0 oy
670 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya kızlar  ..  insanlari küçümsüyor Doğmamış Bebeğim hakkında ileri geri konusuyor bıktım yaa .  

Gecen kaynima kiz bulduk arkadasimdi kiz da kizin hastaligi var iskelet kas hastalığı  .bunu kaynimla konusurken dedi kiz kaynim olsn vs canini skma gibisine konustu . Her neyse olmadi aralari gerçide 

Kaynanam bana diyor e kiz zaten hastaymis o hastaliklar genetik olur cocuklarinada bulasir iyi oldu olmadigi falan diyor bende dedim ya anne  nasl konusuyon benmde dogmamis cocugum varr allah gostermesin neden buyuk konusuyon dedim he canim allah korusun diyorr 

Sonraa internette yada tanidigi kisinin bebegini buluyor bana gosteriyor a bak bu bebegin agzi cok buyuk bunun burnu bi garip bu çirkinmiş  falan diyee .. milletin bebegini eleştiriyor  .. bakalim bizimki nasl olck diyoo 

ya ben anlayamiyorumm  Bebek guzelligne cirkinligine gore mi sevilir ne kdr cahil ya 

14 Cevaplar

0 oy
(1,858 puan) tarafından
Of çok rahatsız edici insan ettiğini buluyor merak etme canım sen bebeğine dua oku bir şey olmaz Allahın izniyle
tarafından
Ya canım  bebeğim dogunca ileri geri konusacak cirkin blmem ne diye cnmi skck sacma sapan konusmalar ya
(1,858 puan) tarafından
Eşinle de konuş canım annesini uyarsın ya da olabildiğince mesafeni koru zor ama bir şekilde uzak durmak en iyisi
tarafından
Esime desem nee kii .  Şaka yapmistir annemm diyor ya da hic bisey demiyor dinliyorr suratini asiyorr
(1,858 puan) tarafından
Of ya şu eşler annelerini göremiyorlar en iyisi tıka kulaklarını mesafeni koru canım
-Reklam-
0 oy
(7,832 puan) tarafından
O kaynanayla aynı ortamda bulunmak istemezdim açıkçası 
tarafından
Ya gercekten bıktım  . Yarin cocugum dogunca onuda disinden tirnagina kadar elestirecek bnm cnmi skck ya
0 oy
tarafından
Benim kaynanam da öyle çocuğum doğmadan yok buna benzemesin yok şuna benzemesin ( özellikle benim akrabalarıma ama anlamıyorlar ) çünkü kendileri mükemmel 
tarafından
Yaa bu bebegin bir tuyunu yaratsinlar bende goreyim sonra elestirme hakkina sahip olsunlar .. .siz kimsiniz kii rabbimin yarattigi bebegi insani begenmeme hakkına sahip.oluyorsnz
tarafından
Ah bı de anlasalar bunu keşke . Allah'a havale et boşver stres yapma benim ki de herşeye karıştırdı falan beni strese sokuyordu bı gün o kadar sinirlendim ki beni hemen doğuma aldılar az kalsın çocuğuma bişey olacaktı onun yüzünde
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Yaptığı terbiyesizlik ama. Allah sevmiş yaratmış. Allah onun güzellik görecesine göre mi yaratcakmış çocukları hadsiz
tarafından
Ya aynen oylee cocuk gbii su kelimler soylenir mii yaaa .
Allahim korusun rabbimin zoruna gitsee bebeğime bisey olsaa  naparim ben ya bu hadsiz kadin yuzundenn
(4,651 puan) tarafından
Hiç bişey olmaz bebeğine Allah'ın izniyle den içini ferah tut.o senin bebeğin kaynananla alakası yok.Rabnim ne diye onun boşboğazlığını senin bebeğine versin.düşünme  öyle
0 oy
(473 puan) tarafından
Allah ona öyle bir dert varır ki , elin masum yavrularının ağzıyla burnuyla uğraşmaya vakti kalmaz . Böyle insanlar çok gereksiz gerçekten , bence rahatsız oluyorum , korkuyorum , benim yanımda Allah in yarattığı hakkında böyle konuşma de , belki bı daha yapmaz.
0 oy
tarafından
Senin gibi bir dünya güzelinin de güzeller güzeli bir bebeği olur :) maşallah. Takma kafana bunlar boş laf ;) gıcıklık yapmazlarsa görevleri eksik kalmış gibi hissediyor çoğu nedense 
tarafından
Sjsj canmsn sennn ♥︎ sagol btnm
0 oy
(6,441 puan) tarafından

Duyma canım boşver rabbim bilir de konuyu kapat çirkin olursa sevmezsin de yada dinledikçe konuşur bunlar çünkü. Kız için kötü bişey dememiş düşünmeyerek söylemiş kas hastalığı çok zor gerçekten ilerisi var evlatları olunca genetik hastalıkların çoğu geçiyor herkes evladı için en iyisini ister hele kaynanalarımız altın elmas pırlanta istiyorlar oğullarına biliyorsun

Rabbim evlatlarımızı tüm hastalıklardan korusun inşallah 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Benim kaynana da kan bağı olmasa sevilecek bi yanı yok diyor kızıma .oysaki çokta güzel maşallah . kalpleri kötü kız bunların 
0 oy
(1,724 puan) tarafından
Abow hiç çekilmez kaynana, sana tavsiyem kaynina da kız bulma derim ara hiç yapma bir anlaşmazlık çıksın senin üstüne gelir seni suçlar durur.
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Bana benzerse güzel olur gerisini bilmem de geç canım anlar o ;)
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Allah'ın kulunu yarattığına mi bahane buluyo bence sen onu bir kendine getir canım sevaptır 
0 oy
(270 puan) tarafından
Profil fotondaki sensen eğer ve bebek sana benzerse aşırı güzel birdey olur çünkü çok güzel bir bayansin
tarafından
Benim canm cok tesekkur ederim :) ♥︎  SAGOLASİN  guzelliginden cok sağlığı onemli saglikli olsun daa  gerisi tefferruat
0 oy
(486 puan) tarafından
Benim kayinvalidemde maalesf bebekleri hayvalara falan benzetiyor  bence farkinda degil cahil cunku. Ama cok sacma ya ettigi laflari duysa cocugu olan kavga cikar valla . cocuk ya bunlar sabiler, en guzel en tatli varliklar .Allah yaratmış bizemi duser o bu demek 
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Kendisi sanat yapmış heralde çocuk yerine 

Yada ağzı burnu kendinin çok kusursuz 

Köprüyü geçtim ne de olsa çocuklarım büyüdü kınasam da başıma gelmez diyor belki ama yaşamadan ölmez bunu kendisine ilet derim canım 

Cahillerin ortak özelliği kendilerini kusursuz sanmaları sen ne desen de o bildiğini okuyacak hiç uğraşma benimki de öyle milleti beğenmez haspam aynaya pek bakmıyorlar maalesef 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 322 göst.
2 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aytac Mensumova (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 626 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ciceekbakan01 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 379 göst.
23 Ağustos 2020 Aile kategorisinde MaviJatun9632 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 769 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (748 puan) tarafından soruldu

377,745 soru

11,305,893 cevap

34,732 kullanıcı