0 oy
149 göst.
Aile kategorisinde (63 puan) tarafından
Oğlum iki buçuk yaşinda ve ben 7 aylik hamileyim. Cok huysuzluğu yok her cocuk gibi biraz hareketli biraz geveze dağitmayi sever falan ama bunlar mesele değil zaten normal. Ama uzerini değistirmeme çorap giydirmeme dislerini firçalamama gece uzerini örtmeme izin asla vermez. Yarim saat dil dökerim umursamaz. Zorla yapmak istesem ağlar kriz geçirir benim canimi acitmaya çalisir saçlarimi yolar tırnaklar. Tuvalete oturur kalkmaz. Yemek yemez. Yese de sofrada oturmaz bir saat sürer bi kahvaltimiz. Hastalansa şurup içmez şurup tatli olsa bile. Elini yüzünü yıkamaz yikatmaz.Banyodan çikinca üstünü giymez çiplak gezer. Sabah evden çikaramiyorum aksam eve sokamiyorum. Nazikçe öpsem bile acidi der olay çikarir.Ben de çalisiyorum hamileyim yorgun ve sabirsiz olabiliyorum. 3 ay öncesine kadar bunlari ağlatarakta olsa yapiyodum ya da bağiriyodum. Ama artk bunlarin ona zarar verdiğini dusundüğm icin yapmiyorum bi ise de yaramiyo zaten. Ama kendim sinirden ağliyorum gece gündz defalarca. Bu streste karnimdaki bebeğe zarar veriyo. Çok mu sabirsizim bilmiyorum ama bu islerin bi kolayi yok mudur çok yıprandm

4 Cevaplar

0 oy
(7,567 puan) tarafından
Ben saldim benim oglani bacim heleki cocuk dogunca hicbirine yetisemiom
(63 puan) tarafından
Şimdi yaz geliyo bunlarin coğu sorun olmaz ama kısın hep hastalandi ateşlendi. Ikinci doğunca ben de salacam sanirim
-Reklam-
0 oy
(597 puan) tarafından
Kreş sizin çareniz
(63 puan) tarafından
Kreşe gidiyo zaten iki buçuk ay oldu başlayali. Ama orda nasil hallediyolar bu isleri hiç bilmiyorum. Bazen kirli kıyafetlerle gidiyo değistiremiyorum ağliyo sonra evden çikmak daha zor oluyo diye. O kadar utaniyorum ki
0 oy
(7,281 puan) tarafından
3 yaş 4 aylık bezdirdi şu son bir aydan beri herşeyi ağlayarak yaptırmaya çalışıyor uyumuyor doğru düzgün yemez birşeyi beğenmez markete gideriz alır istediğini eve geliriz ben bunu sevmiyorum başka bişey Alcam diye ağlar memnun deyil hiç birşeyden bana vurur kardeşine vurur artık yoruldum ne yapsam fayda deyil 
(63 puan) tarafından
Gercekten çok yıpratıcı. Erkek mi sizinki de
(7,281 puan) tarafından
Evet erkek cnm gemide iki tane :/
(63 puan) tarafından
Allah sabir versin benm de iki tane olacak insallah 3 ay sonra
0 oy
(672 puan) tarafından
Benimki ni tarif etmişsiniz bnde 27 haftalığım hergün ağlıyorum artık 
(63 puan) tarafından
Allah sabirlar versin isinizi kolaylastirsin insallah cok iyi anliyorum sizi
(672 puan) tarafından