0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (652 puan) tarafından
Hangisinden memnunsanız markada yazar mısınız 

8 Cevaplar

0 oy
(1,872 puan) tarafından
Robot süpürge fayans aralarını temizlemiyor olduğu gibi kalıyor parkede kullanımını da ben beğenmedim pürüzsüz dümdüz olsa belki iyi olur da hafif çıkıntılar vs varsa pisliği sürükleyip araya dolduruyor şarjlı süpürge daha iyi 
(652 puan) tarafından
Hmm anladım benim fayanslarda dümdüz değil o zaman sıkıntı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şarjlı süpürge tercih et 
(652 puan) tarafından
Dayson iyi diyorlar elimde patlamasında aldığına pişman olmayım yeter
(7,036 puan) tarafından
Bir iki arkadaşım kulaniyir çok memnunlar bende almayı düşünüyorum eşimi ikna edebilirsem
(652 puan) tarafından
Ben ikna ettim darısı sana bide bozulursa dilinden kurtulamam aldın boşa para verdin o yüzden iyi olsun cenesini çekmeyim :)
(7,036 puan) tarafından
Vala daysn kim kulandiysa menun etrafimda sen yinede iyi araştır
(652 puan) tarafından
Tmm canım teşekkürler
0 oy
(402 puan) tarafından
Şarjlı süpürgem var 3. Kolum diyebilirim. Kullanımı çok kolay fiş derdi yok peşinden sürüklediğin kocaman bir alet yok kapıları duvarları çizme derdi yok. Eğer ben pratik bir insanım diyorsan dikey süpürge. 15 dkda tüm evi süpürüyorum(detaylı yapmazsam 10 dk) Yok ben çalışıyorum yada evi toplarım bir saatte robotun süpürmesini beklerim diyorsan robot. 
(652 puan) tarafından
Pratik bi insandım ikinci çocuğum oldu evime gidince göreceğim pratikmiyim değilmiyim :) şarjlı süpürgenin markası ne
(402 puan) tarafından
Benim ki samsung. Bir dyson kadar çekişi kuvvetli değil ama hafif dysonlarda çok ağır geldi bana. Evin içinde iki çocuk varsa robot mantıklı değil bence ne dökseler şarşlıyla hemen alırsın. Etrafada yayılmaz senin için daha iyi olur. Pratiklikten kastım ben sabırsızım yani okadar uzun uzun robotun süpürmesini bekleyemem.
(652 puan) tarafından
Aynen koltuğa döküyor oğlum büyük süpürgeyi çalıştırmak istemiyorum gırgırla alıyorum o yönden kullanımı çok pratik robot süpürge de evde yokken çalıştırıp süpürülüyor bide siliyormuş bebeler evdeyken çalıştırsam süpürge süpürgelikten çıkar :)
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Şarjlı süpürge kullanıyorum hem de kablolu. En iyisi kablolu.günlük kullanım hemen tozları alsın dersen şarjlı süpürge. Şarjlı süpürge bile kendisine büyük gelen kırıntıları almıyo.

Robot süpürge kaç yerde izledim karşılaştırmasını hep kırıntı bırakıyo.

Benim fikrim böyle
(652 puan) tarafından
Biraz robot süpürgeyi bende araştırdım dediğin gibi kırıntı bırakıyor kullandığın şarjlı süpürgenin markası ne
(4,651 puan) tarafından
Karaca vantuz kuzu.
kardeşim hediye etmişti.
(652 puan) tarafından
Bi bakayım araştırayım karacanınkini duymamıştım
(4,651 puan) tarafından
Araştır kuzu Fotoğraf koyamıyorum nedense fotoğrafını atardım sana.
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Philips speed pro aldım 1ay oluyor harika birşey çok pratik. Çekiş gücü de güzel tavsiye ederim.
(652 puan) tarafından
Philpsde öneriyorlar
0 oy
(4,159 puan) tarafından
Bende ikiside var, memnunum ayri ayri , ben robot supurgem ortada hic bi kirinti vs birakmaz, markasi roborock , ben calisiyorum isteyken cok iyi oluyodu ortalik topluysa guzelce supuruyo ,koltuk alti,baza altina falan giriyo, eskiden silerken baya pis olurdu suan devamli supurdugu icin silerken temiz oluyo.

Dik supurgemde dyson ondan da cok memnunum, suan  dogum izninde evdeyim dyson u daha cok kullaniyorum. Cekisi falan baya baya guclu, sarji sadece bi saat ama gunluk temizlik icin yetiyo. Tek olumsuz yani hali icin ayri, yerler icin ayri ayri basliklari olmasi surekli baslik degistiriyosun 
(652 puan) tarafından
İkiside bulunması gerekiyor kararsız kaldım iki çocukla kolay hangisi olur onu seçeceğim roborock her mağzada bulunur mu
(4,159 puan) tarafından
Ben hepsiburadan almistim. Bence siz oncelikle dik supurge alin. Bebekli ev surekli toplu olmuyo. Robot icin yerlerde hic bisey olmamasi lazim.
0 oy
(10,751 puan) tarafından
Bende robota bir niyetlendim daha magazada bakarken oglum ustıne cıkmaya calıstı vazgectım. Anında kırar cocuklar
(652 puan) tarafından
2oğlum var bunuda düşündüm ikiside küçük laftan sözden anlamıyorlar evde yokken çalıştırma uyurken bide çalıştırın diye düşündüm
(10,751 puan) tarafından
Benimki kırarlar net. Sonucta ona bir yer yapıyorsun yere yakın calısmayınca orada sarzda duruypr. Orada bile cıkar benimkiler
(652 puan) tarafından
Doğmadan önce alsaydım gözleri alışırdı şimdi alsam benim ki oynar hatta üstünde oyun havası bile oynar :)
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ben olsam önceliğim şarjlı dikey olurdu. Sonra robot olurdur
(652 puan) tarafından
Birinden birini alacağım ileri ki zamanlarda diğerini alabilirim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 100 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 743 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 180 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nzz123 (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
17 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde nrsnr (271 puan) tarafından soruldu

377,385 soru

11,293,561 cevap

34,711 kullanıcı

...