+2 oy
1,576 göst.
Aile kategorisinde (1,755 puan) tarafından
Ya ben mi çok hassasım insanlar mi aşırı düşüncesiz. Eşimin ablası aradı uyumadıysanız tatlı getireyim tlfndan bi işim var onuda halletsin eşin olur mu dedi uyuyor ama bi sorayim gel yinede sen dedim (aynı apartman) eşime sordum gelmesin uğraşmam dedi. Ama okadar canım tatlı istiyordu aylardır yemedim ki (bebek emziriyorum sürekli tatlı istiyor canim)  ben arayıp demedim gelsin çok çok uyanmıyor derim dedim kendimce. Bi geldi elinde sadece 1 dilim künefe eşimin önüne koydu sana getirdim diye. Az önce çemkiren eşim hiç söylenmemis gibi isini hallediyor tatlısını yiyor ay nasıl içime dokundu hiç mi demez insan 2 dilim götüreyim kadına tatlı getiriyorum dedim sonuçta düşüncesiz ya eşim ayrı bi bencil gözünün içine baktim 1 dilim bıraksın diye sormaz mi insan bi dilim de sen ye diye sinirden ağlıyorum 10 dakikadır tatlı yiyemedigim için değil düşüncesizliklerine 

49 Cevaplar

0 oy
(3,074 puan) tarafından
Yazıklar olsun ya bencil insanlardan nefret ediyorum 
(1,755 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
(212 puan) tarafından
Ayyy bu ne kusura bakma ama Allah burdan oraya belalarni versin
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Ay getirenler ne dengesiz diyemedin mi bir dilim.ne diye ayipnga hiç getormeswydi esinde ayrı bir dünya ben gicikmkaptim.suan
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Ulan 2 saattir ders çalışıyorum hiç hiç bir şey beynime girmiyor. Ama bu postu görünce aaaaa ben bunu tan 1 yıl önce okumuştum dedim ve olayın ayrıntıları tamamen ezberimde 
(1,755 puan) tarafından
Hahahaha postumu hortlatanlara selam olsun kız ben unutmuştum yine durduk yere aklıma geldi gıcıklandim Görümceme iyimii
(2,729 puan) tarafından
Hahahah haksız değilsin ama
0 oy
(657 puan) tarafından
Ben olsam direk gorumcemin suratına biz insan değiĺ miyiz goz hakki denen birsey var derdim kusura bakma ama esinde ayrı bir okuzmus
0 oy
(237 puan) tarafından
Benim eşim hep bana yedirir gorumcemde bir şey getirse bol getirir az da getirse sen ye der ama zaten ben olsam hemen alır tabağı yerdim bı lokma ona bırakırdım e çocuk emziriyorum napim derdim bu sana yeter derdim sen bence en çok eşine kirilmissin birdahakine açgözlülük yap ya da deseydin keşke canım tatli istiyor git al 
0 oy
(2,934 puan) tarafından
Görümcen hadi kardeşini düşünmüş bi ona getirmiş xe birda asıl ayılığı eşin yapmış. kendi yemicek sana verecek ve ablasına biz bu evde 1 kişimiyiz abla diye çıkışacak. Eşin seni korumadiktan sonra ablasının hiç umurunda olmaz. 
0 oy
(3,636 puan) tarafından
Valla ben bunu bilir bunu söylerim, insanın nefsiyle oynamak çok tehlikeli birşey. Allah evirip çevirip kişinin önüne koyuyor ve sen o insanın neyi neden yaşadığını bir tabak tatlıyı aklına getirip anlıyorsun. 
0 oy
tarafından
Ben komşuya bile götürürken bir dilim fazla koyuyorum olurda begenirse bidaha yesin diyom bide emziriyon ayıp ya ben olsam bende çok kırılırdım
(1,499 puan) tarafından
Yavru post hortlamış;)))
tarafından
Aboo te ne zamanın postu kim hortlatıyo bunları

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 570 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,332 göst.
13 Aralık 2019 Kültür-Sanat kategorisinde Kertebilenkele (1,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Benkimim (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 424 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Emine S (15,937 puan) tarafından soruldu

379,261 soru

11,352,341 cevap

34,824 kullanıcı

...