0 oy
1,258 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugün eşimle oturuyoduk balkonda baktım eski eşim cezaevi hattıyla arıyo eşimde aç dedi bak ne diyo boşver dedim kapattım yine aradı açtım ne oldu dedim çocuklar uyuyor şuan konuşamaz seninle ztn kızım 3yasında büyügü tlfonda hiç konuşmaz onunla ben onun içinmi arıyorum ne konusucam onunla dedi niye arıyosun o zmn daha dedim sen dedi evlendin ama kızımı iki hafta içinde hemen geldin aldın babaannesinden mutluluğu kızlarımda buluyorsun kocanla mutlu olamıyosun benim inadıma evlendin sdce cocuklarımla avutuyosun kendni kapatmak istedim eşimde duyuyodu bırak dedi ondan sonra dedim ben değilde sen kendini bu takıntılarınla avutmaya devam et ben eşimle gayet mutluyum yakında oğlumuzu kucagımıza alıcaz tek keşkem var oda seni hayatıma aldıgım gündür dedim cocuklarıma olan baglılıgımın seninle hiç bir alakası yok boşuna kendini avutma seninle ailenle olan bütün hesabımı ahirete bıraktım diri diri yansanız içim rahatlamaz dedim bidahada arama sakın kocamla sesini duymak zorunda değiliz öylemi dedi evet dedim kapattı dahada kalbini kırmak istedim ama neyse 

13 Cevaplar

+2 oy
(9,642 puan) tarafından
İyi kızını aylarca bırakmadın orda hayret şaşırttın beni 
tarafından
Ayrım yok tabi ama biri uzaktayken öbürüne ilgi göstermek gelmiyodu içimden şimdi napıyo açmı ağlıyomu cocuklar dövüyomudur babaannesi kızıyomıdur kendime soru sora sora paranoyak oldum Bi haftada
(9,642 puan) tarafından
Durmaz ki yavrum kucağıma gelmek ister aşırı düşkün bana bide sezeryan olucam ağrı eşiğim düşük
tarafından
İşte goturecegin gün hiç böyle konuşmuyordu. Babanesi sonuçta ne olacak diyordun.
Yaşadin ve gördün. Kadın senden habersiz saçını kestirmiş. Kulağını deldirmis. Acelesi neyse sanki. Aylarca kalsaydı neler yapacaktı Allah bilir
tarafından
Kızımı tanıyamadım iki haftada bu kdr zayıflaması soktuğu hali görünce kendime çok kızdım onuda yolmak üzereydim
tarafından
Kaç yaşındaki gözde. O zmn doğum yapınca gelir eğer gündüze denk gelirse.
Ben akşam doğum yaptım özelde. Ertesi gün yeğenim 8 yaşındaydı çok merak ediyordu annesi yanımıza bıraktı aksda birlikte gittik
-Reklam-
0 oy
(435 puan) tarafından
Kizzz bi an korktum bu cikinca size musallat olmAz dimi
(435 puan) tarafından
Kiz oyle dedigine bakmaa valla boyle arayip druyosa yani dikkat edin
tarafından
Daha 2026ya kdr cezası var gelmeye kalkarsa hemen polisi çagırırız gereken yapılır
(435 puan) tarafından
Bebegimm oyle diyosunda simdi polisler hic bisiye yaramıyor
tarafından
Yapcak bişi yok cnm Biz gerken önlemleri alırız gerisi Allaha kalmş
(6,441 puan) tarafından
Ay canım aynı yorumu yapacaktım bişey yapmaz demi ay eşinin bildiği duyduğu iyi olmuş sende engelle o noyu
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bu adam ciktiktan sonra pek rahat vermeyecek gibi bacim ben soyluyim
tarafından
Sanmıyorum o kdr kolay değil buralara gelmesi
0 oy
tarafından
Enişte adammış yanliz yaaaaa
tarafından
Eşim diyo ben günahına girmek istemiyorum ne zmn cocukları içim ararsa aç konuştur cezaevi zordur
tarafından
Valla taktir ettim eşini helal olsun canim
tarafından
Eşim anlayışlıda öbür ayı şansını çok zorluyor bu gidişle ben kökten alakasını kesicem
tarafından
Deme öyle yaa çocuklar var sonuçta napican
0 oy
(417 puan) tarafından
Kendini ne sanıyor pislık
tarafından
Avutuyorum kendini hala beni seviyorsun diyo utanma arlanma yokki
(417 puan) tarafından
Esin agzının payını verse öyle diyemez bidaha
0 oy
(13,709 puan) tarafından
Ne zman bitiyo cezası 
tarafından
2026da bitiyor
(13,709 puan) tarafından
Ararsa bidaha şikayet etsen belki cezası uzar ha
tarafından
Ztn dedim bidaha ararsan böyle taciz edersen cezaevine şikayet edicem asla duyamicaksın bidaha kızların sesini şansını zorlama dedim
0 oy
tarafından
Devlet zaten ona çocuk falan vermez sonuçta sabıkası var huzurunuzu bozmaya çalışıyor ve çıktığında rahat vermeyecek gibi bacım size dikkat et
tarafından
O zmn baktık rahat durmuyo bişiler yaparız
0 oy
(274 puan) tarafından
Numaranı değiştirsene canım. Kapat bunu 
tarafından
Bende istedim sosyal hizmetler görüştürmen lazım dedi
0 oy
tarafından
Evlenince neden numaranı değiştirmedin
tarafından
Cocuklarla görüşmesini engellememem gerekiyomuş dedi sosyal hizmetler
0 oy
(13,256 puan) tarafından
REVIRE DILEKCE YAZ SOR BAKALIM KUYRUK ACISINA MERHEM VARMIYMIŞ deseydin:))
tarafından
Bide oğlan cocuguna hamile oldumu duyunca anasına demiş bana bir oğlan vermedi şimdi başkasından oğlana hamile gitsin kafasını duvara vursun dedim
(457 puan) tarafından
Ayyy cahillere bak sen ;)
0 oy
(7,625 puan) tarafından
Bence hiç muhatap olma eşin bir çeker iki çeker üçte tepesi atar benden söylemesi.
tarafından
Valla ben basından beri ona diyorum bal istemezsen konusmasın filan yok diyo cezaevinde günahına girmek istemiyorum ararsa ac konustur tepesi atarsa kendi sucu
(7,625 puan) tarafından
Yani yeni bir sayfa açmak nasip olmuş öyle kolay değil çünkü çocuklu kadının yeniden evlenebilmesi o yüzden kıymetini bil saçma sapan şeyler yüzünden hele helede geçmişini bir türlü arkanda bırakamaman yüzünden eline geçen bu şansı zedeleme yani.
tarafından
Onun için asla zeval getirmem eşime hep derim bak en ufak rahatsızlık hissedersen bidaha açmam gerekirse değiştirirm olmaz diyo günahlarına giremem
0 oy
(3,251 puan) tarafından
Allah evliliğinde huzuru daim etsin
tarafından
Amin kuzum Allah hiç bir yuvaya gölge huzursuzluk vermesin
0 oy
(537 puan) tarafından
Keşke öyle konusmasaydin  Allah korusun icerdeymis kafası atar çıkar kaçar sana zarar verir kocana zarar verir nispet yapmışsın sende biraz adama onu dusundugumden değil seni düşündüğümden diyorum bence bidaha yapma şimdi onun psikolojisi de bozuktur

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,085 göst.
0 oy
15 cevap 1,228 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,353 göst.
5 Kasım 2023 Aile kategorisinde Rojda Elez (111 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 783 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu