi değilmi
(1,246 puan) tarafından
Yani Fiat çok sevmem ben ama paranız neye yetiyosa onu alın canım şuan Honda var bizde 2 kapı memnunuz.
0 oy
(847 puan) tarafından
Ben olsam eşime guveniyorsam gozum kapali kabul ederdim sözünde duran birisiyse kabul et cnm elinde olunca alir ben eşime guveniyorum boyle konularda mehir sozu vardi evlenir evlenmez aldi evlendikten sonra almasamda olurdu demedi hiç birde ben isim yazan kolye cok istiyordum soz vermisti dogumdan sonra alip boynuma takti cocuklarimin esimin ismi yaziyor boyle esin sana verdigi sozleri tutuyorsa gozun kapali guven esine lafini dahi yapma derim 
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Arabayı benim üstüme yap derdim :) eşime güvensiz değilim tabiki ev için her şeyi verdim yine olsa yine veririm 
tarafından
Sigortası çok. Çıkar dedi :)
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Veririm canım neticede onuda Şi kullanıyorsunuz
0 oy
(7,256 puan) tarafından

Ver gitsin kız azıcık param olsa bende kurtulcam Tofaş tan :D

tarafından
Sende bıktın demi cnm
(7,256 puan) tarafından
Bikmami kız her ay en az bikere bozuluyor
tarafından
Çürüyor mu sürekli sizinkide
(7,256 puan) tarafından
Çürüme değilde motorla alakalı birgün marş bozulur bı hararet yapar bu kayış kopar gına geldi
0 oy
tarafından
Eşine güveniyorsan ver 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Ben verirdim şahsen eşini daha iyi taniyosun sen sözünün eriyse ver 
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Ben olsam veririm. Geri vermesine de gerek yok bence. Güveniyorsam böyle şeylerin peşine düşmem
0 oy
tarafından
Ben verdim 2 sene önce 43 e araba aldık 140 bine sattık altında kalsa bu kadar kar etmeyecekti. Altın 2 ye katladı araba 3 ten fazla. Yani ama pirim yapacak bisey almak lazım 
tarafından
Gücümüz tempra ya yetiyor fiat
0 oy
(1,120 puan) tarafından
40 gram bileziğim vardı ve çocuğumu acile ya da hastaneye götürürken sürekli taksiyle gitmek zorundaydık bende bir gün eşimi karşıma aldım bozdurup araba alalım dedim boxdurduk üstüne de annemlerden 6 bin borç istemiştik onlarda hibe ettik torunlarına sağolsunlar öyle araba almıştık o zaman 46 bin tl ye
tarafından
Ben model yükseltmek istedim çürük çok yaşanıyor tofasta
(1,120 puan) tarafından
Bence yükseltin sürekli tamire çalışmaktansa eğer değerlenmekse arabada değerleniyor 46 bine aldığımız araba şuan piyasası 100 bin diyordu eşim öyle düşünün
0 oy
(12,533 puan) tarafından
Dükkan açtı eşim 5 ay önce kredi istemedik ben takıya yatırmiştım parayı ıkımızde maaşı artı benim kendi takı hepsini bozdurdum verdım 
0 oy
(17 puan) tarafından
Evlendiğim ilk ay verdim pismanda değilim arabasız olmaz gece hastalığı var dünyanın bin Bir türlü hâli var
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Valla benim de altnım var ama arabaya yetmiyor. Ama yetseydi hiç düşünmeden bozdurur araba alırdım.. 
0 oy
tarafından
Ben verdim arabaya altin ne kadar yukselsede arabalar dahada artıyor iki sene önce aldığımız araba şuan baya pahalı oldu ama altin o kadar etmez. Şimdi olsa arabaya yetmezdi bence verilmesi kârlı 
0 oy
tarafından
Ben hemen verdim evlenince 
0 oy
tarafından
Arabada güzel bi yatırım araci. Bilezik verilip alinabilinir hem aktif olarak ihtiyacinizi da gorursunuz . 
tarafından
Sağol cnm
0 oy
(770 puan) tarafından
Biz de evlenir evlenmez 84bine araba aldık onu 165mi ne saattik yenisini aldık şuan aldgimiz araba 600bin flan ediyor herşey pahalilassiyor git gide ne alınsa kar
0 oy
tarafından
Niye olmasın ki. Bende araba için verdim bileziklerini. Hiçte pişman değilim. Aileden uzakta yaşıyoruz. Araba olmasaydı ha deyince gidemezdik. Özellikle çocuk olunca araba çok iyi oluyor
0 oy
tarafından
Araba şart yaaa ben olsam bozdururum 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 201 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.
2 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 485 göst.
0 oy
15 cevap 2,894 göst.

378,362 soru

11,325,311 cevap

34,777 kullanıcı

...