0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (248 puan) tarafından
Gece manasının içine cicibebe hariç baska bişey eklenirmi yok tutsun diye dün gece sağlıklı atıştırmalık bisküvisinden koydum 6 saat kesintisiz uyudu öbür türlü 3 4 saatte kalkıyor tok tuttu demek ama pütürlü olduğu için içmesi aşırı zor oldu tam erimedi başka ne koyabilirim

7 Cevaplar

0 oy
(909 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bebeğiniz kaç aylık. Zaten ilk 6 ay 2.5. 3 saat ara ile mama yada emzirmeniz gerek. Mama zaten şekerli ve içine bisküvi koyup iyice şeker yüklüyorsunuz yazık değil mi bebeğinize. Uykudan uyanacaksınız diye çocuğuna zarar verme. 
(248 puan) tarafından
Evet sırf uykudan uyanicam diye ne kadar herşeyi biliyorsunuz bı bitseniz keşke bı kerede sorulan soruya cevap verseniz olmaz illa gereksiz laflar
(909 puan) tarafından
Soru sorarken ozaman kaç aylık olduğunu belirtin öyle cevap yazalım. Ne kadar sağlıklı bisküvi olsada içinde şeker vardır illa. En geç kaç gibi yatıyor ek gıda verirsiniz uyumadan öncede formül mama verirsiniz. Kaç ml veriyorsunuz olmadı ml yükseltin aç kaldığına inanıyorsanız. Çocuk sizin en iyi karar siz verdiniz. İyi günler
-Reklam-
0 oy
(161 puan) tarafından
Kaç aylık bebiş ben Hero bayb mama veriyordum geceleri
(161 puan) tarafından
Hero baby
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Mama zaten tek başına yok tutmaya yeten bişey. Bisküvi katıp çocuğun hem sindirimini zorlaştırırsınız hemde küçük yaşta şeker yüklüyorsunuz vücuduna. 
(248 puan) tarafından
Şeker olduğunu soyledigimi hatırlamıyorum ?
(7,768 puan) tarafından
Mamada şeker var büsküvi ekleyerek büsküvideki şekeride (içinde var olan) bebeğe yüklüyosunuz diyor sana şeker katmışsın demiyor
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Hiç bişey koyma ihtiyacı duymadım mama zaten doyurucu 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ben hiç bişe koymadım mama yeterince besleyici.

Kaç aylık oda önemli tabi.1 yaşını geçince tok tutma süresi azalabiliyo
(248 puan) tarafından
10 aylık gündüz çok ek gıda yemiyor bu ara oyuzden aç yatıyor diyebilirim sütümde yetmiyor
tarafından
Evet bu doğru
0 oy
tarafından
Aldığın mama nasıl onu anlamadım ki 
0 oy
tarafından
Mantıklı yorum yapan insanlara dan dan sert cevap vermişsin. Madem çok biliyorsun sorma. Herkes yorum yapma hakkına sahip. Daha 10 aylık bebeğe bisküvi mi katıp veriyorsun. Uyanıver uykundan acıkıyorsa çocuk mamasını ver. Akıl tutulması yaşatıyor bazılarınız insana. 
(248 puan) tarafından
Herkes adabiyla yorum yapma hakkına sahip sen ve senin gibiler ne olduğunu bilmeden anneligim hakkında yorum yapamaz benimlemi yaşıyorsun ne biliyorsun kalkmadigimi haddini bil işine bak olmayan aklın nasıl tutuluyor oda ayrı konu (al bak senin dilinle sana cevap )
tarafından
Okuma yazma da sorun yok ama anlamada sorun yaşiyorsun sanırım. Anneliğine laf etmedim. Yaptığın şey doğru değil herkes kendi cocuğundan meshul. Tabikide istersen işkembe ver bu bizi ilgilendirmez. Biz sadece yanlıs yaptığını söylüyoruz.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 220 göst.
12 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 135 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
0 oy
3 cevap 67 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kubrabas (186 puan) tarafından soruldu

378,179 soru

11,318,797 cevap

34,764 kullanıcı

...