0 oy
1,788 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Öncelikle hiç istemiyorum istemeyerek korunmasız ilişki oldu malesef sezeryandan sonra adet gormeden gebelik olması mümkün mü adet gormeden hamile kalan var mı aranızda

1 ay sonra sprial taktircam hemşire 1 ay sonra takarız dedi

24 Cevaplar

+2 oy
(197 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Yorumlara ve senin sabırla süt korur mu diye sormadım demene çok güldüm:D herkes aynı şeyi diyor ama senin sorunda böyle bir şey geçmiyor:) soruna gelince olabilir ya adet başlamasa da hamilelik ihtimali tabi ki olur benim de aklıma başka bir soru var takılan prezervatif yırtık oluyor ya baştan mı yırtık çıkıyor yoksa kalitesiz olduğu için mi yırtılıyor? 
tarafından
Benımkı kızıma gece hep o baktı ben kalkamazdım fazla ne bilim sütümde yoktu eşim kalkar mama yedirir sallardı kızımız 2 yaşında yenı yenı ıkıncı çocugu istiyor ahaha çok kötü bişey ya kalkamamak
tarafından
Keşke benim eşimde öyle olsaydı ama malesef sadece sevmeye gelince ilgilenir:D
tarafından
Maşallah öyleyse ne kolaymış babalık dimi bende olsam bende isterim sayısız çocuğu ahaha
tarafından
Ya canım öyle iki piş piş yapınca baktı olarak sayıyor ama uykusuz kalan ben doğum sonrası acısını çeken ben birde hamilelik çok yorucu geçiyor bunu düşünen yok
tarafından
Haklısın canım çok zor süreç
-Reklam-
+5 oy
(4,889 puan) tarafından
Yargılamıyorum da istemeyerek nasıl oluyor o iş. Korunmasız hamile kalınabilir her türlü. 
(9,204 puan) tarafından
Oyle bi durumsa zaten konusulcak söz yok buraya yazacagına gidip şikayetci olmalı
(1,937 puan) tarafından
Yaşasın süt koruması
(7,447 puan) tarafından
Aynen öyle bişey varsa şikayet etmeli
(9,572 puan) tarafından
Yok adet görmeden hamile kalınmaz diyor bazıları gebelik bölümünden biliyorum :)
tarafından
Arkadaşım kim süt koruyor dedi size gerçekten nerden uyduruyorsunuz anlamadım
+2 oy
tarafından

image

İstemeyerek korunmasız ilişki….

Bısey demıcem demıcem demıcem

(1,248 puan) tarafından
Hahaha kız Sabri sonradan fark etmem:)))
tarafından
Perzervatif yirtikti bunu açıklamaktan yoruldum
tarafından
5 gundur 15. Prezervatıf yırtık vakası ben kullanmaktan da korkmaya basladım, yanı ben sankı sut korur daha adet olmadım zaten dıye dusunup korunmasız ılıskı gırdınız dıye hıssetım ama
tarafından
Yok süt korur diye birşeyi ilk defa duyuyorum ve buna inanacak değilim:)
(826 puan) tarafından
Bu prezervatifleri de ne kadar dandik yapıyorlar mübarek ülkenin nufusuni patlatacak
+1 oy
(9,204 puan) tarafından
Hamile olsan ne yapacaksın şuan
tarafından
İstemeyerekte olsa kabullenerek allahin verdiği bir cana kıyamam
+1 oy
(10,021 puan) tarafından
Tabiki mumkun kalabilirsin 40 cikip direk kalanlar var. Istemeden korunmasiz nasil onu anlamadim :)
tarafından
Perzervatif yirtikti
+1 oy
(7,447 puan) tarafından
E sen bile bile lades demişsin korunmasız ilişki demişsin istemeyerek o nasıl oluyor acaba ?
tarafından
Perzervatif yirtikti
(7,447 puan) tarafından
O zaman ertesi gün hapı
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Tabiki mümkün o şekilde kalanı çok duydum 
tarafından
Cevabınız için teşekkür ederim
0 oy
(688 puan) tarafından
İstemek zorunda değilsin. Bende istemiyorum napalm yani suriyeli gibi her yıl 1 adet mi yapalım 
tarafından
Ya çok güldüm bu yoruma:D
0 oy
(714 puan) tarafından
Yani yargılanacak biaey yazmamissin ki hamile olabilir miyim diye soruyorsun aklında kendi kendini yargıladığın düşünceler varsa onu da biz bilemeyiz 
tarafından
Burda bazı insanlar çok atip tutmayı seviyor o yüzden dedim
0 oy
(2,399 puan) tarafından
Korunsan bile mümkün sen korunmamışsınnbide
tarafından
Maalesef
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Tabiki kalina bilir canim yumurtlama olduğu sürece herzmaan olur benm arkadaşım kaldı pes pese bu şekilde 
(4,153 puan) tarafından
Kiracak yargiliycak bise yikki istemek dogalsa istememek de dogal bende ikinciyi asla istemiyordum kazayla hamile kaldim ama sezeryandan 6 sene sinra hamile kaldim ikinci cchu yapmayi dusunmuyodum.  Bebis nekadar dogan  ben 8. Ayda adet oldum.  Adet ilmadan da hamiel kalinabilir evet
tarafından
2 aylık bebeğim inşallah hamile değilimdir belirti falan yok ama bir kere korunmasız ilişki oldu içime kurt düştü
(4,061 puan) tarafından
Yargılama hakkım yok canım benm neden seni uzeyim boşuna ama korumasız olmuş ise herzamanki gibi risk vardır süt koruyor vs gibi şeylere inanama sakın eğer yoksa bile dikkat et bida ama hamilelik sonrası düzensiz adet olabiliyor bunu en iyi test ile öğrene bilirsin
tarafından
Üç haftaya yakın oldu testte çıkar mı ki
(4,061 puan) tarafından
Silik belki çıkabilir belli olmaz canim sen bir hafta daha belle olmazsa
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Olabilir canım bazılarının hormonları hemen toparlanır spiral takmadan önce test yapıyorlar zaten hakkınızda hayırlısı 
tarafından
Aynen canım inşallah olmaz ama olursa mecbur kabullenecem
0 oy
tarafından
Ertesi gün hapı al eczaneden canım ,24 saat geçmedi ise ,inşallah kalmazsın 
tarafından
Geçti malesef
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Canım benim başıma gelmedi ama doktorumun bana dediği şu istediğin zaman birliktelik olabilirsiniz demişti hamilede kalabilirsin demişti 
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim yorumun için
(1,056 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(12,990 puan) tarafından

Hayırlısı tutarsa hamile kalırsın :D

tarafından
İnşallah tutmaz
0 oy
(10,329 puan) tarafından
İstemeyerekse eğer bu tecavüzdür. Eşiniz dahi olsa bu adı bunun bu. Şikayetçi olun. Ve tabi ki kalabilirsiniz 
(1,937 puan) tarafından
Yok artık dese idin tavuk almadın eve kendine eş aldın kaç gün oldu hap kullanabilirsin
tarafından
3 haftaya yakın oluyor hap için çok geç
(1,937 puan) tarafından
Evet ya keşke içse idin ya nasip ten öte artık birşey yok
tarafından
Aynen canım Allah bir tane daha evlat verirse başımın üstünde yeri var sadece hazır değilim
(10,329 puan) tarafından
Anladım. Sezeryan değildi inşallah ilk doğumunuz. Varsa da nasip artık. Bu arada regl olmadan da spiral takılabilir haberiniz olsun.
0 oy
(3,044 puan) tarafından
Evet kalına bilir. Kalan çok kişi var burda bir çok kez denk geldim. Olay yeni olduysa ertesi gün hapı içebilirsin. Ama kac saat emzirmemen gerekir bilmiyorum. 
tarafından
Malesef 3 haftaya yakın oluyor malesef hap kullanamadim
0 oy
(48,643 puan) tarafından
esin mi zorladı iliskiye
tarafından
Ben zaten ilişkiden soğudum doğumdan sonra perzervatif taktı ve bilerek yirttigini düşünüyorum
(48,643 puan) tarafından
kötü olmus niye boyle bir kötülüğü yapsin ki dogumdan sonra.hormonlardan.dolayi isteksizlik olmasj cok normal benim bayağı uzun sürmüştü. ertesi günü hapi aldir alirsa
tarafından
3 hafta geçti malesef yine çocuk istiyor
(48,643 puan) tarafından
kiz bide kirk içinde mi zorladi iliskiye sanki kendi bakacak ondan gizli kendin al onlemini
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Yargılaycak bişey yok sizin ilişkiniz sonuçta olursa da bakıcak olan sizsiniz yani sanki çok anormal bişey olmuş gibi yorumlar 
tarafından
Evet çünkü hamile kalırsam onlar bakacak ya o yüzden bu tepkileri
0 oy
(113 puan) tarafından
11 aylık bebeğim var 6 haftalık hamilr olduğumu öğrendim evet bende istemiyordum hamilelik ve korunuyordum ona rağmen hamile kaldım emziriyorum bebeğim çok küçük sezeryan doğum yaptım ama herşeye rağmen rabbim istedi diyorum o kadar korunmasız ilişkiden bebeği olmayan birsuru kişi var bebek diye hergun göz yaşı döken milyonlarca insan var rabbimin bir bildigi varki verdi diyorum ayrıca son yaşadığımız olaylara bakınca depremden bahsediyorum adamın 4 çocuğu var hepsi oluyor bir tanesi kalıyor o kalan tek umut çocuğuna sarılıyor hayata bağlayan sebep olarak görüyor başka bir örnek verecek olursam yaşımız daha çok genç evet şuan elden ayaktan kesilmedik çok şükür ihtiyaclarimizi yerine getirebiliyoruz ama bunu ilerisi var bir hastalık olsun elden ayaktan kesilmesi olsun rabbim kimseyi muhtaç etmesin ama insanın başına ne zaman ne geleceği belli olmuyor şuan istemediğin bebek belki de sana bakacak dertlerine deva olacak böyle düşünme lütfen rabbim verdiyse bir bildiği vardır bir hikmet vardır belki zor olacak ama belki o çocuk sana cennetin anahtari olacak rabbim yardımcın olsun hormonlardan kaynaklı kötü bişey demek istemedim. 
tarafından
İnşallah evladını sağlıklı bir şekilde kucağına almak nasip olur güzel kalpli kardeşim o kadar doğru söylüyorsun ki diyecek söz yok

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 675 göst.
27 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 457 göst.
20 Mart 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
27 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 733 göst.