0 oy
225 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (206 puan) tarafından
Kizlar 1sen3 önce doğum yaptım şuan şüpheleniyorum midem bulanıyor ara ara başım dönüyor.yw üşüdüm ya hamileyim adet günümü bekliyom test için

Gerçekten hamileyken doğurabilir miyim tehlikeli mi yada normal sezeryan hangi  şekil dogjm yaptirirlar

17 Cevaplar

0 oy
(3,257 puan) tarafından
Benim çocukların arası 13 ay 10 gün. 
(206 puan) tarafından
Sezeryan mi oldun acaba abla
(3,257 puan) tarafından
Evet ilki de 2. Si de sezeryan
-Reklam-
0 oy
(206 puan) tarafından
Post yukarı 
0 oy
(206 puan) tarafından
Ya okuyanlar biseyler yazsin daraldım korkuyom
0 oy
(18 puan) tarafından
En az 5 sene diyorlar 
tarafından
Yok artık
(18 puan) tarafından
Sezaryen hakkı 3 tane zaten ondan sonra bildiğim kadarı yok ama zaman aşımı baya uzun diyenler oldu normal doğum zaten sanmam yapmazlar
(206 puan) tarafından
5 sene hiç duymadım
(2,040 puan) tarafından
2 sene
tarafından
2 sene sezeryan icin
0 oy
(2,499 puan) tarafından
2 ila 3 sene geçmesi gerek ama daha erken kalanlar da çok ben 2 buçuk sene sonra hamile kaldım 
(206 puan) tarafından
Bende onlardan biriyim galiba
(2,499 puan) tarafından
Test yaptır bakalım
(206 puan) tarafından
Aynn yapacam
0 oy
tarafından
Benim aralarında 3.5 sene varda senin varsa bile bir sene 8 9 ay olacak bisey olmaz korkma kimisi kirkindan hemen sonra hamile kalıyor aralarında bi sene oluyor onlar biraz riskli 
(206 puan) tarafından
Ayn hamileyken 1 yıl 9 ay oluyo  hayırlısı olsun
0 oy
(802 puan) tarafından
2 yil diyebiliyorum 
(206 puan) tarafından
1 yıl 9 ay oluyo eğer hamileysem
(802 puan) tarafından
Sıkıntı olmaz inşallah canım. Ilke göre süre kısa olursa agrisi oluyormuş öyle okumuştum ama her bunye farkli korkma o yuzden doktora gidince sorarsin zaten o daha iyi bilir
0 oy
tarafından
En az iki diyorlar ama rahim toparlasjn diye ama hamile ise de bmce sorun olmaz yine sezeryan  olur
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Oğlum 3,5 yaşında 6 aylık hamileyim doğunca 4 olucak insAllah yinede erken diyorum 
(206 puan) tarafından
Hayırlısı olsun
0 oy
(52 puan) tarafından
Benim arkadaşım 6 aylıkken bebeği hamile kaldı şuan büyük çocuğu iki diğeri de 5 aylik olsa gerek Bi problem yasamadi
(206 puan) tarafından
Sezeryan mi yaptı abla
(206 puan) tarafından
Allahım nazarlardan esirgesin
(52 puan) tarafından
Tabi tabi sezaryen hatta doktorlar basta da baya olumsuz konuşmuşlar ona ama bir problem yaşamadı
(206 puan) tarafından
Çok sevindim herkes için hayırlısı olsun insallah
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Oğlum 14 aylıkken hamile kaldım ilki sezeryanla diye 2.cide sezeryanla oldu 
(206 puan) tarafından
Normal doğumu sen mi istemedin yoksa doktorlar direk sezeryan mi diyorlar abla
(8,958 puan) tarafından
Süre kısa diye mecburen sezeryan bende normal istedim ama tehlikeli riske atamayiz dediler
0 oy
(507 puan) tarafından
Sezaryen doğumun üstünden en az 2 yıl geçmesi lazım canım eğer erken olursa genelde doktor gözetiminde olunuyor iç dikişler geç iğleştiği için
0 oy
(4,839 puan) tarafından
Canım drlar en az 2 sene ara köyün diyor rahmin toparlanıp iyice iyileşmesi için 
0 oy
tarafından
Canım benim kızım da 9 aylıkken aynı senin söylediğin şekilde baş dönmelerim çok vardı ve mide bulantısı başımı yerden kaldıramıyordum resmen işte test yaptın falan o pozitif çıktı yani hamile olmuş olsan bile bebişin 1 yaşında doğum yapana kadar hemen hemen 2 yaşında falan olur 
0 oy
(2,438 puan) tarafından
10 ay sonra isteyerek gebelik istedim şu an hamileyim bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum doktorum da bir şey demedi
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bana dr en az 2sene demişti
0 oy
(3,053 puan) tarafından
En az 2 sene diyolar ama kısa zamanda hamile kalan da biliyorum doğum oluyor korkutmak istemem ama biraz zor oluyormuş dikişler daha tutmadan tekrar açıldı için 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 34 göst.
0 oy
8 cevap 222 göst.
0 oy
0 cevap 89 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde zeyno (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
12 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweetlady (594 puan) tarafından soruldu

377,282 soru

11,290,573 cevap

34,705 kullanıcı

...