0 oy
379 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
kapalı
Kizlar  benim gibi akraba evliliği yapan var midir ki ben esimle 1 yildir evliyik kuzen evliligi iki aylik kizim var ve kaynanamlarla oturuyorum onlar ust katta bizde alt katta halam oluyor ayni zaman 17 yasindayken gelin geldim altin baslik parasi hicbirsey yapmadilar bedavaya gittim cubku kaynanam hasta karaciger nakli olmasi gerekiyormus ilk gelin geldigik zamanda kiziyla bana yapmadiklarini birakmadilar engelli bir oglu var 26 yaslarinda ona bile baktim cocuk yaslardaydim hic beni sevmediklerini anlamamistim yine gunlerden bir gun iki aylik hamile  oldugumu ogrendim ve benim esimde vardiyali calisiyordu yani hep gecedeydi o yuzden yuzden pek birbirimizi gormeye vakit yoktu kaynanamin evi cok buyuk.6 odali fln kocasi da fabrika muduru ama cok cimri beni evden kovdular  esimle horozkoye tasindik 4 ay kirada kaldik ve tekrar geldik hic sevmiyorum burayi nefret ediyorum iki aylik bir kizim var hani kqynanami filanda sevmem cunku  karaciger nakli oldu ve iyilestj babamlqrla kusler konusmazlar hani beni hizmetci plarak goruyor sevmiyor benden buyuk gelin de yurt disinda ve onlara para gonderiuor kaynannmda ona altin yapiyor ginderiyor bilmiyorum neden boyle bi hayatin icindeyim esim desen hep uyuyor gece hep işte iskolik hep mesai yapiuor off birazcik uzun oldu ama bilmiuorum kimsem de yok cok yanlizum akrabalarla dolu vir sehirdeyom hic arkadasim yok  kendime bakamiyorum bile  sizinde boule sorunlaeiniz oluuor mu yoksa tek benim mi var bilmiuorummmm..
notu ile kapatıldı: Soru başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

2 Cevaplar

0 oy
(6,360 puan) tarafından
Sen kendine deger vermezsen kimse sana deger vermez bedavaya gelin gittim nedir eşya mısın sen? Ha altın yapmadılar deseysin daha yerinde olurdu 
(135 puan) tarafından
Babam beni onlara bedavaya verdi kaynanam isteme günü kendini acindirdi beni bir ev karşılığında verdi işte kaynanam dedi onlara ev vercem yeter  bizimkilerde kabul etti
(6,360 puan) tarafından
Evin varsa daha ne olsun altınşarının olup kaynanayla birlikte yaşamaktan daha iyi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Akraba akrep gibidir sokmaya yer arar ne gelirse başına insanın yakınlarından geliyor zaten eşinle iyi ol Allah görüyor elbet duzelirsiniz 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 696 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 611 göst.
0 oy
8 cevap 265 göst.
5 Mart 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 671 göst.
27 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu