0 oy
670 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar korunmuyorum ama hamile kalamıyorum bir çocuğum var hamile kalma yöntemleri nelerdir 

13 Cevaplar

+2 oy
(119,072 puan) tarafından
valla yastik koy bavagini kaldir dus yapma dinlen falan bende derdimde hepsi hurafeymis tuttumu tutuyo mubarek
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Her şey hikaye kafada bitiyor okadar ay denedim bu ay oluruna bıraktım ne ayaklarımı havaya kaldırdım ne bişey sadece 20 dakka yatakta durdum sadece 
(420 puan) tarafından
Ayyyy hamile misin yoksaaaa
tarafından
Evet canım görmedin mi postlarimi konuştukmu hiç senle ☺️❤️
(420 puan) tarafından
Çok sevindim gerçekten gözün aydın evet bı ara konuşmuştuk bı postta rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallah hayırlı evlat olsun ♥️
tarafından
Allah razı olsun canım daha sevinemiyorum Perşembe günü içinde bebek varmı kalp atışı varmı ona bakacaz dedi doktor inşallah hayırlı haberler alırım canım rabbim de senin her şeyi gönlüne göre versin ☺️❤️
(420 puan) tarafından
İnşallah herşey gönlünce olsun hiç endişe etme
+1 oy
(2,610 puan) tarafından
Bu 2 yaşındaki bebeğini döven kadın değil mi ya ne çocuğu hazır elimdeki alınmalı senin 
tarafından
Allah ıslah etsin allahından bul
tarafından
Sanane lan sanane kimsin sen
(2,610 puan) tarafından
Keşke bu duan kabul olsada sende Allahım dan bulsan o sabinin günahını çeksen
tarafından
Burda ayrı bir post açıyorum artık nasıl linçleyeceginizi bilmiyorsunuz gelip burda da havlıyor sunuz
(2,610 puan) tarafından
Sen gibi birine az bile keşke evini yerini bilsem de arasam devleti sahip çıksalar o masum yavruya sende çocuğunu dövmek yerine kaynanana HAVLASAN
0 oy
tarafından
Ayaklarını tepeye dik iliski snrasi :)
(633 puan) tarafından
Ben normal doğum değilim bendede oluyor  ya
(9,484 puan) tarafından
Hava kaçıyor ilişki esnasında ondan oluyor bence
(633 puan) tarafından
Peki bunun bi çözümü yokmu
(9,484 puan) tarafından
Sanmıyorum canım doktora danışmak lazım
(633 puan) tarafından
Utanırım kizzz
0 oy
(80 puan) tarafından
Canim belinin altina yastik koy ya da ayagini duvara yadla ve kalabildigin kadar o pozusyonda kal sabaha kadar yataktan hic kalkma insallah Rabbim nasip eder 
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım incir al  yaş yada kuru farketmez 10 kadar al ikiye böl bir kavanoza koy üzerini geçecek kadar zeytini yağı ekle orijinal olsun yağ onu kapat 1 hafta karanlık bir yere koy sonra aç eşine de yedir kendin de ye günde 1 tane ye miktarını arttırabilirsi
0 oy
tarafından
İlişki sonrası altına yastık koy ayaklarını yukarı dik. Duşta vajina içini yıkama birde :) 
(1,175 puan) tarafından
Evet içine sokmadan yüzeysel yıkayacaksın, o zaman butun vucut deliklerine müdahale etmemiz gerekir, idrar yaptığımız  yerin icini de yıkamıyoruz öyle düşün, iç kısım organa girer kapalı olarak dusun içeriye müdahale etme, abdest aldıktan sonra gelen sıvılar bile gusule mani degil öyle dusun
(58 puan) tarafından
Özür dileyerek soruyorum yani ilişkiden sonra alinan gusül abdestinden sonra akıntı tarzi şeyler gelio ya onlar için tekrar abdest almak gerek miyor mu
(1,175 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hayır gerekmiyor , Aradan belli bir saat geçtikten yani şehvet tamamen söndükten sonraki sızıntılar guslü gerektirmez. Meni boşalımından sonra idrar boşalması olursa bu durumda zamana bile gerek kalmadan sonradan gelen sızıntılar için yine gusül gerekmez diyebiliriz.(birçok sayfadan fetva baktım) yani lavaboya çıkmak lazım biraz yürümek lazım  şehvet iyice geçtikten sonra alınması lazım, en garantili  idrar yapıldıktan sonra gusül almak
(58 puan) tarafından
Bizde su sıralar Allah izin  verirse çocuk düşünüyoruz bende çok sorun yasiodum banyo yapmaktan bunu 8grendigim iyi oldu Allah razı olsun canım
(1,175 puan) tarafından
Rica ederim canım Allah hayırlı Salih evlatlar versin hepimize
0 oy
tarafından
Ne ayağını duvara dayaman ne bel altına yastık koyman işe yarar maalesef. Beslenmene dikkat et, vücudunu sıcak tut, hamilelik dusunuyorsan folik asit kullanmaya başla .

Yapılacak her şey hirafez olacağı varsa olacak. Çocuk sağlıklı bir vücutta büyüsün en azından vücudunu hazırla 
0 oy
tarafından
Ne yaparsan yap olmayacak çocuk olmazzzz ben 2. Bebeğe kazayla kaldım hemen kalktım duş yaptım vs ama bir faydası yok tabikide hepsi uydurma bütün spermler geri geldi ama kalan da kaldı şuan 14 haftalık gebeyim sadece kafanı yorma akışına bırak soğan suyu deneyebilirsin olmadı
0 oy
(3,231 puan) tarafından
Bebeğin vArsa hamile kala biliyorsun. 

Doktora git ultrasonda baktır. Yumurtalık gelişimi için 1-2 vitamin al. 

Uzun zamandırsa eşin sperm tahlili versin.

Gitmek istemiyorsa keçibuynuzu çayı ve ya pekmezi ver eşine.
0 oy
(112 puan) tarafından
Bence stres yapıp kafaya takma .Ben evlendigim ay hamile kaldım ne olduğunu anlamadan .Stres yapma her türlü olur Allah verirse 
0 oy
(7,213 puan) tarafından

Kelin ilacı olsa kendi basina surermis :ermm:

0 oy
tarafından
Ben klomene başladım bugün 3. Günüm 2 gün daha içecem. Ben de 2. Yi istiyorum

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,784 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 690 göst.