0 oy
648 göst.
Diğer kategorisinde (1,402 puan) tarafından
Kizlar ben kendi evimi kiraya verip kendim kiraya ciktim. Ev sahibim tam bir ev sahibi modunda :D kuruş koklatmiyo neyse işte ben evde kedi besliyorum bilenleriniz var o gün wp ye durum attim görmüş akşam beni aradi. Ben evde kedi beslettirmek istemiyorum zarar verir diye. 

Dedim abla kedi senin duvarlarini parkelerini dolaplarini kemirmiyecek verirse benim koltuğuma perdeme halima zarar verir ne alaka ayrica ben bu konuyu eşinizle konuştum müsade etti hatta bi gün sevmeye geliyim kizim dedi dedim. 

Sen eşime bakma o ev benim evim kedi eve işerse kokusu cikmaz dedi,dedim kumuna yapiyo kedi cişini abla sonra biraz uslubunu bozdu bende bozdum. Evden cikaririm sizi dedi. Cikarirsan cikar benim kendi evim var zaten dedim

Eşi aradi kizim sen ona bakma o iyice kafayi yemiş evinizde oturun kedinide besle köpeğini de besle dedi saolsun amca o kadar iyi o kadar minnoş bi amca ki... 

Benim kendi kiracimda 2 tane kedi besliyo 1 tanede kopek besliyo vallahi gik demedim napacak hayavanlarr benim evime duvar mi kemirecek ? 

Akşamdan belli sinirlerim halay çekiyo valla ya allah böylelerini mal mülk sahibi yapmasin gerçekten benden önceki kiraciyada neler yapmiş bu kadin

14 Cevaplar

+15 oy
(2,972 puan) tarafından
Niye mal mülk sahibi yapmasın diyosun ki bazı insanlar sevmeyebilir sevene nasıl saygımız varsa sevmeyene de saygıniz olsun.. kedi sevmiyor diye mal mülk sahibi olmasın mı. 
(2,972 puan) tarafından
Yaptırmak zorunda degildiniz o kadın ne isterse eşide onu yapar
(1,402 puan) tarafından
İşte senin gibi dusunduğu için oyle dedim :) ev onun olabilir ama şuan ben oturuyorum kadin eve civi caktirtmiyo ya sen neyin tartişmasina giriyosun benimle ? Eşi olmasa aslaa oturmam bu evde ama eşi çok anlayisli hâla da lafimin arkasindayim :) komşulari bile diyo ki kiziyla karisi adam ölsün diye gozunun içine bakiyo o kadar herseyden vaz gecip paranin pulun derdine düşmüş
(2,972 puan) tarafından
Sen istediğin kadar lafının arkasında ol çivi caktirmak istemiyorsa da haklı ****** besletmek istemiyor sada haklı çünkü kendi evi. Ve sizin beddua etmeye hakkınız da yok boş yere edilen beddular gün gelir edeni bulur çok yanlış konuşuyorsunuz
(1,402 puan) tarafından
Anliyorum...
(154 puan) tarafından
Ayy aynen ya çok doğru dedin bi ev tuttum kiraciyim köpek parkeleri cizmiste çizmiş yerler berbat bende karşıyım kedi degilde köpek beslenmesine
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sen evini kiraya verip niye başka eve kiraya geçtin kiz
(1,402 puan) tarafından
Canim benim evim bana cok buyuktu bide heryere uzakti
+1 oy
(6,441 puan) tarafından
Sizin kendi eviniz ters tarafta diye mi kiradasınız kendi evinizde böyle sorun olmazdı asla ayrıca sırf hayvana izin vermedi diye beddua eder gibi söyleminiz hoş olmamış ayrıca sokak kedilerinde genellikle duvara işeyen olunca kokusu geçmezmiş bakan arkadaşlarım özellikle sürekli boyatır temizlerdi kokusu siniyor diye ev sahibi de öyle düşünmüştür sonuçta kendi evi izin vermeye bilir
(1,402 puan) tarafından
Ters taraf derken ? Sokak kedisi değil ev kedisi miss gibi. Lafiminda hâla arkasindayim
(6,441 puan) tarafından
Yani işe ne bileyim ailene uzak mı diye kiradasınız sokak kedisi gibi düşünüyordur bir kere görse anlar
(1,402 puan) tarafından
Aynen ankarada oturuyosan bilirsin kendi evim yükseltepede şuan ki oturduğum ev ankaranin göbeğinde.
0 oy
(10,751 puan) tarafından
Huyu demekki kadının. Ne diyim bacım. 
(1,402 puan) tarafından
Huyu batsın kac kere tartistim
0 oy
tarafından
Temiz bakiyosan hicte koku olmuyor valla ama köpek kokusu cok oluyor gerci her evde oluyormu bilmiyorum kaynanam bkiyor evin icine girmiyo diyo bi oda var orda sadece diyo ama evin heryerinde kili tuyu kokusu inanilmaz var
(1,402 puan) tarafından
Her gelen söyler bu kedinin kumu hiç mi kokmuyo diye valla hiçte kokmaz mis gibi bakiliyo :) kopek beslemem kiz zaten
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ya bacım karışma diyceksin hiç konuşmaya gşrmiceksin. Evi bana verdin karışma diyceksin. İzin verdikçe her şeye burnunu sokar bu ev sahipleri. Ben evime bile almam. Whatsapdanda sil senin her şeyinden haberdar olmasınlar.
(1,402 puan) tarafından
Bende evime almiyorum wpden de durumlarimi gizledim zaten ya
0 oy
(5,220 puan) tarafından

Karı hakkaten kafayı yemiş ya saygısız kendini bişey sanıyo. Kız gayet güzel cevabını vermişsin sinirlerin değil keyfinin halay çekmesi lazım kediyide hergün paylaş :D

(1,402 puan) tarafından
Sabah öperken paylaştım :D
(5,220 puan) tarafından
Ohh iyi yaptın :D
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Sonuna eklediğin cümle hoş değil herkesin bir huyu var işte Napicaksin kii kimse bizim gibi olamaz bizde kimse gibi olamayız 

Haklısın ama evinde oturuyosn diye her halta karışacak değiller Sanki beleşe oturuyorsun para veriyorsun rahatını kısıyor öyle bişey olamaz eşi zaten diyeceğini demiş sana çokta takma :)
(1,402 puan) tarafından
Bu huy değil canım bunu bana guzellikle dese yaşliliğina veririm ama dediğim gibi uslubunu bozdu
0 oy
(1,595 puan) tarafından

Kadin biraz dengesiz sanırım kedinin eve bi zararı yokki sadece eşyalara zarar verebilir oda eşyalar zaten sana ait ona ne 

Işerse senin koltuğuna halina iseyecek hiç sevmiyorum böyle ev sahiplerini 

Benimde kedim var sadece halilarimi tirmalamaya çalışıyor :)

(1,402 puan) tarafından
Benimki daha 3 aylik onu bile yapmiyo ayaklarimiza atlamakla geçiyo günü :)
0 oy
tarafından
Kadın yaşlı mı 
(1,402 puan) tarafından
Evet 50 yasinda falan
0 oy
tarafından
Besleyene saygı duyarım. Ama bizimde var dairmiz ben kabul etmedim etmem. ****** besleyen başka daire bakabilir kendisine. 
(1,402 puan) tarafından
Neden mesela
tarafından
Benim geçmişten bir travma gibi. Halamın bir sürü kedisi vardı. Çocukluğımda hep yemek yerken tabagımdabin yerdi üstüme atladı hep korkmuşumdur yapmayın derdim inadıma yaparlardı. Şimdi kedinin girdiği eve giremiyorum. Ben orda yaşamasam bile düsüncesi etkiliyor beni.
0 oy
tarafından
Kedi gerçekten duvarları falan tirmaliyor ama haklı 
(1,402 puan) tarafından
Yasım kadar kedi baktım besledim hiç şahit olmadim
0 oy
tarafından
Sendede ne dusuk enerji varmis hrbiseyin ters gidiyo
tarafından
Etrafa ne yayarsan onu alırsın derler ya o geldi aklıma :⁠-⁠D
tarafından
Sjsjjsjjsjsjs
(1,402 puan) tarafından
Aaa aslinda benim ne kadar enerjik güler yüzlü olduğumu söylerler hep :D enerjim dusuk yildizim dusuk valla sorma canim
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Herkes kedi ha.yvan sevecek diye bir kural yok bende kedi sevmem ama kedi besleyen biri evimi kuralayacak olsa  sorun etmem sonuçda zarar verse bile kiraci zarari karşılıyor
(1,402 puan) tarafından
Aynen canim tabiki de sevmeye bilir saygim sonsuz. Ama bana uslubunu bozdu bide ben bu eve bastan asaagi boya yaptirdim kapilar dahil fayans yaptirdim duşakabin yaptirdim kadin kiradan kesmedi bile hepsi benim cebimden cikti buna rağmen o uslubu beni deli etti
(1,159 puan) tarafından
Kiralarken gözü körmüymüş huzursuzluk çıkarmak istiyor besbelli
(1,402 puan) tarafından
Daha neler var anlatamam eve cerceve asmaya karsiyo gerizekali. Benden önceki kiraciya neler yapmis bi bilsen. O yuzden allah böylelerine mal mülk vermesin dedim zaten
(1,159 puan) tarafından
Deli kadın de☺️

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 260 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 1234ts (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hlyaa_96 (565 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 226 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,644 puan) tarafından soruldu