+2 oy
1,574 göst.
Aile kategorisinde (1,755 puan) tarafından
Ya ben mi çok hassasım insanlar mi aşırı düşüncesiz. Eşimin ablası aradı uyumadıysanız tatlı getireyim tlfndan bi işim var onuda halletsin eşin olur mu dedi uyuyor ama bi sorayim gel yinede sen dedim (aynı apartman) eşime sordum gelmesin uğraşmam dedi. Ama okadar canım tatlı istiyordu aylardır yemedim ki (bebek emziriyorum sürekli tatlı istiyor canim)  ben arayıp demedim gelsin çok çok uyanmıyor derim dedim kendimce. Bi geldi elinde sadece 1 dilim künefe eşimin önüne koydu sana getirdim diye. Az önce çemkiren eşim hiç söylenmemis gibi isini hallediyor tatlısını yiyor ay nasıl içime dokundu hiç mi demez insan 2 dilim götüreyim kadına tatlı getiriyorum dedim sonuçta düşüncesiz ya eşim ayrı bi bencil gözünün içine baktim 1 dilim bıraksın diye sormaz mi insan bi dilim de sen ye diye sinirden ağlıyorum 10 dakikadır tatlı yiyemedigim için değil düşüncesizliklerine 

49 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Düşüncesizlik genetik galiba. Üzülme kıyamam sana meyve suyu falan varsa iç kuzum şeker ihtiyacını giderir en azından
(1,755 puan) tarafından
Ya inan aklıma düşürdü yarim saattir uykusuzluktan gözüm kapanıyordu bekledim gelecem dedi diye yine yiyemedigim için değil de düşüncesizliklerine ağladım içime battı göz hakkı ya bukadar mi bencil olur insan valla günahım ikisinin boynuna sağol canım benim
-Reklam-
+1 oy
(1,618 puan) tarafından
Cüşşşş çüşş ne ayıp ya 
(1,755 puan) tarafından
Ay böyle istemsizce ağladım Görümcem gittikten sonra kızdım eşime yazık ya göz hakkı diye birşey var bir çatal vermezmi insan. Abartıyorsun diyo bana düşüncesiz
+1 oy
(1,248 puan) tarafından
Görümcende aynı eşin gibi valla ben bişey yapsam ev ahalisi kaç kişi ise öyle koyarım fazladan bir dilim koyarım :)) mesela tabak götürürüm ya hiç takılmam aslında gelen tabak tek dilim:))) :)) bende eşime yada ogkuma veririm hangisi yerse
(1,755 puan) tarafından
Ya onun 4 çocuğu var inan yeri gelir yaptığımın yarısını yollarım biri yer biri bakar olmaz diye çok ayıp ya sana tatlı getiriyorum dedi 2 kişiyiz bi dilim hadi o düşüncesiz eşim diyebilirdi gel beraber yiyelim yarim saat kapıda bekledim bi dilim tatlı yicem diye gece gece rezilligime bak ya
(1,248 puan) tarafından
Bende öyle gönderirim bizde ki saflık mi anlamadım valla çok korkarım biri yer biri yiyemez diye millet her yerden kısıyor demek ki valla ben verdikçe Rabbimde bana verir diyorum kendi kendime
(1,755 puan) tarafından
Bırak bizimki saflık kalsın uyanıklar valla gece gece vebal aldılar boyunlarına çok içime battı nasıl ağladım düşüncesizliklerine
0 oy
(7,768 puan) tarafından
En büyük suç eşinde canım
(1,755 puan) tarafından
Ya Görümcem aradı sana tatlı getiriyorum  diye oğlum sabahçı 6 da uyanmam lazım bebeğim var emziriyorum gece boyu uyanıyorum ama okadar canım istedi ki yarim saat oturdum bekledim uykumdan oldum görsen gülersin minicik bi dilim hava atmana değmez ama doğru suçlu eşim bencil ya teklif etse yine yese neyse karşımda oturdu öyle
(7,768 puan) tarafından
Öyle durumda al eşinin elinden çekinme zıkkım yesin ve sana ders olsun görümceki geç saatte kabul etme
(1,755 puan) tarafından
Çok iyi ders oldu hemde görür o
(7,768 puan) tarafından
Bugün siparişver ye sütün çeker derler
0 oy
(2,697 puan) tarafından
O öküz ama eşin ondan da öküz, kusura bakma da... 
(1,755 puan) tarafından
Kardeş değiller mi cinsleri aynı bozuk. Ben bi yemek bisey yollarken tüm çocuk sayılarını hesap ederim biri yer biri bakar haksızlık olmasın diye benciller
(2,697 puan) tarafından
Kesinlikle fazlasıyla bencillermiş.
0 oy
(7,210 puan) tarafından
Kusura bakma ayıııı diyecem
(1,755 puan) tarafından
Ayının önde gideni düşüncesiz pislik ilk kez nefret ettim bunca yıldan sonra bide beni haksız etti
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Kıyamam ya esin harbi bencil mis
(1,755 puan) tarafından
Bencil düşüncesiz bide ben suçlu oldum abartıyorsun diye okadar battı ki içime yemedim o sorun değil ama dusuncesizligi
0 oy
tarafından
Niye susuyosun ki o an sana getırdım dedıgınde bızı ınsan yerıne koyan yok demek kı demeliydin ve esın hıc bısı demeden yemeye devam ederken ablasının ısını yaparken ona da Allah'tan ugrasamam demıstın tatlının hatrına mı kalktın diyecektin
(1,755 puan) tarafından
Ya okadar anormaller ki (ben onlara tuhaf geliyorum asıl onlar tuhaf) bu durum onlara normal eşim kızdı bide bana nekadar abartıyorsun diye üstüne bide suçlu oldum kızdım diye. Göz hakkı diye bisey var günahım ikinizin boynuna dedim hakkımı helal etmiyorum içime nasıl oturdu
(2,194 puan) tarafından
Valla dayanamam bende massus görümcenin yanında cingar çıkarırdim utansın yaptigimdan diye  derdim biz burda insan degilmiyiz diye görümceye kardeşin tek başına mı yaşıyor da tek tatlı getiriyorsun derdim eşimede ye ye göz hakkı da yok dimi derdim sonra ,eşime kardesinin isini yapiyorsan hadi kalk bana tatlı al gel kardeşin getirmemiş biz de insanız ha beni sende  insan yerine koymuyorsan sende yallah kardeşinle derdim valla cingar çıkarırım
(1,755 puan) tarafından
Görümcem çok fena bi dil var haklıyken haksız eder yalan dolan ama o nasıl gitti sinirim boşaldı ağladım kızdım eşime nasıl bukadar bencil olabilirsin ben neyi bekledim saatlerce nasıl düşüncesiz olabilirsin. Abartıyoouuurrsuuu nn ***** pislik
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Hadi kadının düşüncesizliğini geçtim de eşine pes yani insan eşine teklifte bulunmaz mı hatta onun yemeyıp sana vermesi lazım 
(1,755 puan) tarafından
Inan okadar söylendi ki açık açık da dedim valla tatlı getirecekmiş hiç yok demek gelmedi içimden bende sanıyorum ki yemicek o bana verecek içim elvermedi biraz yesin kalanı ben devam ederim anaam gözümün içine baka baka yedi demedi bu kadının cani ister mi  nefret ettim ilk kez eşimden düşüncesiz
(1,105 puan) tarafından
Gerçekten büyük düşüncesizlik etmiş canım
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Esin cok dusuncesiz benim esim olsa  ortadan ikiye bolerdi
(1,755 puan) tarafından
Bende öyle yapacak sandim çok minik olduğu için 2 tabak yapmadım tek tabağa koydum. Inan ben olsam boğazımdan geçmezdi yemedigime  değil dusuncesizligine cildiriyorum
(2,089 puan) tarafından
Benimki okuzdur mokuzdur ama bu konuda iyidir ikiyede bölmez hepsini bana verir
Gerçekten bencilmis
0 oy
(796 puan) tarafından
cok bencilce bi hareket bence biri zaten yaninda bakinca insanin bogazindan gecmezki insan rahatsiz olur tek yiyince
(1,755 puan) tarafından
Yemin  ediyorum gözümü ayırmadim baksinda  bi çatal bana bırak dicem ay ama dememe gerek mi var düşüncesizliklerine ağladım hırsımdan  bilmiyorum ya o an acıdım kendime zoruma gitti
(796 puan) tarafından
bebekte emziriyorsun sonucta canim benim ya cok uzuldum valla gorumcende ondan betermis
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Çok haklısın ya emziren kadına hadi emzirmeyi geç şimdi ben bebek emzirmiyorum  eşim yapsa bende kızarım canım ağlama ne aglican kaldır o  kocanı bu saatte bana tatlı bul de getirsin öküz uyutmam valla ben olsam 
(1,755 puan) tarafından
Inan etrafımda tatlı sevmeyen biri olarak bilinirim ama ne bilim kötü hissettim kendimi düşüncesizlik karşımda  yiyip bir çatal al demez mi insan. Ve beklerken diyorum tatlı getirecek 2 dakika hallet isini çok canım istedi ay yok yer misin demedikleri gibi bide ben abartıyor oldum
(2,194 puan) tarafından
Rahat Koyma kız tatlısını yiyip öyle rahat rahat uyuyamaz sütlü kadınsın sen emziren canın çekmiş sütun gitse vebalini onlar mı verecek kaldir kocanı yolla abartı falan yok bizimkinin ben valla uyutmazdim nerden bulursa bulsun tatlı getirsin sana
(1,755 puan) tarafından
Ay yok bide bana kızdı haksız ben oldum o bana küstü abartıyormuşum
0 oy
(4,903 puan) tarafından
Dışardan almadıysan sabah ilk iş kalk kendine şekerpare yap cnm oldu bitti
(1,755 puan) tarafından
Mevzu tatlı yiyip yememek değil ama canım ben yatağımda uyuyordum kalk tatlı getircem dedi aklıma düşürdü bu saatte. Karşımda yiyip bir çatal al demez mi insan ben düşüncesizliklerine ağlıyorum yoksa tatlı nedir bi meyvesuyu içerim karşılarım o ihtiyacimi
(4,903 puan) tarafından
Boşuna üzüyorsun kendini işte herkes senin gibi deil cnm cahil insanlarla aynı seviyede olamazsın  bn olsam bir gun yeri geldiğinde yuzunue vurursun yada  o anda derdim içimde birakmazdim sen dememissin  boşver yeri gelince laf sokarsın olur biter üzme kndini
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Yazık ya sana üzüldüm gerçekten  bu kadar düşüncesiz ilk olmaz ki birde sen emziriyor mussun :-(( keşke yakın olsak ben sana tepsi tepsi yapar getirir dim
(1,755 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cidden allah razı olsun yemiş kadar oldum şuan. Ben kıyamıyorum beş kuruş fazla harcayayim  yazık diyorum böyle bencillere cidden acımamak lazımmış günahım onların boynuna göz hakkı ya hayretler içerisinde kaldım biri anlatsa inanmam yok artık derim benciller
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Ee o zmn seni niye aramis kardeşini arasaydi madem sadece ona getirmis
(1,755 puan) tarafından
Işte buna kızıyorum 6 dan  beri ayaktayım gözüm kapanıyor uykusuzluktan bi dilim tatlı yicem diye yarim saattir kapıda bekliyorum günahım ikisinin boynuna
0 oy
(7,223 puan) tarafından
Ah canim ya keske yakin olsaydik ben sana istedigin tatligi simdi yapardim bu nasil bir öküzlük ulan hödük hadi gözü görolasıca ablan dusunmedi sen nasil bir öküzz sun ki karina yarisini bölüpte al canim demedin pislik ya kiz elime gecirsem bir kasik suda ikisini bir boğarim bu ne terbiyesizlik önünden alip surda bebe emziriyoruz diyip alsaydin keske 
(1,755 puan) tarafından
Ya ne biliyomusun ablan böyle diyor gelecek dedim gelmesin dedi bende tatlı getirecek ya gelsin dedim yarim saat kapıda bekledim gelecek de kapıyı açacak diye geldi şok oldum sadece kardeşine ve ısrarla getir yesin diyor bende dedim eşim bukadar beklediğimi biliyor der yarısını yiyim onada bırakayım yok gözümün önünde yedi helal etmiyorum valla göz hakkı. Inan yiyip yememek değil de düşüncesizliklerine ağladım gücüme gitti
(7,223 puan) tarafından
Ah kuzum ya anladim ben seni zaten hayirda nasil bir zekadir bu dusunemiyorlar ya cidden çok sinirlendim nerde oturuyorsun
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Görümcen düşüncesiz eşin ondan düşüncesiz
(1,755 puan) tarafından
Cinsleri bozuk günahım boyunlarına valla çok ağladım gece gece
(1,634 puan) tarafından
Üzme canım kendini
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ayy şaka gibi olay resmen 
(1,755 puan) tarafından
Başkası anlatsa yok artık derdim cidden gülsem mi ağlasam mi. Bisey demeye kalksam ben haksız oluyorum ama bu durumu ben yapmam bencil
0 oy
(974 puan) tarafından
Haklısın bende çok üzülürdüm özellikle kocamın böyle birşey yapmasına ayı herif ya
(1,755 puan) tarafından
Inan sindiremiyorum yiyip yememek mevzu değil ben şey bekledim aa bi dilim mi gel ozaman beraber yiyelim falan. Bide karşımda yiyor göz hakkı ya çok üzüldüm
(974 puan) tarafından
Elbetteki söz konusu tatlı değil yaptıkları davranış zaten ayı herif ayı hiç düşünme kız bacım bu adamı ye iç otur essegin götünu yesin
(1,755 puan) tarafından
Bundan sonra görür kıyamıyorum kendime harcayayım ama sınırsız kartı bende yarın bende bi ağlatayım kendine gelsin
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Yazıklar olsun gerçekten esinede gorumcene de üzülme canım sende ona göre deger ver onlara 
(1,755 puan) tarafından
Inan 5 kuruş fazla harcamaya kıyamıyorum eşime yük olmayalim diye şoka girdim tatlı yedim yemedim mevzusu inan değil ikisinin bencilliğini sindiremedim bide haksız oldum o bana kızdı abartıyorsun diye Göz hakkı yaa
(1,334 puan) tarafından
Ben seni anladım çünkü buna benzer birşey yaşamıştım banada ne bogazliymissin demislerdi ama mevzu yemek değildi mevzu farklı da anlamak istemiyorlar sende hiiic sey yapma harcada kiyda bak sen yemezsen baskalari yer kuzum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 568 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,330 göst.
13 Aralık 2019 Kültür-Sanat kategorisinde Kertebilenkele (1,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Benkimim (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 424 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Emine S (15,835 puan) tarafından soruldu

377,943 soru

11,312,743 cevap

34,746 kullanıcı

...