0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (3,151 puan) tarafından
Fazla boya kullanan biri değilim bir defa kuaförde ombre yaptırmıştım bir defa de evde kendim boyamjstim saçımı önceden. Şimdi saçımı kesip sonra boyamak istiyorum çok sıkıldım. Omuz civarında kahkullu kestirip bakır renge boyamak istiyorum evde dun tarçın bakır 8.44 aldım nevacolor mor küçük bj kutu. 

Sorum şu çok çiğ turuncu istemiyorum çokta kahveye kirmiziya yakın olmasın tatlı ciyak olmayan bı bakirlik böyle hangi numarayı almam lazım bendekine internetten baktım çok abest geldi de

4 Cevaplar

0 oy
(10,783 puan) tarafından
Ben 877 ile 7.77 yi karıstırıyorum. Herkes yolda durdurup sorıyor rengini
(10,783 puan) tarafından
Kuzum ben hıc foto koymadım buraya ımkansız.
(10,783 puan) tarafından
Bak koydum
(812 puan) tarafından
Abla şimdi kızıla daha yakın Olsun dedik ne yapacağım yani kaç numara olucak ne yapmalıyım açıcı sürcem sonraki gün hangi renkleri kullanacağım
(10,783 puan) tarafından
Nerde kız foto gormedim. Valla kuzum. Daha kızıl istiyorsan.direk sanırım7. 77 daha koyuydu onu vur
(812 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim eski postlarindan tarihî 18 Mayıs 2021 saçımı kestirdim diye açmışsın postu
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Canım her boya herkese aynı rengi vermez taban rengi çok önemlidir 
(3,151 puan) tarafından
Açık kumral kendi saç rengim ombreden kalan sarılar var uçlarda ama kestircem gidecek o kısım
(7,768 puan) tarafından
0.1 ton farklı bile farklı sonuç doğurur canım ben turunculuk olmadan sarı yaparken mavi boyada kullanırım
(3,151 puan) tarafından
Açıcı yada farklı boya katmadan doğal kumral saça direk bakır vurursak tutmaz mi o zaman
(7,768 puan) tarafından
Açıcı olmadan olmaz canım
(3,151 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ben direkt 7 no ya boyar geçerim.bakır rengi falan da yakışır diyorlarsa hiç uğraşamam valla.kapalıyımm zaten beyazlarım kapansın evde aynada kendimi iyi hissedeyim yeter
(3,151 puan) tarafından
7 nasıl bir renk oluyo
(4,651 puan) tarafından
Koyu kumral olarak geçiyo.markalarda ton farkı olabilşyo da genel olarak aynı
(3,151 puan) tarafından
Haa tamam teşekkür ederim
0 oy
(10,783 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aha bak kız boyle oluyor 
(812 puan) tarafından
Gözlerin efekt mi lens mi bu arada gördüm ben seni daha önce ama gözlerin kahverengi idi onda dur bı bakayım birilerini tanımak için ekran fotosu almıştım sende vardin belki silinenleri karıştırıp geliyorum sana da atım varsa bak :D
(812 puan) tarafından
21im bende abla diyorum ☺️❤️
(10,783 puan) tarafından
Lens kuzum. Gözlerim ileri derecede bozuk benim. Bende  lensleri bazen rekli alıyorum nuöaralı özel gunde renkliyi takıyorum.normalde de gözlük filan işte
(812 puan) tarafından
Saçımi kestirdim dediğin postta görmüşüm seni canım nasıl olmuş demişsin baktım 2021 Mayıs ayında atmışsın onu görmüşüm ben
(812 puan) tarafından
Bu arada gözlerinin yan kaz ayağı denilen yerlerine sülük tedavisi uygulatsan Allah'ın izniyle düzelme olur en azından derecesi düşer biraz

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 146 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Seherkzll (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 198 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 123 göst.