+2 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından

image

dogum yapmış yapacak her anneye Allah kolaylık versin ins. Dograni açılarından doğacak planında bı avazda kurtarsın amin

7 Cevaplar

0 oy
(15,836 puan) tarafından
Bence her 2 doğum şekli de çok zor. Sonuçta 10 santim genişliğinde 50 cm uzunluğunda bir canlıyı küçücük yerden doğurmak da kolay değil hele ki iri bebeklerde. 
-Reklam-
0 oy
(435 puan) tarafından
Bu paylasamin altina instagram.biri demis bana gore normal dogum dogumdur normalde daha cok aci çekilir nasi sinir oldum yaaa
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Benim bitane evladım var ama iki doğumunun da hemen hemen yaşadım ben 36 saat boyunca aç susuz ve uykusuz Bi şekilde doğum sancısı cekip sezeryana alınmıs bir anneyim. DOĞUMUN İKİ TÜRLÜSÜDe çok zor bazıları sezeryanı doğum olarak kabul etmiyor neden bilmiyorum ama sezeryanla doğum yaptım deyince tuhaf bakılıyor bu düşünce hiç bir zaman değişmiycek sanırım.
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Her iki dogumu da yaptım. İkiside ayrı ayrı zor. Ha analık onu bir sekikde  oradan cıkarmak degil. Analık bakmaktır. Sahip cıkmaktır. Kendinden gecip onun için yasamaktır. Kutsal olanda zaten bu. Yani o sabiyi oradan cıkarıp atanın ne kutsallıgı var ne analıgı
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Hangisi daha zor demek bizim hadimiz değil cnm her ikisininde kendince acıları sancıları var her ikiside zordur canım eminim 
0 oy
(3,577 puan) tarafından
Kuzenimin karısı ile 3 ay ara doğum yaptık o normal ben sağlık sorunlarımdan dolayı mecburen sezeryan doğum yaptım.  O 40 gün yataktan çıkmadı ben 3 gün içinde ayağa kalktım ki mecburdum bir ameliyat daha olacaktım. herkes bunu kuzenimin eşine ve annesine söylemişler kadın beni gördüğü yerde ee sen kalkarsın tabi sen lohusa değilsin dedi. Sezeryan ile doğum yapanlar lohusa değilmiş. Cahil insanla muhattap olmam hımm öylemiymiş deyip güldüm 
0 oy
(48,481 puan) tarafından
normal denendi sezeryan oldum ikiside cok zor da yaninda bebek olunca o acılar gidiyo 

Rabbim doğumda bebegini kaybeden bebegi hemen kuveze alinan annelere sabirlar versin 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 249 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde Yildizsumeyye (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 223 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,250 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 248 göst.
25 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 428 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu

378,024 soru

11,314,557 cevap

34,754 kullanıcı

...