0 oy
74 göst.
Aile kategorisinde (112 puan) tarafından
Merhabalar. Oğlum 3 yaşında bir haftadır ishal kusma ateş gibi rahatsızlık geçirdik şuan Allah'a şükür hepsi geçti iyi. Ama halsizligi kaldı bugün mesela dışarı çıkarttım merdivenleri inip çıkarken anne elimi tut dedi bacakları gucsuzlesmis. Doktorumuza randevu aldık yakın zamanda birde size sorayım dedim takviye gıda ilaç önerisi olan varmı 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Takip ettiğim bir sayfa paylaştı bir macun cokta yorumları iyi okudum iyice araştırdım açıkçası cevremde kullananda olunca alayım dedim sipariş ettim henüz gelmedi ancak kakolu çocukların tadini begenecegi bir macun.icerigi bal pekmez arı sütü polen vitaminler vs Zühre ana macun çocuklar için. Birkaç ünlü anneninde kullandığı doğal bir ürün bı bak istersen 

image

tarafından
https://ty.gl/t9wez0o6m8
Buda link iştahı açan ve bağışıklık gucelendiren bir ürün aldım bakalım inşallah iyi olur benimde çocuğum sürekli hastalanıyor. Yorumları vs inceleyin
-Reklam-
0 oy
(9,571 puan) tarafından
Pekmez canım 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Ben Zühre ana kids macun möllers balık yağı ve umca solüsyon damla kullanıyorum. Çok şükür kolay kolay hasta olmazlar biri 19 biri 33 aylık 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
26 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ercey__ (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 281 göst.
0 oy
6 cevap 89 göst.
11 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda-HiraNur (404 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
14 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde B. Sema (433 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,435 cevap

34,830 kullanıcı

...