0 oy
209 göst.
Aile kategorisinde (341 puan) tarafından

Bir arkadas kocasindan ayrildi kardeşinin yaninda yasiyordu kavga etmişler kovmus kimsesi yok anne babasi falan beni aradi sizde bir hafta kalabilir miyim.diye bende annemde kaliyorum iki cocuk anneme dr sormadan evet dedim ama oglumda bende hastayız 

Nasil yapsam ki 

5 Cevaplar

0 oy
(350 puan) tarafından
Annene sorman lazımdi canım 
(341 puan) tarafından
Annemin ahiretliginin kiziydi vefat etti ccoukken ama bisey demez ama ne bileyim
Kardesim duysa sorun çıkaracak boyle şeylere cok kiziyo kavga ediyo yanimzda yaşamıyor ama surekli bize birileri bosanan aile sorunu olam gelip kaldığı icn yillar yili kardesim sorun ediyo
-Reklam-
0 oy
(48,275 puan) tarafından
annene sorsaydin keşke 
(341 puan) tarafından
Annem bisey demez aslinda da oda erkek karrdesimden çekinir bizimle birlikte yaşamıyor ama duysa annemle kavga eder çünkü yillar yili herkes bosanan kavga eden aile sorunu olan bize gelip kaliyo kziiyor milletin jokeri miyiz hayatimiz var iyi gunde de kimse yüzümüze bakmiyo diye
0 oy
(10,636 puan) tarafından
Annene sorman lazım canım. 
(341 puan) tarafından
Annemde bisey demezde cnm kardesim farkli sehirde yasiyo o duysa annemde feci tartışır milletin joker karti biz miyiz die yillardir kim sıkışsa bize geldi kaldi sorunlu adam gelmesin diyo enerjimizi yiyip sktr oluo gidiyolar normalde de daha arayip sormuyorlar bile diyp
(10,636 puan) tarafından
O zaman duyurmamak lazım. Sen anneyle konus bacım anlat durumu garibandır de.
(341 puan) tarafından
Annem bisi demez kesinlikle de görüntülü ariyo kardeşim iki gun ust uste cocuk sesi duysa tamam kiyamet kopar baska odaya gitse de benim oglani görmek isteyince yine anlar
(10,636 puan) tarafından
Ay bu da ne bicim insan ya.
(341 puan) tarafından
Sorma valla yaaaa zaten haastayim oglan hasta bide bu sknti cikti gel desen dert demesen dert
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Annene sor hemen tepkisine göre arkadaşını tekrar ararsin
(341 puan) tarafından
Valla aslinda benimde gonlum yok bıktık artik kimseye yok diyemiyoz bosanan ailesi sorunu olan geliyo bizd3 kalıyor annemjn akrabalari oldu hep bu kardesim duysa kavga cikarir annmle tartisir farklı ilde yasiyo ama sorunlu kisi gelmesin diyo geliyolat enerjimizi emegimizi yiyip sktrolup gidiyolar normal zamanda da yuzumuze bakan yok
Bu arkadasta aylardir meml2ktteydi bir kez gelmisti bize de valla zor durumda da blmiyorim ya oglumda bende hastayiz bide onunda iki cocugu var
(4,889 puan) tarafından
Oo bide çocuklu. Kabul etmemeliydin sizinkilerin sorun çıkaracağını biliyorsan
(341 puan) tarafından
Kardeşim sorun cikarir valla hastaym ya benimde bu ara hiç halim yok misafire oglanda hasta ama zorda durumda me bileyim bi sekilde sorununu çözmem lazim abisinin eşiyle arkadasim söylesem mo annemde diyo kendi de soylerdi soylene diye
0 oy
tarafından
Keşke annene sorsaydın öyle haber verseydin
(341 puan) tarafından
Canım yukarda 6yorumlara detayli yazdim annem bisi demez de sorun kardesimde
tarafından
Madem öyle keşke gel demeseydin canim
(341 puan) tarafından
Iste kimseye yok diyememe sorunumuz var babam mertti asla sorun etmiyordu annemin akrabalri gelip kaliyolardi bu tarz sorjn yasayanlar hatta mahallede kimsesiz yasli kadina 3 yil bizde gecd gunduz yasadu asla ses etmedi daha detay verirdim de taniyan biri cikar dkye veremiyorum kimsenin kabul etmeyeceği iyilikleri annemjn akrabalarina yaptı evini darda kalan herkese acti babamda vefat edince kardesim boyle şeyleri daha istemiyor herkes alisti diyo biktim diyo

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 230 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde batkaaldu (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 402 göst.
1 Kasım 2020 Aile kategorisinde Bahar..❤ (2,768 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 652 göst.
21 Eylül 2020 Diğer kategorisinde dilekdemir (2,575 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 352 göst.